Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: kosta66 poslato 20 Septembar, 2018, 11:39
nem kontakt, proèito sam to negde na mre¾i al nem u histoiju tra¾io jebiga mislim da je neki forum jebemliga
Nema veze, izgleda æu uspeti da atestiram plin bez promene bilo èega... Onomad je dobar majstor ugraðivao, èovek ima oko 4000 atestiranih vozila... [cheers]

Gavrolini

Koliko sad izadje ugradnja solidnog sekventa sa sve atestom itd?

Lazic

Reèe kolega da je na¹ao za oko 300, sekvent+atest... Ne znam koji ureðaj...

Kanarinac

Ta prica casti nesto da te ne vracamo ne pije vodu tj taj sto je pisao laze. Pustanje tehnicki neispravnog vozila je sada krivicno delo, pa je i to jedan od razloga zbog cega su se usrali. Jel bi ti nekoga pustio za 1000 dinara i da rizikujes robiju? Moze da se prodje na mufte, ali tarifa im je od 50 do 100e u slucaju da uopste hoce to da rade
Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2018, 01:33
Reèe kolega da je na¹ao za oko 300, sekvent+atest... Ne znam koji ureðaj...
I onda krecu detonacije, potrosnja duplo veca, auto ne ide itd :) Ispada da majstor uzima 250e za uredjaj sa ugradnjom, a koliko sam upucen to je nabavna cena delova mozda je cak i vise za neki krsten sistem

Kostić

moguæe sva¹ta ljudi pi¹u po forumima, nego, robija od iljadu dinara i robija od 50 do 100 evra... pa dal bi konobariso u zabeli i za 200 e? mada je i tamo solidna plata. jedan ima 6000 dinara plus klopa krevet pièka jednom meseèno :)

Lazic

Citat: Kanarinac poslato 21 Septembar, 2018, 09:34
Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2018, 01:33
Reèe kolega da je na¹ao za oko 300, sekvent+atest... Ne znam koji ureðaj...
I onda krecu detonacije, potrosnja duplo veca, auto ne ide itd :) Ispada da majstor uzima 250e za uredjaj sa ugradnjom, a koliko sam upucen to je nabavna cena delova mozda je cak i vise za neki krsten sistem
Pre 5 godina sam neki turski sekvent sa ugradnjom platio 400e, garancija 100.000... Do sad pre¹ao 70-ak, radi bez gre¹ke sve vreme, èak ni filter nisam jo¹ menjao, potro¹nja od 6-10 na otvorenom, od 11-14 po gradu... Pitaj Ostoju koliko tro¹i 1.8 benzina... :o ;D Isplatio se vi¹e puta... ;D Trenutno se vozim jeftinije nego na naftu... Sa ukljuèenom klimom do Igala potro¹nja 7...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 21 Septembar, 2018, 10:42
Sa ukljuèenom klimom do Igala potro¹nja 7...

Èekaj, koliko litara ti je tro¹io na 100 km?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


Kostić

moj audi kocka je tro¹io 6 l plina po gradu, ispod 4 kad sam soljom i¹o namore. nije mogo br¾e od 120 al u zemlji od 220 kilometra preðosmo iljadu ;D jo¹ ne mogu da ga pre¾alim :(

Lazic


mrle



mrle


mali_zmaj

jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Boban_m

Kosta nije rekao na koliko km to potrosi. Vi pretpostavljate da je na 100km, a pretpostvka je majka svih zajeba... ;D

Kostić

Citat: Boban_m poslato 22 Septembar, 2018, 01:39
Kosta nije rekao na koliko km to potrosi. Vi pretpostavljate da je na 100km, a pretpostvka je majka svih zajeba... ;D

;D

Hohštapler

Ma jok, samo voli da la¾e...
Tolko mu je tro¹io kad se vraæao iz kasarne, onda kad je istrèao 100m za 11sekundi... u èizmama... uzbrdo... na rukama...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.