Glavni meni

Keeway speed 125 - izvucen iz pecine i vracen na tockove

Započeo Glava Dole, 14 Jul, 2018, 03:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

misa-pei

Odlièno, mali. Ba¹ si ga lepo povratio u ¾ivot.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


Glava Dole

Citat: misa-pei poslato 17 Jul, 2018, 00:44
Odlièno, mali. Ba¹ si ga lepo povratio u ¾ivot.

Hvala :D

Citat: Laziæ poslato 17 Jul, 2018, 01:03
Jel' taj sme do savskog neimara...?

Tehnicki da al pravno ne :)

Lazic

Tito je rekao, ne treba se dr¾ati zakona k'o pijan plota... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 17 Jul, 2018, 10:10
Tito je rekao, ne treba se dr¾ati zakona k'o pijan plota... :D
100000 dinara je mala svota za covecanstvo ali velika za jednog coveka.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

! No longer available

Testirao ga malo na otvorenom danas :D Preko 90kmh krajnja... za potrosnju ispod 3l i skromnih 9ks puna kapa :D

Lazic


Glava Dole


bogdan


Glava Dole

Imam u komsiluku kamere u zoni skole na 30... preko toga hoce cak i on [rofl] jedva se suzdrzavam na vrhu gasa :D Bitno da je u top formi, vise od toga nije mogao ni nov :D Inace na ono sto je na satu treba dodati tacno 13.128km(nije izmesljen broj iz zajebancije, zapisao kad sam ga resetovao na nulu jos odavno iz zajebancije, klinac jbg), da ne buni... znaci presao je preko 18K(ovo namerno pisem javno jer u slucaju prodaje nema sanse da bih to precutao... ili bih rekao ili vratio, 20min posla :D ) bez najmanjeg cackanja na masini a navlaci ko kad je bio nov :D I posle kinezi losi :D

Inace kad sam ga poslednji put prebacio na rezervu sipao 500dindzi i malo pre bas u povratku krenuo da stuca i prebacio ga na rezervu posle ~115km jebanja keve :D Pa vi vidite koliko trosi uz maltretiranje a kolko bi tek da se vozi na vr' gasa :D A kinezi ga tolko ustrojili da sa 2-3K uopste ne sme da mu se da pun gas odjednom(svaki je takav), samo propadne i ugasi se :D Karb prost, nema membranu ni ajnspric(ko za cvajku), dizne verovatno male... a ide ovako... ma napravili kinezi kompromis za svrckanje po gradu boli glava :D Manje trosi nego 50cc skutercici :D

bigbad86

Cudo ne ide brze, Nesicev Keeway speed isao 110 na sat. Doduse njegov je bio 150cc al e verujem da bas toliku razliku pravi 25cc?

Glava Dole

Pa ovo je koliko, oko 95kmh... 25cc vise, pa pitanje koji sat kako pokazuje, sigurno da i tu ima neke male tolerancije... tako da mu to dodje to... a za tako slab motor je i teren vrlo bitan tj neprimetni nagibi, vetar, gume itd... svaka sitnica utice mnogo na krajnju... koliko sam cuo tudja iskustva svima se krece tako nesto, od 90 do 110 :D

nesic1

samo polako i pun gas, sta fali fabrickim gumama sa zadnjom sam preso oko 30k km i na sredini se skroz istanjila kao slik, prednja tera jos k'o nova, potrosnja meni 2.15L, zbog sramote kazem 2.2L  ;D odlican motor dugo da te sluzi  [clapp]

razmisljam da prodam ovaj moj ali i ne moze neka para da se uzme za njega, slabo ga vozim pa ne daje mi se oko 9-10k lopovima za registraciju

Lazic

Citat: bigbad86 poslato 13 Septembar, 2018, 22:43
Cudo ne ide brze, Nesicev Keeway speed isao 110 na sat. Doduse njegov je bio 150cc al e verujem da bas toliku razliku pravi 25cc?

Moj prvi Kinez je bio 200cc, burazerov 150, ne bi verovao koliko je bio br¾i za tih 50cc... Mada iz dana¹nje perspektive, trka pu¾eva od kojih jedan ima kuæicu od karbona pa je br¾i... :o ;D

UFF


viper

Citat: nesic1 poslato 30 Septembar, 2018, 18:52
samo polako i pun gas, sta fali fabrickim gumama sa zadnjom sam preso oko 30k km i na sredini se skroz istanjila kao slik, prednja tera jos k'o nova, potrosnja meni 2.15L, zbog sramote kazem 2.2L  ;D odlican motor dugo da te sluzi  [clapp]

razmisljam da prodam ovaj moj ali i ne moze neka para da se uzme za njega, slabo ga vozim pa ne daje mi se oko 9-10k lopovima za registraciju
Koji ima¹?

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


nesic1

Imam keeway speed 150 ako mene pitas?

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk

viper

Da tebe, prodajes?

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Citat: nesic1 poslato 30 Septembar, 2018, 18:52
samo polako i pun gas, sta fali fabrickim gumama sa zadnjom sam preso oko 30k km i na sredini se skroz istanjila kao slik, prednja tera jos k'o nova, potrosnja meni 2.15L, zbog sramote kazem 2.2L  ;D odlican motor dugo da te sluzi  [clapp]

razmisljam da prodam ovaj moj ali i ne moze neka para da se uzme za njega, slabo ga vozim pa ne daje mi se oko 9-10k lopovima za registraciju

To im i fali, tolko su mekane da su stanje fabrika posle milion kilometara :D A kad asfalt okvasi kud koji mili moji :D Prednja i kod mene fabricka, bar sam se zadnjom preporodio :D Ono je bilo kad padne kisa zabodes zadnju on ide ko klisko :D Tolko mekana da se raspukla kad se ispumpala :D Al ne bih je ni ja menjao da me muka nije naterala svakako hahahhah pa sad mogu da se kurcim sa ovom zajebanom ;D
Ma da, nikakve pare ne mogu da se uzmu, one dodju i odu a mnogo zahvalan motorcic, zato moj i nije na prodaju :D Za svrckanje boli glava, ne gasim ga kad god sam pored njega otkad sam ga vratio u pogon a ne zaboravio sam i gde je pumpa :D
Inace hvala lepo na zeljama al nije od juce kod mene nego od... cek sad cu da pogledam date crated prvih slika.... sredine oktobra 2011-e :D 7god jbte, kako vreme leti :o