Glavni meni

"Jak" ispred tastature

Započeo MILJAN, 07 Mart, 2011, 23:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RRa¹ko

odakle debelom zmaju ideja da napise ovako nesto??  [ludak] [ludak] [ludak]
jel cilj price da svi znamo da s tobom nesto nije uredu il sta?  [neampojma]

MIGE

Citat: MILJAN poslato 08 Mart, 2011, 00:17
Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 07 Mart, 2011, 23:57
ZNACHI BRATE MOJ MILJANE DA MI LEPO ISPRESAVIJAMO TABAK PA DA VODIMO CHIVAVE NA SUD ;D ;D ;D ;D ;DJA IPAK NEKAKO VISE VOLIM ONAKO KADA SE JA I TI LEPO ISTIM TIM CIVAVAMA POJAVIMO NA VRATIMA PA ONAKO KUC KUC [djavo] [djavo] [djavo] ....DOBAR DAN MI DOSLIIII DA VAS PITAMO JEL IMATE OSIGURANJE OD POVREDA [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Nikako "kuc kuc na vrata". :)  To ima specifiènu pravnu te¾inu..... ;) Ti sad smirela bro ;) Buduæi tata mora da daje primer pacifiste ;) Da bude¹ fini i da trpi¹ provokacije po metru kvadratnom :)
mudro miljan zbori,sad nam je bane ostalo samo bavljenje motorima,jebes tuce i sranja i sitne ljude,to je za nas daleka proslost!!!ko nas pesnicom,mi njega pivskom flasom,naravno praznom  :D :D

MIGE

Citat: RRa¹ko poslato 08 Mart, 2011, 07:29
odakle debelom zmaju ideja da napise ovako nesto??  [ludak] [ludak] [ludak]
jel cilj price da svi znamo da s tobom nesto nije uredu il sta?  [neampojma]
nazalost,mislim da znam kome su pretnje upucene i u nekim prethodnim postovima sam zamolio doticnog kolegu da se ne igra sa ljudima koje nije upoznao al izgleda da me nije poslusao,uradio sam to iz najbolje namere

joka

Za¹to je Zmaj potamnjen, da ne ka¾em ocrnjen? [neampojma] [thumb_down]

Gavrolini

MIGE opusteni smo bro....pa dolazi lepo vreme, treba se vozati.... mislim mi koji smo svuda dobrodoslil.
Ko jos voli nasilje,ma bzv.
Samo je cudno kako covek koji otvori temu o pandurskim drukarama prvo se poziva na sluzbena lica...

YOman

Mogu da kazem samo, posle godina forumasenja, da.....svako ko uspe da dodje u komfliktnu situaciju na forumu, ima problem sa sobom i svojim vaspitanjem, kao i shvatanjem Foruma kao socijalne sredine.
Ponekad je lakse napisati IZVINI, i zavrsiti sa glupom raspravom "ciji je veci"... A ako nekome to direktno implicira da "mu je u tom slucaju manji", onda osim kucnog vaspitanja ima problem i sa sujetom. Sorry  [ludak]
A pogotovu su interesantni likovi koji odaberu agresivne nadimke, a uzivo su jako normalni i raspolozeni za druzenje.
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Lazic

qq, trenutak nepaznje, sve ode u tri lepe...

ЯЭВОЛУТИОН

A Pavel...a da mi lincujemo Pavela....nekako mi jednostavnije...laksi je nego debeli zmaj..nije da njega ne mogu da okacim o neko drvo...ali kad je lakse lakse je  :P :P :P :P
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: YOman poslato 08 Mart, 2011, 09:37
Mogu da kazem samo, posle godina forumasenja, da.....svako ko uspe da dodje u komfliktnu situaciju na forumu, ima problem sa sobom i svojim vaspitanjem, kao i shvatanjem Foruma kao socijalne sredine.
Ponekad je lakse napisati IZVINI, i zavrsiti sa glupom raspravom "ciji je veci"... A ako nekome to direktno implicira da "mu je u tom slucaju manji", onda osim kucnog vaspitanja ima problem i sa sujetom. Sorry  [ludak]
A pogotovu su interesantni likovi koji odaberu agresivne nadimke, a uzivo su jako normalni i raspolozeni za druzenje.

