Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 07 Septembar, 2018, 10:11

ja evo peti dan Pulserom na posao, ako preteknem dok ne popravim kawu, biæe dobro. Ne jebu me 2%, prelazak preko Gazele i autokomande... 3 puta veæi rizik.
Da, Pulser se èuje kao jaèi fen.

Slaninici je i bicikl buèan... :)






Citat: Slaninar poslato 07 Septembar, 2018, 09:56

To ti misli¹. Vidim veæ preporuèuju ljudima da voze sa ukljuèenim sirenama sve vreme i rotacijama...  :)
Odlièna ideja, podr¾avam svim srcem... :)

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 07 Septembar, 2018, 10:46
Slaninici je i bicikl buèan... :)

Jes’, evo veæ treæi dan kako paragliderom, bez motora, idem na pijac. Nezgodno bude u povratku, kad sam natovaren, ali nema buke, nema gu¾ve...

Zalet obavezno u patikama s vazdu¹nim ðonom, da se ne tabana...



Poslato s mobilnog, pomoæu prstiju...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Био сам са неким друштвом на бициклима. Само нас двојица који возимо мотоцикл смо имали подмазан ланац на бициклима.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Zato ¹to su samo biciklisti veæinom nesposobni retardi... Pitaj talibana kako mu je u servisu, 'oæe da ih pobije sve redom... :D

navajo

Razlika kada idem Djolencetom na posao i Debelom je nebo i zemlja...Djolenceta ne cuju, samim tim i ne vide.....Debela se odlicno cuje i svi se uredno pomeraju, sklanjaju, iako ja oba motora vozim sa istom paznjom u saobracaju, sigurnije se osecam kada vozim Debelu!!!

Ali je sa druge strane Djolence idealan za grad, trosi kao upaljac, lagan kao perce, i svugde se provuce...jedino da ga "ozvucim" 😂😂😂😂

UFF


mrle

Citat: navajo poslato 07 Septembar, 2018, 13:25
Razlika kada idem Djolencetom na posao i Debelom je nebo i zemlja...Djolenceta ne cuju, samim tim i ne vide.....Debela se odlicno cuje i svi se uredno pomeraju, sklanjaju, iako ja oba motora vozim sa istom paznjom u saobracaju, sigurnije se osecam kada vozim Debelu!!!

Ali je sa druge strane Djolence idealan za grad, trosi kao upaljac, lagan kao perce, i svugde se provuce...jedino da ga "ozvucim" 😂😂😂😂

moja ¾ena je polo¾ila tek u novembru. Ne prati istra¾ivanj, statistike, forume...
Ali lepo ka¾e:"Kada idem ZZR-om na posao, èuju, vide roze kacigu svi mi se sklanjaju, pozdravljaju, mahnu, propu¹taju... kada sam Pulserom, kao da ne postojim" A i jedan i drugi vozi 40-50km/h.

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 07 Septembar, 2018, 13:16
Zato ¹to su samo biciklisti veæinom nesposobni retardi... Pitaj talibana kako mu je u servisu, 'oæe da ih pobije sve redom... :D

Biv¹a reprezantivka u biciklizmu iz NS obièava reæi: "rodila majka dva sina - jedan bio normalan, a drugi biciklista!"  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac

Evo ja danas uzeo Lupo da pozavrsavam posla po gradi, na Lupu neki lonac sa kojim je dosao iz nemacku, dere se malisa lepo. Niko ziv me ne jebe pp gradu. Seku, ukljucuju se kao da ne postojim, par njih i leglo na sirenu, pa kad vide da glavom udaram u nebo okrenu glavu. Sa BMWom nemam tih problema, postovanje maksimalno na putu,a ne cuje se :D Znaci Slaninica je u pravu  [rofl]

Kostić

ако пресретач на ибарској уме да спали 250 саутом а да не излети сасфалта тај је шумакер. мотор ладно без проблема. чоек саутом платио рачун у кафани и сачуво дозволу. други смоторем отишо. радо би се заиграо јурке жмурке са шкодилацима по ибарској ал не знам јел то по исправно по новом текничком нешто ми пластика не делује оно, плашим се да не одлети на шкодилака па после оно миле

Kostić

е, мурија користи рекогнизед програме с камера па их боли курац за ауто, обријте се на време и оперте зубе. а кациге за моторбике да се забране. нема смисла да ти безобразни што возе мотор зајебавају камеру

мсм лудо буразере, лудо

navajo

Uff, hvala...nego, ja najradje na Djolencetu ne bih nista menjala, posle Slovenije sam tek skapirala koliko na duze staze umara glasan motor, zato se sad odmaram do posla sa Djolencetom, ali otvorim i trece oko zbog retarda u saobracaju:(

Lazic

E jesi nelogièna, pa Ðolencetom sigurno neæe¹ na put, a ba¹ po gradu ti treba glasan izduv... ;D :-*

Kostić

Citat: navajo poslato 10 Septembar, 2018, 14:20
Uff, hvala...nego, ja najradje na Djolencetu ne bih nista menjala, posle Slovenije sam tek skapirala koliko na duze staze umara glasan motor, zato se sad odmaram do posla sa Djolencetom, ali otvorim i trece oko zbog retarda u saobracaju:(

mi smo daleko veæi retardi u odnosu na vozaèe automobila i neretko su oni trkaèi usput i ti va¹i bajkeri, tako da ðevojko khm khm

bigbad86

Nema nista gore nego 125 cc sa otvorenim izduvom. Dere se a ne ide. Bolje da rokne glasnu sirenu pa nek svira sa njom.

navajo

Jos treba da me maltretiraju prilikom registracije i za Djolenceta ako mu promenim lonac:)

Lazicu, cek jos malo da se odmorim od Debele....drala mi se preko 2 soma kilometara, po 10tak sati dnevno na uvo...a sto je najludje, nista ja tu ne bih menjala...osim sto bih nabavila jos jedan motor za put...koja je ovo boles'

Normalne zene skupljaju cipele i tasne, a ja bih isla bosa a skupljala motore 😂😂😂

Lazic


Kostić

otero èovek auto na tehnièki pre par dana, jedna guma iscepana trap lo¹, ruèna nikad povuèena ne radi, èovek trèo zajmio zihernadle prve pomoæi sajle kurce palce, oni roðaci nit digli auto nit pipali nit gledali rekli mu daj prednje na valjke da iskoèimo zadnje za kartonèe i aj èasti ne¹to da te ne vraæamo. slikali se braæa pored auta i ode ovaj sav sreæan al auto normalan ne vidi se rða nije olupan bla bla. tolko o jebenoj fami o babarogi...

Lazic


Kostić

nem kontakt, proèito sam to negde na mre¾i al nem u histoiju tra¾io jebiga mislim da je neki forum jebemliga