Glavni meni

Akrapovic carbon hexagonal

Započeo Bishke, 12 Jul, 2018, 13:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle


Bishke

You should do one thing every day that scares you

Hurricane

a po¹to samo komplet lepinja?

mali_zmaj

kako ka¾u...,jebao pro¹le godine jednom,ove godine jo¹ rijeðe!!! 
jin-jang

Slaninar

Citat: UFF poslato 13 Jul, 2018, 01:46
to i ja pokusah da mu objasnim ali ne vredi

to sto je forumas iz njegovog grada prodavao po niskoj ceni topove od preko (koje su vlasnici skinuli i bacili jer im je visok standard pa svake godine kupuju nove) ne znaci da je to realna cifra

Realno = postoji, nije izmi¹ljeno.

Realna cena = cena koju kupac (prihvati da) plati.

Po meni tu prestaje svaka prièa oko cene, kad god me neko pita koliko da ceni ne¹to. Ponudi po vi¹oj, pa ako se ne proda, spu¹ta¹ dok ne ode. Vreme za koje se proda, obièno je proporcionalno visini cene po kojoj se prodaje i raste eksponencijalno sa porastom cene, uz te¾nju ka beskonaènom... Pa vidi ¹ta ti odgovara.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Citat: Mito_Maniac poslato 13 Jul, 2018, 04:01
Pa dobro reci mi ovaj top ili Full ovakav top bez tacke od Vesketa za razliku 20e, koji bi zavrsio na tvom motoru?

Pa evo najkonkretnije moguce, ukupno sam vec 2 karbonska topa kupio od Bishketa. Toliko o tome da li smatram da su cene realne. Sto se Vesketa tice, svaka cast, on je svojevremeno prodavao dobre auspuhe jeftino, jer je imao vanredno jeftinu nabavku. Da mi je nesto odgovaralo u njegovom asortimanu, vise nego verovatno bih kupio i od njega. Ali to ne znaci da sada treba svi vecno da prodaju po tim cenama. Pogotovo oni koji nisu nabavili po tim cenama. To je tada bilo, proslo, i to je to, zatvoreno poglavlje. Elem svaka roba vredi onoliko koliko je neko spreman da plati za nju. Ako nista drugo, bar smo to apsolvirali na forumu.

Kico


VR 46

Леп ти тепих,јел на продају? [zvizdi]
Twist of wrist!

Hohštapler

Citat: VR 46 poslato 13 Jul, 2018, 21:28
Леп ти тепих,јел на продају? [zvizdi]

Jes', i ja imam istu crvenu kantu za d¾oger :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Ja na onu stolicu sa 120kg ne smem da sednem
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Gavrolini

Posto produzni kabal i koliko uticnica ima?

Mito_Maniac

#31
Citat: Bishke poslato 13 Jul, 2018, 08:48
Manijace Mito, ne vidim poentu zato si se nakacio na ovu temu i ovaj auspuh kao mutav.

ako kupujes i hoces da se cenkas, bolje tako napisi nego da ovde pljujes robu koju prodajem kao sto ti prodajes i svako drugi.
20e razlike pa 20e razlike.

Skinem ovih 30e i bice 200e...50e razlike u odnosu na topove od tvog zemljaka, mislim da ni tad neces biti zadovoljan.

Zato zaobidji temu, posto vidim da nemas sta pametnije da napises od 20e



Zabole me bas za ovaj auspuh, i za cenu itd. Ali da neko napise da je realna neka cena, zato sto ga niko nece ukrasti je smesno.  A o tome ko sta pametno ima da kaze bolje obrati paznju na druge postove, a ne da pises kako nesto nije pametno sto ti ne odgovara, a onakve gluposti su ti ok i pametne.  I da ne duzim dalje, poz iz teme.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Slaninar

Citat: Mito_Maniac poslato 13 Jul, 2018, 22:17
Citat: Bishke poslato 13 Jul, 2018, 08:48
Manijace Mito, ne vidim poentu zato si se nakacio na ovu temu i ovaj auspuh kao mutav.

ako kupujes i hoces da se cenkas, bolje tako napisi nego da ovde pljujes robu koju prodajem kao sto ti prodajes i svako drugi.
20e razlike pa 20e razlike.

Skinem ovih 30e i bice 200e...50e razlike u odnosu na topove od tvog zemljaka, mislim da ni tad neces biti zadovoljan.

