Glavni meni

"Jak" ispred tastature

Započeo MILJAN, 07 Mart, 2011, 23:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

lacky

Ma sve je to jedno veeeliko TRT.... [govance]... Da smo mi ¾ivi i zdravi i da se u zdravlje vozimo. [cheers]  [yahoo]
Sutra 10 stepeni Ja na Hondi blago meni   [gsxr]
Lacky

Uncle Bob

Znaci suma sumarum ajmo mi lepo kod Pit,a na burek a za dalje sta nam se svidi. ocemo d,glasamo ko je za burek.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MILJAN

Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

jel, od kravu il, od svinju?
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

ma da budem iskren pre sam za neko zabludelo jagnje sad se bijem sa neko svinjce mukica nije imo ni 300 zive vage malko mi zilav.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

A da budem iskren cvile mi jaja nego d,nebudem okrivljen za genocid protiv gudeceg roda. [kisha] [kisha] [kisha]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

lacky

Mo¾da ja sutra...tj danas u toku vo¾nje oborim neko jagnje na putu ili æe ono mene. Ko pre¾ivi prièaæe  [bejzbolka]
Ako me sutra nema ovde onda jaganci vode sa 1:0 a vi se potrudite da povedete bar sa 20 razlike...Hhhm   mo¾da se prejedete,mlogo je 20  [rofl]
Lacky

MILJAN

Citat: lacky poslato 02 Januar, 2012, 02:24
Mo¾da ja sutra...tj danas u toku vo¾nje oborim neko jagnje na putu ili æe ono mene. Ko pre¾ivi prièaæe  [bejzbolka]
Ako me sutra nema ovde onda jaganci vode sa 1:0 a vi se potrudite da povedete bar sa 20 razlike...Hhhm   mo¾da se prejedete,mlogo je 20  [rofl]
Hladan asvalt...Klizavo...Vodi raèuna..
Cave ab homine unius libri

Uncle Bob

pu pu pomeri se smesta di je normalno da praganjci vodu protivu nas. :P [cheers] [cheers] [cheers]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

lacky

Ima da klizam sve do tvoje pekare sutra....ali ako ima ne¹to posno. Jagnje ako padne,èuvamo za kasnije...pa lepo ili Brestovaèko jezero ili Radan planina
Lacky

lacky

Ali lagano da se okreæe jagnje na 1000-1200 obrtaja  [balavi]
Lacky

Uncle Bob

Da se nepregreje ce ga ladnemo sa pivo.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

lacky

Lacky

FANTOM

           E ischitao sam celu temu u dahu ....Realno gledano ja sam klinac ,dosta sam normalan itd ...umem da precutim ali ovim smradovima bi i zivo i mrtvo......Koja sramota maltretiraju sirotinju ....Deda izneo stvari iz kuce da prodaje verovatno po smesnim cenama da bi se prehranio i oni balvani se nasli da ga maltretiraju.Tuga ...Kud ih nije izbo bar da zna da se branio pa da zna zasta ga hapse,a i ovamo bi dobio krevet u zatvoru i tri obroka bar ne bi bio gladan.Teska vremena su dosla a sve je gore,zato narod i izlazi na ulice da prodaje ono sto je nekad stekao u zivotu pa sad mora da daje za bud zasto da bi se prehranio.I onda naidju ovakva dva 3 balvana sto su prosli obuku(a obuka je zmesna jedan moj drugar je to prosao a ja u zubima da ga nosim sa sve jos rancem od 40 kila,kaze on meni ma pustaju nas da prodjemo ionako kaze pola ljudi koji dodju na kurs ne mogu da ispune sve sto se trazi ) da maltretiraju te jadne i sirote ljude.Jos oce i kazne da im pisu.Ovo je sasvim normlna psihichka reakcija ovog starijeg gospodina koji je izasao da prodaje svoju sirotinju i kad su ga saterali u cosak i fizichki nasrnuli na njega on nije imao kud kvrcnulo u glavi,a videli ste i na snimku da mu je zadrhtao glas posle ovoga sto ga je gurno i pre nego sto je izvadio noz sta ce chovek ziva dusa ne moze da trpi doveka maltretiranje.
          I na kraju mog izlaganja evo jedna pesma koja totalno opisuje danasnju situaciju i sta ce pocheti da se desava zbog nemastine i bede : Београдски Синдикат - Welcome to Србија Lyrics

gane

proradili kompleksi pa u policiju (nije bitno koja) pa ih jo¹ leèe na dedi, ma batina je iz raja iza¹la!!!!