Glavni meni

"Jak" ispred tastature

Započeo MILJAN, 07 Mart, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MILJAN

Citat: pit poslato 29 Decembar, 2011, 00:53
Citat: MILJAN poslato 29 Decembar, 2011, 00:50
Pa lemali su poreskog inspektora pro¹le godine kada je radio kontrolu dole... Sad jadnici ne smeju da proðu kroz neki podzemni gde ima radnji...ccccccccccccccc...... I trgovci opasni dole... :)

                                        Taj podzemni prolaz je poznat po tome sto niko ne kuca fiskalne racune u znak protesta sto buvljacima dozvoljavaju da rade i prodaju istu robu bez fiskalne kase.....inace se proteze duz cele glavne ulice i ima oko 300 lokala.
Pi¹em ja lepo a Pit ka¾e da je sve tamo bezbedno..evo i danas:
Komunalni policajac napadnut u Ni¹u
èetvrtak 29.12.2011 | 16:21 | Izvor: Tanjug

Ni¹ -- Igor D¾oniæ, pripadnik komunalne policije u Ni¹u, napadnut je danas no¾em. On je zadobio posekotinu po ¹aci, a napadaè priveden u policijsku stanicu.
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

E to je vec divljastvo,napasti uniformisano lice

ЯЭВОЛУТИОН

Pa sam je kriv...da se zove komunalni cuvar ne bi ga niko napado...mars napolje i gotovo....sami su trazili status sluzbenog lica
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Charuga

Neznam zasto se cudite......pa zna se kako "reketiraju"....samo sto su sve gora vremena....iz suve drenovine je sve teze iscediti nesto.....

MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 29 Decembar, 2011, 18:47
http://blog.webart.org.uk/__oneclick_uploads/2007/05/jak.jpg
evo ga jak ali ne znak kako barata sa tastaturom  ;D ;D ;D
Nehotièno si sam sebe malko.... :)
Tastaturom a ne "sa tastaturom" jer ona nije ¾ivo biæe ;)
"ne znak" bi trebalo "ne zna? " ;)
"Barataj" malo bolje, da ne bude da si kao ovaj sa fotke.. :)
NHF.... [cheers] [cheers]
PS.
©alim se malko, ali brzo si kucao pa ispade.... :)

Cave ab homine unius libri

sasafilipovic


WOLVERINE

Citat: sasafilipovic poslato 30 Decembar, 2011, 00:12
Straight Gangsterism

Vesele devedesete

  Vracaju se polako..... sto je u neku ruku dobro....  ima puno djubreta na ulicama naseg grada i zemlje kojeg treba sto pre pocistiti..

pit

Citat: MILJAN poslato 29 Decembar, 2011, 18:00
Citat: pit poslato 29 Decembar, 2011, 00:53
Citat: MILJAN poslato 29 Decembar, 2011, 00:50
Pa lemali su poreskog inspektora pro¹le godine kada je radio kontrolu dole... Sad jadnici ne smeju da proðu kroz neki podzemni gde ima radnji...ccccccccccccccc...... I trgovci opasni dole... :)

                                        Taj podzemni prolaz je poznat po tome sto niko ne kuca fiskalne racune u znak protesta sto buvljacima dozvoljavaju da rade i prodaju istu robu bez fiskalne kase.....inace se proteze duz cele glavne ulice i ima oko 300 lokala.
Pi¹em ja lepo a Pit ka¾e da je sve tamo bezbedno..evo i danas:
Komunalni policajac napadnut u Ni¹u
èetvrtak 29.12.2011 | 16:21 | Izvor: Tanjug

Ni¹ -- Igor D¾oniæ, pripadnik komunalne policije u Ni¹u, napadnut je danas no¾em. On je zadobio posekotinu po ¹aci, a napadaè priveden u policijsku stanicu.


                 Pa veliko je nezadovoljstvo u narodu.Meta komunalne policije su uglavnom ulicni prodavci....a to su ljudi koji su silom prilika izasli na ulicu da prodaju neke sitnice da bi prehranili porodicu.To nisu profi sverceri koji oce bez motike leba .
                  E sad kad takvom jednom COVEKU dodje komunalni policajac i oce da mu oduzme svu robu koju ima i plus napise prijavu kod sudije svasta se desava u glavi.Taj kom.policajaca je verovatno naleteo na pogresnog coveka ili je bio previse drzak i ovome puku film i malo ga recnuo.Treba da bude zadovoljan sto je ostao ziv.
                  Pored mije firme godinama stoje cvecari i prodaju cvece za male pare i stalno gledam jurku sa komunalcima.Moram da priznam da su stvarno korektni u ophodjenju sa cvecarima.Ali brate svuda ima budala pa tako se i ovde izgleda nasle dve i bi sta bi.