Zato zaobidji temu, posto vidim da nemas sta pametnije da napises od 20e



Zabole me bas za ovaj auspuh, i za cenu itd. Ali da neko napise da je realna neka cena, zato sto ga niko nece ukrasti je smesno.  A o tome ko sta pametno ima da kaze bolje obrati paznju na druge postove, a ne da pises kako nesto nije pametno sto ti ne odgovara, a onakve gluposti su ti ok i pametne.  I da ne duzim dalje, poz iz teme.

! No longer available

:)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bishke

Mislim da cu poceti da se drogiram....
Jebes auspuhe [rofl]
You should do one thing every day that scares you

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 13 Jul, 2018, 14:43
Citat: UFF poslato 13 Jul, 2018, 01:46
to i ja pokusah da mu objasnim ali ne vredi

to sto je forumas iz njegovog grada prodavao po niskoj ceni topove od preko (koje su vlasnici skinuli i bacili jer im je visok standard pa svake godine kupuju nove) ne znaci da je to realna cifra

Realno = postoji, nije izmi¹ljeno.

Realna cena = cena koju kupac (prihvati da) plati.

Po meni tu prestaje svaka prièa oko cene, kad god me neko pita koliko da ceni ne¹to. Ponudi po vi¹oj, pa ako se ne proda, spu¹ta¹ dok ne ode. Vreme za koje se proda, obièno je proporcionalno visini cene po kojoj se prodaje i raste eksponencijalno sa porastom cene, uz te¾nju ka beskonaènom... Pa vidi ¹ta ti odgovara.
cena prodaje zavisi od prvise faktora da bi postojala realna cena...ako mislite da je realna ona po kojoj je kupac plati...posto je za zednog casa vode u pustinji....da li je ralno da neko plati 10 puta vise od cene koja je za istu stvar juce placena....a desava se....
samo je pitanje dal neko nesto hoce i po kojoj ceni i da li je voljan ili da li ima toliko da plati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Sviða mi se, al' jebi ga zagreban... :D

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Jul, 2018, 14:19
Citat: Slaninar poslato 13 Jul, 2018, 14:43
Citat: UFF poslato 13 Jul, 2018, 01:46
to i ja pokusah da mu objasnim ali ne vredi

to sto je forumas iz njegovog grada prodavao po niskoj ceni topove od preko (koje su vlasnici skinuli i bacili jer im je visok standard pa svake godine kupuju nove) ne znaci da je to realna cifra

Realno = postoji, nije izmi¹ljeno.

Realna cena = cena koju kupac (prihvati da) plati.

Po meni tu prestaje svaka prièa oko cene, kad god me neko pita koliko da ceni ne¹to. Ponudi po vi¹oj, pa ako se ne proda, spu¹ta¹ dok ne ode. Vreme za koje se proda, obièno je proporcionalno visini cene po kojoj se prodaje i raste eksponencijalno sa porastom cene, uz te¾nju ka beskonaènom... Pa vidi ¹ta ti odgovara.
cena prodaje zavisi od prvise faktora da bi postojala realna cena...ako mislite da je realna ona po kojoj je kupac plati...posto je za zednog casa vode u pustinji....da li je ralno da neko plati 10 puta vise od cene koja je za istu stvar juce placena....a desava se....
samo je pitanje dal neko nesto hoce i po kojoj ceni i da li je voljan ili da li ima toliko da plati....

Da bismo dalje diskutovali na temu, prvo defini¹i kako ti do¾ivljava¹ pojam "realno". Onako kako ga reènik defini¹e, upravo je plaæena cena ona koja je realna.
Mnogi delovi za bajs su jeftiniji u Nemaèkoj, ali ako hoæe¹ da ih kupi¹ danas, u Novom Sadu, nema ¹anse da ih naðe¹ po toj ceni. U zavisnosti od toga kako se snalazi¹ ca carinom, prevozom i koliko ti se ¾uri, biraæe¹ sebi. Obe cene su sasvim realne i plaæaju ih ljudi - neki napolju, neki u NS.

Litra goriva u Egiptu je puno jeftinija, samo ga treba prevesti do svog sela.  :)
Dok je pivo tamo skuplje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

da skratim diskusiju...ne postoji realna cena ...bar ne za vise od dva coveka....individualna stvar.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

krenem da kupim rucicu saugha... kao da trazim ne znam sta. Bisketov kontakt mimproda za 500 din. A toliko i vredi.
Davno kada sam kupio Gpz od Mine, fali mu desni retrovizor, ja zelen, cifre  od 50 do 150e, eeej. Odem do Sube, dva komada iz Luisa 30e. Moje prvo iskustvo.

Lazic