Glavni meni

novi tehnicki pregled za vozila....ili jebandjelje po uredbi

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Jul, 2018, 22:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mrle poslato 04 Septembar, 2018, 13:43
ja èekam izduvne grane da stignu od ®ive, ne vredi, dere se da me boli glava posle deset minuta vo¾nje na 150+ km/h
Bez grana nikako nije lep zvuk... I boli glava... Da ne pominjem bebe u porodili¹tima...

Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 03 Septembar, 2018, 17:07
ajde idi malo karaj peðu, njegov kinez je tri puta gori od mog motora. ¹pricevi prolaze niko ih ne gleda ne postoji zakon protiv njih. ako ne proðu ¹pricevi neæe da proðe ni jedan jedini motor kog je pipnula brusilica ili je dobio i¹ta sa ali ekspresa. ruèke za gas nefabrièke, ogledala, trakice... idi malo ja¹i peðu batali se mene


alja jel ti ide¹ naokolo pa viri¹ u ate ulje na mom motoru? jes prljava saæu didem da istoèim i sipam novo da bude lepo na tehnièkom

Ko je Pedja?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 03 Septembar, 2018, 17:07
ajde idi malo karaj peðu, njegov kinez je tri puta gori od mog motora. ¹pricevi prolaze niko ih ne gleda ne postoji zakon protiv njih. ako ne proðu ¹pricevi neæe da proðe ni jedan jedini motor kog je pipnula brusilica ili je dobio i¹ta sa ali ekspresa. ruèke za gas nefabrièke, ogledala, trakice... idi malo ja¹i peðu batali se mene


alja jel ti ide¹ naokolo pa viri¹ u ate ulje na mom motoru? jes prljava saæu didem da istoèim i sipam novo da bude lepo na tehnièkom
Moj kinez je ceo, homologovan i tehnièki ispravan. Za tehnièko-estetski pregled treba samo da izvadim LED i vratim balonjaru u far.
Ja imam slièan stav Laziæu, ¹ta me bre briga ko ¹ta radi sa svojim motorom. Ja svoj vozim.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Za¹to bi vadio LED ako baca snop kako treba... Ba¹ sam dugo i opse¾no razmi¹ljao na tu temu... Ka¾e Joker da ne mo¾e ni¹ta ¹to nije fabrièki... U uputstvu od gejmobila ka¾e da u njega ide sijalica H4... Zakon propisuje restrikcije samo za upotrebu ksenonskih(gasnih) sijalica... Nije ksenon, jeste H4, ako svetli kako treba(¹to ksenon na mom faru ne radi), taj tehnièki æe morati napismeno da obrazlo¾i za¹to ne mo¾e... Ako ne mo¾e... Namanje te¹ko vratiti obiènu sijalicu, ali neæu da me dr¾ava pravi budalom i ubeðuje da je bezbednije voziti sa slabijim svetlom...

lord_oblivion

Ne mo¾e, ne radi lepo. Lepo pi¹e da ide balonjara, znaèi staklo je ravno i bez reljefa. LED je H4 i baca na sve strane (savr¹eno za noæni off).
4 minuta posla.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Koji LED imas? Meni moj baca super, skoro kao fabrika.

mali_zmaj

Jaooo,mene sramota,nikakav manijak nisam...,moji fabricki se cuju kao jaci fen..,onaj profesionalni u salonu za sisanje!! Al meni to odlicno!! 

Al Kole nece da prodje tehnicki da ga jebes!! Ne zato sto ja to tako hocu,ili bilo ko drugi,boli me patak,no sto ga nece ni primiti na tehnicki..,posebno od zadnjeg perioda kad su poceli jebavat za svje i sva!! Motor je devastiran..,jbg. to je fakta..,a steta,kawa bila fabrika!!
jin-jang

Kostić

#227
moj motor je pro¹ao tehnièki, za dogodine æemo da vidimo. peðo ja moj ne vozim skup benzin, a tvoj ako je ceo, moj je nov ;D

ja imam fabrièke sijalice u farovima, fabrièke u migavcima, diskovi su debeli ko novi, gume dobre, laser nije mnogo buèan niko ga nije ni spominjao, al me èovek pitao za ¹priceve, reko ako ti smetaju idem da stavim posude pa æu posle da skinem ,onaj reko ne treba. za levu plastiku i prednji blatobran se èe¹ao po glavi za desnu nije. jel ti smeta da izaðem ispred da skinem? ne treba. realno, moj motor je i homologovan i ceo je fabrièki osim ¹prica i lasera. èak ima i fabrièke boje. koèi za sve pare, nema lufta u kormanu, ne trese, ne baca, ide ko trezan. za razliku od srada, koji nije imao koènice, korman luftirao za sve pare

nego vi ulickani pomodari nemate pametnija posla nego sa serete po tuðem, zato vam je ovakva ''dr¾ava''. svi sve znate, svi ste popili svo znanje rima i aleksandrije, razumete se u sve a ni¹ta vam nije po volji i na sve kukate. ja kad doðem na forum, prvo pustim onu od grupe gordi naivna venera pa se onda ulogujem

https://www.youtube.com/watch?v=9T00o2gCdZs

Lazic


Kostić

kad promene zakon o tehnièkom za motocikl pa uvedu estecki pregled onda æu da se okupam iseèem nokte namiri¹em nakokakolim gume i picnem motor pa na tehnièki. mo¾da ne¹to i pojebem usput  ;D

