Glavni meni

Akrapovic carbon hexagonal

Započeo Bishke, 12 Jul, 2018, 13:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

Akrapovic hexagonal full carbon, sitno ostecenje od posledica klizanja.
Karbonac, karbonska selna, cevka i DB kiler.
Ful komplet lepinja  [flashing]

Cena 230e

0642741275










You should do one thing every day that scares you

UFF

odmah izmeri precnik ulazne cevi i duzinu topa i dopisi u oglasu da te ne smara svako pojedinacno

Bishke

You should do one thing every day that scares you

Hohštapler

El mo¾e za 60€? Ahahahhahaha
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Hoh¹tapler poslato 12 Jul, 2018, 14:49
El mo¾e za 60€? Ahahahhahaha
ali dva komada.
To bi mi odgovaralo.

samo kada bih znao precnik ulazne cevi i duzinu topa.

Gavrolini

Ajde bre vaki isti na aliju 40e

Bishke

Isti vala....i to dva komada za 60 e :D
You should do one thing every day that scares you

UFF

veske ih je valjao po 200e neostecene
ovaj realno ide za 170-180e pod uslovom da se nadje kupac koji nije picajzla pa mu ostecenje ne smeta

meni ne smeta iz dva razloga:

1. nece niko da ga ukrade jer ako vec rizikuje onda bolje da rizikuje za neostecen
2. kad me neki debil obori u mestu naplaticu to od osiguranja (u slucaju da on nece da plati na licu mesta i nauci da pazi na motore a kad nekog udaris po dzepu tad najbolje uci)

Bishke

zbog ove dve stavke dodaje mu se na cenu jos 20e [rofl]
You should do one thing every day that scares you

Mito_Maniac

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2018, 16:42
veske ih je valjao po 200e neostecene
ovaj realno ide za 170-180e pod uslovom da se nadje kupac koji nije picajzla pa mu ostecenje ne smeta

meni ne smeta iz dva razloga:

1. nece niko da ga ukrade jer ako vec rizikuje onda bolje da rizikuje za neostecen
2. kad me neki debil obori u mestu naplaticu to od osiguranja (u slucaju da on nece da plati na licu mesta i nauci da pazi na motore a kad nekog udaris po dzepu tad najbolje uci)

I zbog ove dve stavke, koje su glupost da vecu u skorije nisam cuo 20e jeftinije od auspuha u full stanju?? I to realno?  Ovo ce da stoji na temi prodaja narednih par godina.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

UFF

ne bas, polovan bez ostecenja ovakav top vredi sigurno 250e a mozda i vise, to sto je veske prodavao one sto su od preko ispali iz kamiona jeftinije to je nebitno, na ovom nije izgreban serijski broj nit je odlepljena nalepnica na ledjima pa su vece sanse da niko ne place za njim
i sta trebam da vredjam bisketa da mu kazem da je nerealan jer mu top ne vredi ni 150e?
vredi onoliko koliko je neko spreman da plati a kad i za koliko ce otici vreme ce pokazati


Mito_Maniac

Citat: UFF poslato 12 Jul, 2018, 17:57
ne bas, polovan bez ostecenja ovakav top vredi sigurno 250e a mozda i vise, to sto je veske prodavao one sto su od preko ispali iz kamiona jeftinije to je nebitno, na ovom nije izgreban serijski broj nit je odlepljena nalepnica na ledjima pa su vece sanse da niko ne place za njim
i sta trebam da vredjam bisketa da mu kazem da je nerealan jer mu top ne vredi ni 150e?
vredi onoliko koliko je neko spreman da plati a kad i za koliko ce otici vreme ce pokazati



Sa ovim postom se donekle slazem, to koliko vredi uopste nije bitno. Svako ceni svoju robu koliko hoce, ali da REALNO vredi 20e manje od auspuha koji je bez ostecenja je daleko od realnog. Samo o tome je stvar.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

El Jefe

Реално не вреди ништа, сем ономе који има модел за који је овај топ предвиђен.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Nije nerealno da malo ostecen top koji kosta 700-800€, neko prodaje 200. A sad ukraden, ili kopija sa Alija to je neka druga stavka.

UFF

to i ja pokusah da mu objasnim ali ne vredi

to sto je forumas iz njegovog grada prodavao po niskoj ceni topove od preko (koje su vlasnici skinuli i bacili jer im je visok standard pa svake godine kupuju nove) ne znaci da je to realna cifra

Mito_Maniac

#15
Ovaj top ima papire, kutiju itd, pa znate da to nije bas jedan od tih Vesketovih i zato vredi i ovako unisten isto kao njegov u full stanju? Samo sam ovde na forumu cuo za "divljake" auspuhe i da su oni bzvz, a unisteni su u realnoj ceni. O Bozeeee.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Mito_Maniac

Citat: Hattrick poslato 12 Jul, 2018, 23:25
Nije nerealno da malo ostecen top koji kosta 700-800€, neko prodaje 200. A sad ukraden, ili kopija sa Alija to je neka druga stavka.

Pa dobro reci mi ovaj top ili Full ovakav top bez tacke od Vesketa za razliku 20e, koji bi zavrsio na tvom motoru?
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Bishke

Manijace Mito, ne vidim poentu zato si se nakacio na ovu temu i ovaj auspuh kao mutav.

ako kupujes i hoces da se cenkas, bolje tako napisi nego da ovde pljujes robu koju prodajem kao sto ti prodajes i svako drugi.
20e razlike pa 20e razlike.

Skinem ovih 30e i bice 200e...50e razlike u odnosu na topove od tvog zemljaka, mislim da ni tad neces biti zadovoljan.

Zato zaobidji temu, posto vidim da nemas sta pametnije da napises od 20e

You should do one thing every day that scares you

Hohštapler

...al ste se uzrujali niokoèega... jebel ko ¹ta tudje il' jok?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bishke

You should do one thing every day that scares you