Glavni meni

stop svetlo ne radi trazim elektricara/majstora da resi problem

Započeo SSZGO, 14 Jul, 2018, 10:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

kad stisnem kocnicu ne pali se stop svetlo

stavio sam i novu stop lampu i isti problem


kao da ne dobija signal uopste

r1 u pitanju

ko moze u bg da mi resi ovaj problem?

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

navajo

Jesam li tebe startovala juce na autoputu 😂😂😂

Videla kolegu u zaustavnoj traci pa rekoh da pomognem ako treba...tek mi je posle palo na pamet po tetovazama da si to mozda bio ti? 😁

UFF


navajo

Zurila sam da nani ocistim grob jer joj dana sdajemo 6 meseci....hvala na pitanju!!!!

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Bio je danas kod mene, kaze da je u dubaiu sve jeftinije nego ovde, cak i zubar

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

onda nek dodje kod mene ...zavrsicu mu po dubai ceni....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle


SSZGO

CitatJesam li tebe startovala juce na autoputu 😂😂😂

Videla kolegu u zaustavnoj traci pa rekoh da pomognem ako treba...tek mi je posle palo na pamet po tetovazama da si to mozda bio ti? 😁

Stao sam da vidim navigaciju i neko je poceo da mi prilazi ali nisam uvideo da je zensko

Samo da je neki naked ili chopper bio
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: UFF poslato 14 Jul, 2018, 16:46
Bio je danas kod mene, kaze da je u dubaiu sve jeftinije nego ovde, cak i zubar

Da upravo tako. Cene su iste ili nize ako ne kupujes bas u centru
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam u centru kijeva pa je cena kao u centru dubaia
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Slazem se sto se tice cena...plate enormne, cene manje vise kao kod nas, izuzev cene iznajmljivanja stanova.

Hattrick

Oduvek su na zapadu, i ostalim razvijenim drzavama cene robe siroke potrosnje tu negde sa nasim cenama. Pogotovo garderoba i Kineske dzidza-bidze. Ono sto je mnogo skuplje, je sve ono drugo sto je potrebno za normalan zivot. Cene generalno nekretnina, placeva, kuca u dobrim kvartovima, stanova u krajevima koji ne lice na Bronx, ozbiljna zdravstvena osiguranja, porezi na firme, takse na nasledstva, cene komercijalnih lokala na dobrim lokacijama, i ostale sitnice koje zivot znace. Iz tih raloga znatno vise od polovine radno aktivnih Nemaca zive kao dozivotni podstanari, izmedju ostalog.

Lazic

Citat: SSZGO poslato 15 Jul, 2018, 13:48
CitatJesam li tebe startovala juce na autoputu 😂😂😂

Videla kolegu u zaustavnoj traci pa rekoh da pomognem ako treba...tek mi je posle palo na pamet po tetovazama da si to mozda bio ti? 😁

Stao sam da vidim navigaciju i neko je poceo da mi prilazi ali nisam uvideo da je zensko

Samo da je neki naked ili chopper bio
Ana i nije ba¹ tipièno ¾ensko... Prepoznaæe¹ je po polovini rampe koja viri pozadi, kao Uffu katana... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 15 Jul, 2018, 17:24
Citat: SSZGO poslato 15 Jul, 2018, 13:48
CitatJesam li tebe startovala juce na autoputu 😂😂😂

Videla kolegu u zaustavnoj traci pa rekoh da pomognem ako treba...tek mi je posle palo na pamet po tetovazama da si to mozda bio ti? 😁

Stao sam da vidim navigaciju i neko je poceo da mi prilazi ali nisam uvideo da je zensko

Samo da je neki naked ili chopper bio
Ana i nije ba¹ tipièno ¾ensko... Prepoznaæe¹ je po polovini rampe koja viri pozadi, kao Uffu katana... ;D
E Laki, Laki, a ona narodna "zenu dupe krasi a tortu orasi" a? 😀

mali_zmaj

jin-jang

stilgar

Citat: mali_zmaj poslato 15 Jul, 2018, 18:24
Male sise mogu,al dupe nikako!!
[thumb_up]

Hattrick