ЯЭВОЛУТИОН

Ma garant ih reketira vec godinama pa ovome dozlogrdilo....ne volim ni komunalne ni trzisne inspektore....oni uvek mogu da ti napisu nesto iako je sve u redu, a nikome ne odgovaraju za svoje postupke....Meni je pre dvadeset godina finansijski inspektor blokirao racun firme pod izgovorom utaja poreza....skinuli su mi tada 150000 maraka sa racuna i nikad ih nisu vratili...dobio sam presudu na vrhovnom sudu posle cetri godine da nisam utajio porez...posle cuje da ga je poslao lik koga sam tri puta oduvao na tenderu za rekonstrukciju studenskih domova....platio covek 1000 maraka , a inspektor meni ...tras...ode firma u kurac.
Trebao je da ga bocne pod rebro...da se opamete.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: revolution poslato 31 Decembar, 2011, 10:55
Ma garant ih reketira vec godinama pa ovome dozlogrdilo....ne volim ni komunalne ni trzisne inspektore....oni uvek mogu da ti napisu nesto iako je sve u redu, a nikome ne odgovaraju za svoje postupke....Meni je pre dvadeset godina finansijski inspektor blokirao racun firme pod izgovorom utaja poreza....skinuli su mi tada 150000 maraka sa racuna i nikad ih nisu vratili...dobio sam presudu na vrhovnom sudu posle cetri godine da nisam utajio porez...posle cuje da ga je poslao lik koga sam tri puta oduvao na tenderu za rekonstrukciju studenskih domova....platio covek 1000 maraka , a inspektor meni ...tras...ode firma u kurac.
Trebao je da ga bocne pod rebro...da se opamete.

                      Nema reteketiranja kod komunalne policije...bar ne jos uvek....to je nova sluzba koje je pocela ove godine da radi.Drzava im je dala uniformu ,redovnu platu i gura ih u vatru .

Paperinos

Sluzbe ove drzave  cine ljudi a oni su  isti u svim sluzbama dakle korumpirani i osioni.Sve te poslove dobijaju po nekim partijskim linijama razni likovi  koji smisao te aktivnosti kojom se bave svakako ne vide na duge staze.Dakle otimacina na brzaka jer se vec kod sledecih izbora ta radna mesta ponovo prerasporedjuju.

MILJAN

Citat: revolution poslato 31 Decembar, 2011, 10:55
Ma garant ih reketira vec godinama pa ovome dozlogrdilo....ne volim ni komunalne ni trzisne inspektore....oni uvek mogu da ti napisu nesto iako je sve u redu, a nikome ne odgovaraju za svoje postupke....Meni je pre dvadeset godina finansijski inspektor blokirao racun firme pod izgovorom utaja poreza....skinuli su mi tada 150000 maraka sa racuna i nikad ih nisu vratili...dobio sam presudu na vrhovnom sudu posle cetri godine da nisam utajio porez...posle cuje da ga je poslao lik koga sam tri puta oduvao na tenderu za rekonstrukciju studenskih domova....platio covek 1000 maraka , a inspektor meni ...tras...ode firma u kurac.
Trebao je da ga bocne pod rebro...da se opamete.
Od prosle godine trzisna inspekcija ima kontrolu.nas 10 iz 4 odeljenja,unutrasnje kontrole.svaki predmet za sud mora da prodje kroz nase ruke. BUDE ODOBREN ILI ODBIJEN PREDMET.Vreme samovolje im je proslo a mi smo im tesko breme.Za finansijsku insp. ne znam.
Cave ab homine unius libri

