Glavni meni

Maroko

Započeo Charuga, 14 Jul, 2018, 23:33

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Pod hitno da poène¹ da drka¹ levom rukom... :drka:  :-[ :-* [srce] [yahoo]  [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

Odlepih, svaku sliku gledam po 5 minuta, obo¾avam Afriku, podseæa malo na SFRJ...

bobangsxr

Kako se pokazala kawa na ovom putovanju? Super putopis, nesto slièno I ja planiram u skorijoj buducnosti

Charuga

#22
Dva dana smo ostali u hotelu Du¹ku ba¹ nije dobro....najzad krenusmo....Fes o bo¾e kako lep grad sa tvrdjavama itd...greota bi bila nevidjeno ga Ne obiæi mi smo to uradili motorima pod paklenom vruæinom...





.... Posle Fesa pravac planine Rifa...put tj krajolik...perverzija...iza svake krivine èovek bi mogao stati da se slika...i tako gulimo sve do Ketame...centar uzgajanja Kifa... Tu su probali prilièno lokalni mangupi da nas nastade za prenoæi¹te....medjutim zajebali se mi malo vi¹e namazani...po¹to smo uvideli da je sve predstava i tobo¾ njihove medjunarodnu svadje mi lepo nastavimo dalje...10 km i dodajemo u hotel koji dr¾i najjaèa porodica tamo...èuvari ...parking...hotel besprekorno èist...bazeni...ljubaznost...cena 60 e za nas ..ali vredi...hotel nosi naziv po lokalnom vrhu koji je na oko 2500 m.nv. ujutro doruèak pa ¹etnja po ba¹ti i hotelu...upoznamo i gazdu...zna za Srbiju...mi malo u èudu...ka¾e dolaze mu na¹i pa budu po mesec dva....sve mi jasno odmah...hehe...hvala bogu ovde prilièno znaju i engleski pa sam mogao malo da ¹irim vidike...oko podne pakovanje pa prema Al Hoceimi i Tetuanu...e tek sada ostadoh bez teksta...kakve lepote a okolo svi sade KIF tri vrste Dvadeset nivoa kvaliteta...na svakoj krivini prodaju i veoma su dosadni nemo¾e¹ ni da slika¹ od njih....tako stigosmo i do Shefshauen......obidjemo na brzinu...vruæina ubija pa opet prema Tetouanu.....






















































































Charuga

Evo koje slièice iz Cabo Negra gde trenutno odmaramo i obilazimo okolna mesta....
M,Dik...Martil...kupanjac i u¾ivancija....nego..retko je videti lepu ¾enu ovde....













































https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1723098697744318&set=a.102478276473043.1915.100001326130583&type=3&theater


MIGE

za tebe i duska  [dobarpost] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

Charuga

Du¹ko .....










Lazic

Svaka èast... [cheers]

lord_oblivion

Koji to motor vozi Du¹ko, ne mogu da prepoznam?

I dal se varam ili ima pozadi kuku za prikolicu?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Charuga

#28
Citat: lord_oblivion poslato 25 Jul, 2018, 22:50
Koji to motor vozi Du¹ko, ne mogu da prepoznam?

I dal se varam ili ima pozadi kuku za prikolicu?

Benelli150 ...da zna da nakaèi i prikolicu....inaèe ima nameru da vozi do Vladivostoka....ove god do Beograda a iduæe dalje....zvuèi mo¾da neverovatno....ali da ga upoznate... Sve bi Vam bilo jasno...




dr32

"Boj ne bije svijetlo oruzje, vec boj bije srce u junaka" svaka tvom Dusku cast, a tebi hvala na azurnosti i ovim slikama. Sve me sramota, prodje mesec dana od moje Italije, a ja ni slike nisam sredio, a kamoli sta ovde okacio.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

El Jefe

Ово је  Кeeway 150 брендиран као Бенели. Кинези су пре 15 так година купили Бенели.
Друштво за заштиту од животиња

Kanarinac

Sve hocu da pitam, sto mu je prednji deo ulepljen u traku?

Lazic

Stvarno ne zna¹? :D

Charuga

Estetski modni detalj.... [flashing]

Charuga

Sunce ovde nemilosrdno pr¾i...sreæom vazduh je suv pa nije frka...ovde gde smo mi oko 35 stepeni u Marake¹u bilo danas 49....huh.
Nikako nemogu da se naviknem na pla¾i na ¾ene...kakve tange i kupaæi...sve jednodelni...belce gotive... i kad god su same..pogotovo sredoveène to jasno stavljaju do znanja...hvala bogu ovde tek ponekada popijem alkoholno piæe...nisam se ni jedan put odvalio...sreæa...mo¾da bih se uvukao u isku¹enje....
Mu¹karci...prièa za sebe... Dolaze ovde dosta stranaca pedera plus stranaca pedera sa ¾enama...za¹to je to problem.....non stop te startuju neki ,"galebovi' tripuju da sam zbog toga do¹ao...i kad ih stera¹ u p.m. èude se...
Ka¾e mi Du¹ko dobro ¹to nismo sa ¾enama tu...tek onda navaljuju...navikli da guze ove pedere a i ¾ene im zajedno na gomili.... To i ¹to su tupavi ne samo zbog jezika nego i prirodno me stra¹no nervira...inaèe su gostoljubivi kada ukapiraju neke stvari...u¾eleo sam se i nekog klempavog praseta da ga glocnem...a bogami i na¹ih finih devojaka....
Pozdrav Veliki svima koji ovo èitaju...

















Poslato Huawei Mobile

Lazic

Èitamo, ne di¹emo... ;D

Charuga

Jutros poranimo malo do pla¾e....u povratku pored puta...zemljane peæi..¾ene peku hleb...zadr¾ali smo se da odgledmo i slikamo malo....
U jednom momentu dodje i mu¾...naravno potera ¾ene u æo¹ak da on bude u prvom planu na snimcima...na polasku dobismo jednu vruæu panju....veoma je ukusna...verujte...
















Lazic


CBRR1


Lazic

Zamisli sa mladim kajmakom... Ili neèim sliènim marokanskim... :)