               A mene najvise nerviraju likovi koji imaju podmuklu i perfidnu zajebanciju a zastite se titulom uredniuka a kad ih upoznas a oni imaju stisk ruke kao devojcica.

MILJAN

#29
Citat: pit poslato 08 Mart, 2011, 10:49
Citat: YOman poslato 08 Mart, 2011, 09:37
Mogu da kazem samo, posle godina forumasenja, da.....svako ko uspe da dodje u komfliktnu situaciju na forumu, ima problem sa sobom i svojim vaspitanjem, kao i shvatanjem Foruma kao socijalne sredine.
Ponekad je lakse napisati IZVINI, i zavrsiti sa glupom raspravom "ciji je veci"... A ako nekome to direktno implicira da "mu je u tom slucaju manji", onda osim kucnog vaspitanja ima problem i sa sujetom. Sorry  [ludak]
A pogotovu su interesantni likovi koji odaberu agresivne nadimke, a uzivo su jako normalni i raspolozeni za druzenje.

              A mene najvise nerviraju likovi koji imaju podmuklu i perfidnu zajebanciju a zastite se titulom uredniuka a kad ih upoznas a oni imaju stisk ruke kao devojcica.
Ja jednostavno odem sa foruma ako me neko provocira a nemam "ignore" opciju. :D
Ovo je jedan od primera... Ne mogu da naðem jo¹ ali napustio sam jo¹ jedan forum zbog neprikladnog teksta.Mada tu nisam ostao du¾an ;)   ... Ali lepo kulturno odem jer cinizam i jednoumna cenzura ne idu kod mene...




[attachment deleted by admin]
Cave ab homine unius libri

RoaD GunneR

Ja svojevremeno imao takvu sitvaciju, posto je nase prepucavanje postalo degutanto sta god da sam napisao covek je uhvatio da se raspravlja samnom, na inicijativu vlasnika foruma da se taj covek i ja vidimo  na njegovom domacem terenu nije pristao. Posle par godina se taj covek i ja nadjemo za istim stolom u NS, on se meni predstavlja kao da se neznamo a inace smo se upoznali pre svadje ja se nasmejem i kazem mu svoj nik sa foruma, on se malo zbunio ali ja nastavim pricu ko da nista nije bilo. Prozlazi vreme pricamo o motorima, covek pocinje neke price oko oruzja, ja se opet osmehujem vracam pricu na motore da bi mi u jednom trenutku tip rekao, ja sam hteo tebe da ubijem. Gledam ga ne verujem sta mi on prica a i njegova zene ga jos dopunjava kao nesto oce da me zastrase, ja opet prebacujem na zajebanciju, medjutim oni se oboje nesto pale kao da me zastrase. Roletna mi se spustila do pola sve oce da padne do kraja al joj ja nedam, uz ozmeh im ponudim dva izlaza iz sitvaciju. Prvi da se manu takve price i da nastavimo normalan razgovor a drugi da se manemo price  da zena sedne u auto da se ne potrese u nastavku dogadjanja posto su vec presli  sve granice normalnog razgovora. Jedno 10ak sekundi je bila dramska pauza, tip se opredelio za opciju broj jedan a zena se ucutala.
Ja licno mogu da shvatim da neko nekog na forumu nervira ali ne mogu da shvatim pokusaje pretnji, zastrasivanja i to bez pokrica a pogotovu kad ne zna sa kojom budalom sa druge strane tastature ima posla.

