Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Silvana

U Panèevu pro¹la tehnièki sa aftermarket vizirom, kineskim migavcima i retrovizorima, i homemade end¾inbarom i odbojnicima za boène torbe. Jo¹ i ne naplate tehnièki ako registruje¹ kod njih. Nikad jeftinije.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bigbad86

Mene danas slikali. Centralni kineski kofer, nosaci bocnih kofera, vizir i crash bar. Prosao glat.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic



Slaninar

Volim kad napi¹u “forenzika” umesto “ve¹taèenje”. Ovamo æirilièare & glagoljièare...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

sremac

Pa vi¹e se neæe isplatit prekr¹tati divljake :D 
budala na leru, mudonja u kontra smeru

dzimika

Ma da, to nije novina nikakva za brojeve, to se oduvek radilo, samo su sada digli cene nenormalno
Cale je vozio auto iz uvoza pre 10god da se uradi kucanje brojeva, nisu mogli da se ocitaju

sremac

Meni nije jasno kako se uvek tim iz uvoza ne mogu oèitati brojevi :D Golf 6 auto ko èa¹a, u¹ao u srbiju pre 15 dana , broj motora istrulio, kako da ja vas pitam ? :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Kanarinac

Lepo, kola iz Holandija u 90% slucajeva nemaju broj motora vidljiv, a zamisli niko nista nije dirao. Kola koja su blize moru su uglavnom takva

dzimika

eto, Kanarinac lepo objasnio, zato kola iz juznijih delova nemacke su skuplja nego sa severa

Kanarinac

Pazi limarijski su kola u istom stanju, dakle nisu trula. Ali srafovi ispod haube su skroz korodirani, pa tako i broj motora

El Jefe

И мој бојлер је такав, права мистерија.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Za kevinog punta isto opomenuli, poceo da korodira broj motora. Prvi vlasnici, 2006god, 45K na satu, garaziran od prvog dana, nikad vozen zimi... nigde tackicu korozije nema, danas bas poceo da farbam neke zajebancije pa skidao branike, odozdo je jedina korozija koju sam video na izduvnom sistemu... pojma nemam na koju foru...

Zeljkamp

#336
Ovo je jos jedan namet koji se placao i do sada ali ce za koji dan morati da se plati nekoliko puta skuplje.

Mrsko mi da objasnjavam pa cu samo kratko napisati da je izmena zakona tako napisana da postoji mogucnost da se pojedini automobili uopste ne mogu registrovati jer drzava zahteva podatke koje ni sama fabrika ne daje. Recimo, VW kada ugradi u vozilo zamenski nov motor, on se zove taus i nema nijednog broja jer ga oni vide kao zamenski deo. E, sada nasa drzava stupa na delo i zahteva od ovlascenog servisa da izda kodnu znaku ugradjenog motora sto ovi ne mogu da urade jer tako nesto za taj zamenski motor ne postoji .

Kako neko rece, gde prestaje logika, tu pocinje srbija (namerno malim).


TwinZ Auto & Moto

Lazic

Citat: Hurricane poslato 16 Jul, 2019, 11:38
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/nova-pravila-na-tehnickom-pregledu-za-ove-nedostatke-na-vozilima-bice-potrebno/ey3wg7v
Ceðenje suve drenovine... Govnarske li dr¾ave...







Citat: sremac poslato 16 Jul, 2019, 19:20
Pa vi¹e se neæe isplatit prekr¹tati divljake :D  
A to je inaèe jedan od najrasprostranjenijih grehova u Srba... [facepalm] I uzrok svih saobraæajnih nesreæa i zagaðenja... [facepalm] Kosovo se zbog toga o'cepilo... [facepalm] Milioni dece se gu¹e u izduvnim gasovima prekr¹tenih divljaka... [facepalm] Sad æu iz moralnih razloga da parkiram i auto i motor, ko zna koliko æu ¾ivota da spasem, a tek ko zna koliko sam ih do sada unesreæio... :o [facepalm]
Sremac, ko da vlas' govori iz tebe... :o :D


Hurricane

Citat: Zeljkamp poslato 17 Jul, 2019, 00:07
Ovo je jos jedan namet koji se placao i do sada ali ce za koji dan morati da se plati nekoliko puta skuplje.

Mrsko mi da objasnjavam pa cu samo kratko napisati da je izmena zakona tako napisana da postoji mogucnost da se pojedini automobili uopste ne mogu registrovati jer drzava zahteva podatke koje ni sama fabrika ne daje. Recimo, VW kada ugradi u vozilo zamenski nov motor, on se zove taus i nema nijednog broja jer ga oni vide kao zamenski deo. E, sada nasa drzava stupa na delo i zahteva od ovlascenog servisa da izda kodnu znaku ugradjenog motora sto ovi ne mogu da urade jer tako nesto za taj zamenski motor ne postoji .

Kako neko rece, gde prestaje logika, tu pocinje srbija (namerno malim).




Bice i kod nas motor zamenski deo ali za dve godine, reko presednik

To me najvise od svega iritira, menjac jeste zamenski deo ali ne i motor, koja razlika?

Nije nasa vlast kriva, krivi su proizodjaci sto uopste stavljaju brojeve na motor

Kanarinac

Cek zar nije sad odluceno da nema vise  prolaza AMSS bez broja motora, cak i sa potvrdom?