Lazic


lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 04 Septembar, 2018, 21:52
moj motor je pro¹ao tehnièki, za dogodine æemo da vidimo. peðo ja moj ne vozim skup benzin, a tvoj ako je ceo, moj je nov ;D

ja imam fabrièke sijalice u farovima, fabrièke u migavcima, diskovi su debeli ko novi, gume dobre, laser nije mnogo buèan niko ga nije ni spominjao, al me èovek pitao za ¹priceve, reko ako ti smetaju idem da stavim posude pa æu posle da skinem ,onaj reko ne treba. za levu plastiku i prednji blatobran se èe¹ao po glavi za desnu nije. jel ti smeta da izaðem ispred da skinem? ne treba. realno, moj motor je i homologovan i ceo je fabrièki osim ¹prica i lasera. èak ima i fabrièke boje. koèi za sve pare, nema lufta u kormanu, ne trese, ne baca, ide ko trezan. za razliku od srada, koji nije imao koènice, korman luftirao za sve pare

nego vi ulickani pomodari nemate pametnija posla nego sa serete po tuðem, zato vam je ovakva ''dr¾ava''. svi sve znate, svi ste popili svo znanje rima i aleksandrije, razumete se u sve a ni¹ta vam nije po volji i na sve kukate. ja kad doðem na forum, prvo pustim onu od grupe gordi naivna venera pa se onda ulogujem

https://www.youtube.com/watch?v=9T00o2gCdZs
Dobro bata Kole, onda je tvoj motor nov.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mali_zmaj

Kole ne kontas,meni je drago da si prosao,i èak sam ti se i izvinio u drugoj temi gdje se spominje registracija,zbog sumnje da neæe proæi..,kao ¹to rekoh ne zato ¹to ja to tebi ¾elim,veæ zato ¹to su poèeli da se i¾ivljavaju nad svim vlasnicima vozila u Srbiji prilikom,tehnièkog.  A iskreno da ti ka¾em ja sam ponosan ¹to mi je motor apoteka..,i ako nije takav neæu ga ni voziti..,takav mi je otac bio,takav sam i ja...,moj motor,je moje ogledalo,to ka¾em i za auto,stan..  Odr¾avam koliko mogu..,perem,glancam i poliram kad mogu...,slomljenu plastiku neæe¹ kod mene vidjeti ja se toga grozim..  Ti sad mo¾e¹ misliti o meni ¹ta hoæe¹...,al ima èlanova foruma koji su vidjeli moje motore,pa neka ti oni ka¾u..

Ako tebe pali..,uzme¹ macolu,i udri po motoru..,iskreno tvoja Kawa mi je bila prelijepa kad si je uzeo..,sad je go kurac,da izvine¹,sem te tehnièke ispravnosti..!!  Opet mene boli dupe,tvoja stvar!!
jin-jang

Gašpar

Alfa 159 sa 18 felnama u ©vajcarskoj prolazi tehnièki, u Srbiji ne  [wtf]

mareskin

Citat: Ga¹par poslato 05 Septembar, 2018, 16:00
Alfa 159 sa 18 felnama u ©vajcarskoj prolazi tehnièki, u Srbiji ne  [wtf]

Pa, brate, nismo mi seljaci iz EU, mi smo "napredna" dr¾ava :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Ivicat


Gašpar

Pa samo 3,2 je nosila 18, a moja nije 3.2 nego 1.9 150 KS

Ivicat

Tvoja je JTDm 1.9 16v?
Zar za taj tip ne pise da je 8Jx18" opciono?

nuadal85

Ma sla¾em se ja da treba da se stavi db killer u gradu ali ja ne vozim grad i imam db killer (koji iskreno nisam nikad namestio). Meni je neshvatljivo kako prime motor na tehnièki a znaju da nemaju èime da izmere glasnoæu.

Onda ga tupe kako treba fabrièki jer znaju da je fabrièki u granicama glasnoæe.

Pa ako je neko ulo¾io 2k eura u kompletnu liniju akrapa i sad je nepodoban? Zar treba da juri i plaæa fabrièke ako ih nema?

Za¹to ne ka¾u na tehnièkom da nemaju aparaturu i da odete na drugi?
Sad su oni svi povezani i moraju da stave za¹to su odbili vozilo, tako da sad da odem na drugi stajaæe note da auspuh nije fabrièki.

I minimum znanja je potreban a ne da lupa kako nije iz jednog dela :D

Kostić

tra¾i im da ti vrate pare zato ¹to su te vratili zbog nemanja alata. nisu oni glupi nego su navikli da uzimaju pare ko i svi srbi a da se prave na budale