MILJAN

Citat: RoaD GunneR poslato 08 Mart, 2011, 11:10
Ja svojevremeno imao takvu sitvaciju, posto je nase prepucavanje postalo degutanto sta god da sam napisao covek je uhvatio da se raspravlja samnom, na inicijativu vlasnika foruma da se taj covek i ja vidimo  na njegovom domacem terenu nije pristao. Posle par godina se taj covek i ja nadjemo za istim stolom u NS, on se meni predstavlja kao da se neznamo a inace smo se upoznali pre svadje ja se nasmejem i kazem mu svoj nik sa foruma, on se malo zbunio ali ja nastavim pricu ko da nista nije bilo. Prozlazi vreme pricamo o motorima, covek pocinje neke price oko oruzja, ja se opet osmehujem vracam pricu na motore da bi mi u jednom trenutku tip rekao, ja sam hteo tebe da ubijem. Gledam ga ne verujem sta mi on prica a i njegova zene ga jos dopunjava kao nesto oce da me zastrase, ja opet prebacujem na zajebanciju, medjutim oni se oboje nesto pale kao da me zastrase. Roletna mi se spustila do pola sve oce da padne do kraja al joj ja nedam, uz ozmeh im ponudim dva izlaza iz sitvaciju. Prvi da se manu takve price i da nastavimo normalan razgovor a drugi da se manemo price  da zena sedne u auto da se ne potrese u nastavku dogadjanja posto su vec presli  sve granice normalnog razgovora. Jedno 10ak sekundi je bila dramska pauza, tip se opredelio za opciju broj jedan a zena se ucutala.
Ja licno mogu da shvatim da neko nekog na forumu nervira ali ne mogu da shvatim pokusaje pretnji, zastrasivanja i to bez pokrica a pogotovu kad ne zna sa kojom budalom sa druge strane tastature ima posla.
Tu lepo ukljuèi¹ diktafon na telefonu (meni uvek spreman) i slu¹a¹ zastra¹ivanje. Doda¹ jo¹ par svojih upla¹enih reèenica pa tu¾ba.Snimanje bez saglasnosti u javnoj sferi je dopu¹teno. Zvekne¹ po d¾epu i nauèi¹ ih... Frivolne osobe je najbolje tako.. ...Lepo presavije¹ tu¾bu i odere¹ seljaka za medalju...
Cave ab homine unius libri

SSZGO

Citat: MILJAN poslato 08 Mart, 2011, 11:18
Citat: RoaD GunneR poslato 08 Mart, 2011, 11:10
Ja svojevremeno imao takvu sitvaciju, posto je nase prepucavanje postalo degutanto sta god da sam napisao covek je uhvatio da se raspravlja samnom, na inicijativu vlasnika foruma da se taj covek i ja vidimo  na njegovom domacem terenu nije pristao. Posle par godina se taj covek i ja nadjemo za istim stolom u NS, on se meni predstavlja kao da se neznamo a inace smo se upoznali pre svadje ja se nasmejem i kazem mu svoj nik sa foruma, on se malo zbunio ali ja nastavim pricu ko da nista nije bilo. Prozlazi vreme pricamo o motorima, covek pocinje neke price oko oruzja, ja se opet osmehujem vracam pricu na motore da bi mi u jednom trenutku tip rekao, ja sam hteo tebe da ubijem. Gledam ga ne verujem sta mi on prica a i njegova zene ga jos dopunjava kao nesto oce da me zastrase, ja opet prebacujem na zajebanciju, medjutim oni se oboje nesto pale kao da me zastrase. Roletna mi se spustila do pola sve oce da padne do kraja al joj ja nedam, uz ozmeh im ponudim dva izlaza iz sitvaciju. Prvi da se manu takve price i da nastavimo normalan razgovor a drugi da se manemo price  da zena sedne u auto da se ne potrese u nastavku dogadjanja posto su vec presli  sve granice normalnog razgovora. Jedno 10ak sekundi je bila dramska pauza, tip se opredelio za opciju broj jedan a zena se ucutala.
Ja licno mogu da shvatim da neko nekog na forumu nervira ali ne mogu da shvatim pokusaje pretnji, zastrasivanja i to bez pokrica a pogotovu kad ne zna sa kojom budalom sa druge strane tastature ima posla.
Tu lepo ukljuèi¹ diktafon na telefonu (meni uvek spreman) i slu¹a¹ zastra¹ivanje. Doda¹ jo¹ par svojih upla¹enih reèenica pa tu¾ba.Snimanje bez saglasnosti u javnoj sferi je dopu¹teno. Zvekne¹ po d¾epu i nauèi¹ ih... Frivolne osobe je najbolje tako.. ...Lepo presavije¹ tu¾bu i odere¹ seljaka za medalju...