pit

Citat: MILJAN poslato 31 Decembar, 2011, 11:20
Citat: revolution poslato 31 Decembar, 2011, 10:55
Ma garant ih reketira vec godinama pa ovome dozlogrdilo....ne volim ni komunalne ni trzisne inspektore....oni uvek mogu da ti napisu nesto iako je sve u redu, a nikome ne odgovaraju za svoje postupke....Meni je pre dvadeset godina finansijski inspektor blokirao racun firme pod izgovorom utaja poreza....skinuli su mi tada 150000 maraka sa racuna i nikad ih nisu vratili...dobio sam presudu na vrhovnom sudu posle cetri godine da nisam utajio porez...posle cuje da ga je poslao lik koga sam tri puta oduvao na tenderu za rekonstrukciju studenskih domova....platio covek 1000 maraka , a inspektor meni ...tras...ode firma u kurac.
Trebao je da ga bocne pod rebro...da se opamete.
Od prosle godine trzisna inspekcija ima kontrolu.nas 10 iz 4 odeljenja,unutrasnje kontrole.svaki predmet za sud mora da prodje kroz nase ruke. BUDE ODOBREN ILI ODBIJEN PREDMET.Vreme samovolje im je proslo a mi smo im tesko breme.Za finansijsku insp. ne znam.


     Secam se pre jedno 5-6 godina uso neki trzisni inace sa Kosova u jedna dragstor i sa vrata poceo da se dere,urla i preti zatvaranjem i sta ti sve ne.E sad na njegovu nesrecu vlasnik tog dragstora je neki moj brat inace bivsi bokser poznat u Nisu kao jedna od najvecih bitangi i manijaka sa bezbroj tuca ,naslinickih ponasanja,zatvora iza sebe, ,kamatas i sta ti sve ne.I pozove njega supruga kojoj se ovaj trzisni maltretirao.
      Suvisno je da vam pricam sta mu se sve desllio,.maltretiranje po propisu...ovaj moj ludak ima bas sirok spektar.
        Epilog je da mu je ovaj trzisni sav srecan sto je izvukao zivu glavu ostavio mob.''ako mu slucajno zatreba obavezno da mu se javi sve ima da mu zavrsi''.
       Naravno da ovome to nije nikad zatrebalo...a ovaj trzisni je cujem ksnije prebacen u neku selendru da radi posto mu to nije bilo prvi put da isprepda ljude sa ciljem da bi ih izreketirao.
      Mada sto kaze Miljan ''prokulturili '' su se sada malo.
     

AndreyRR

Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 00:05
Citat: AndreyRR poslato 29 Decembar, 2011, 18:47
http://blog.webart.org.uk/__oneclick_uploads/2007/05/jak.jpg
evo ga jak ali ne znak kako barata sa tastaturom  ;D ;D ;D
Nehotièno si sam sebe malko.... :)
Tastaturom a ne "sa tastaturom" jer ona nije ¾ivo biæe ;)
"ne znak" bi trebalo "ne zna? " ;)
"Barataj" malo bolje, da ne bude da si kao ovaj sa fotke.. :)
NHF.... [cheers] [cheers]
PS.
©alim se malko, ali brzo si kucao pa ispade.... :)



al cepidlacis,i jeste zivo bice nije covek,a da sam brzo kucao kucao sam
da sam skoro kao on on sam sta tu nje jasno  ;D ;D ;D ;D ;D ;D [cheers]
a i ko se ljuti......

ЯЭВОЛУТИОН

pa jes , sad kad pogledam licite...iste siske :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

AndreyRR


MILJAN

Citat: AndreyRR poslato 31 Decembar, 2011, 11:38
Citat: MILJAN poslato 30 Decembar, 2011, 00:05
Citat: AndreyRR poslato 29 Decembar, 2011, 18:47
http://blog.webart.org.uk/__oneclick_uploads/2007/05/jak.jpg
evo ga jak ali ne znak kako barata sa tastaturom  ;D ;D ;D
Nehotièno si sam sebe malko.... :)
Tastaturom a ne "sa tastaturom" jer ona nije ¾ivo biæe ;)
"ne znak" bi trebalo "ne zna? " ;)
"Barataj" malo bolje, da ne bude da si kao ovaj sa fotke.. :)
NHF.... [cheers] [cheers]
PS.
©alim se malko, ali brzo si kucao pa ispade.... :)



al cepidlacis,i jeste zivo bice nije covek,a da sam brzo kucao kucao sam
da sam skoro kao on on sam sta tu nje jasno  ;D ;D ;D ;D ;D ;D [cheers]
a i ko se ljuti......
Ma ¹alio sam se... Ova zima nas je sve dovukla pojaèano pred tastature...  [cheers]
Cave ab homine unius libri

AndreyRR

opusteno nisam ja virtualni ljutisa  [cheers] ;D ;D ;D