dobra ideja...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

jerej

Joj ljudi oko cega se vi svadjate... Ubi ova zima, priznajem, ni meni nije lako da po ceo dan sedim u kuci... Manite se svadja i tuca i uzivajte u zivotu...  [cheers]

prpa_zr

Citat: SSZGO poslato 08 Mart, 2011, 11:21
Citat: MILJAN poslato 08 Mart, 2011, 11:18
Citat: RoaD GunneR poslato 08 Mart, 2011, 11:10
Ja svojevremeno imao takvu sitvaciju, posto je nase prepucavanje postalo degutanto sta god da sam napisao covek je uhvatio da se raspravlja samnom, na inicijativu vlasnika foruma da se taj covek i ja vidimo  na njegovom domacem terenu nije pristao. Posle par godina se taj covek i ja nadjemo za istim stolom u NS, on se meni predstavlja kao da se neznamo a inace smo se upoznali pre svadje ja se nasmejem i kazem mu svoj nik sa foruma, on se malo zbunio ali ja nastavim pricu ko da nista nije bilo. Prozlazi vreme pricamo o motorima, covek pocinje neke price oko oruzja, ja se opet osmehujem vracam pricu na motore da bi mi u jednom trenutku tip rekao, ja sam hteo tebe da ubijem. Gledam ga ne verujem sta mi on prica a i njegova zene ga jos dopunjava kao nesto oce da me zastrase, ja opet prebacujem na zajebanciju, medjutim oni se oboje nesto pale kao da me zastrase. Roletna mi se spustila do pola sve oce da padne do kraja al joj ja nedam, uz ozmeh im ponudim dva izlaza iz sitvaciju. Prvi da se manu takve price i da nastavimo normalan razgovor a drugi da se manemo price  da zena sedne u auto da se ne potrese u nastavku dogadjanja posto su vec presli  sve granice normalnog razgovora. Jedno 10ak sekundi je bila dramska pauza, tip se opredelio za opciju broj jedan a zena se ucutala.
Ja licno mogu da shvatim da neko nekog na forumu nervira ali ne mogu da shvatim pokusaje pretnji, zastrasivanja i to bez pokrica a pogotovu kad ne zna sa kojom budalom sa druge strane tastature ima posla.
Tu lepo ukljuèi¹ diktafon na telefonu (meni uvek spreman) i slu¹a¹ zastra¹ivanje. Doda¹ jo¹ par svojih upla¹enih reèenica pa tu¾ba.Snimanje bez saglasnosti u javnoj sferi je dopu¹teno. Zvekne¹ po d¾epu i nauèi¹ ih... Frivolne osobe je najbolje tako.. ...Lepo presavije¹ tu¾bu i odere¹ seljaka za medalju...


dobra ideja...

extra dobra ideja..

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

goranvojska

Citat: jerej poslato 08 Mart, 2011, 11:24
Joj ljudi oko cega se vi svadjate... Ubi ova zima, priznajem, ni meni nije lako da po ceo dan sedim u kuci... Manite se svadja i tuca i uzivajte u zivotu...  [cheers]

mrle

Citat: pit poslato 08 Mart, 2011, 10:49
Citat: YOman poslato 08 Mart, 2011, 09:37
Mogu da kazem samo, posle godina forumasenja, da.....svako ko uspe da dodje u komfliktnu situaciju na forumu, ima problem sa sobom i svojim vaspitanjem, kao i shvatanjem Foruma kao socijalne sredine.
Ponekad je lakse napisati IZVINI, i zavrsiti sa glupom raspravom "ciji je veci"... A ako nekome to direktno implicira da "mu je u tom slucaju manji", onda osim kucnog vaspitanja ima problem i sa sujetom. Sorry  [ludak]
A pogotovu su interesantni likovi koji odaberu agresivne nadimke, a uzivo su jako normalni i raspolozeni za druzenje.

               A mene najvise nerviraju likovi koji imaju podmuklu i perfidnu zajebanciju a zastite se titulom uredniuka a kad ih upoznas a oni imaju stisk ruke kao devojcica.

a mene likovi koji se kriju iza nickova :)

Lazic

Onda odes kod Pita na burek, posle ti sve bude ravno do Kosova...

pit



        Kad se prolepsa vreme svi ste pozvani kod mene na burek i jos nesto pomalo ...naravno i Zmaj ..za njega 3 tepsije so meso.