Glavni meni

Motor koji nikad ne bi vozili!

Započeo Splinter, 09 Jul, 2018, 15:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Splinter

Небитни пролазник

Biker-Boy

Malo je takvih, radoznao sam sto se tice motora, skoro sve sam voljan da probam, da dam sansu motoru da me razuveri, mada, najmanju zelju imam da probam one custom Harlije sa ramom u HARD TAIL fazonu [panic]
I feel the need..... the need for speed !!!

Gašpar


mkt

Ne bih imao problem da sednem na oba ova motora iz posta iznad
Jedino na coper sa manki kormanom bih imao problrm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 09 Jul, 2018, 16:25
Ne bih imao problem da sednem na oba ova motora iz posta iznad
Jedino na coper sa manki kormanom bih imao problrm
nije manki volan vec ape-hanger
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Tako nesto ne secam se
Al ne znam kako im ruke ne utrnu posle 20 km

Gavrolini

Ja nemam sta da kazem. Jer sam jebeni kreten koji je kupovao svasta i kupicu opet svasta

Hohštapler

...ne bih nikad vozio ili ne bih nikad kupio ??
Ima razlike. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4


Gavrolini

Istina...ali evo ako se racuna ono sto sam imao i ni mrtav nikad vise ne bih...to je honda devil ili kako se vec pise.

Biker-Boy

Mislim da nikad nebi vozio a pogotovo kupio ni jedan BMW motor sa boxer masinom, imaju uzasno iritirajuc i sranje zvuk...
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

znas i honda je pravila i pravi boxer motor...i hd je pravio boxer motor....cbr600 ima narocito iritirajuc zvuk....bez konca u kampu u brnu.......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Jul, 2018, 19:22
znas i honda je pravila i pravi boxer motor...i hd je pravio boxer motor....cbr600 ima narocito iritirajuc zvuk....bez konca u kampu u brnu.......
Mislio sam na BMW-ov dvocilindricni boxer.
Honda je 70-ih krenula sa 4-cilindricnim Boxerom u Goldwing hilljadarki koja ima 100x bolji zvuk od BMW, a o 6-cilindricnom Goldwingu da ne govorim, ono je azdaja, brutalan zvuk :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Splinter

Citat: Hoh¹tapler poslato 09 Jul, 2018, 18:41
...ne bih nikad vozio ili ne bih nikad kupio ??
Ima razlike. ;)

Мислим на онај унутрашњи осећај који изазива гађење или оно кад видиш девојку којој "не би узео онај из руке" .
😉
Небитни пролазник

Boban_m

Citat: Splinter poslato 09 Jul, 2018, 20:03
Мислим на онај унутрашњи осећај који изазива гађење или оно кад видиш девојку којој "не би узео онај из руке" .
😉
Onaj ili oraj(h)? [rofl]

mali_zmaj

Ona coper sranja sa gumom kao od auta,,to nikako,i gluposti sa ape hangerom..!! gs-a ne bih platio toliko,zato sto mislim da su precijenjeni,al bi ga rado probao,a i koristio jedno vrijeme..,pod uslovom da nadjem spusten model...,ima i takvih,platis u fabrici da ga spuste..,to sam cuo da rade!! mada sam uspjeo sjesti na model iz 2009-te..,na prstima sam bio doduse..,mislim da je 1150 ica..
jin-jang

Hohštapler

...nekako, od malena sam fasciniran motorima pa mislim da bih svaki voleo da probam, vozim, da imam para mislim da bi mi garaza od 500kvm bila mala za motore koje bih imao.

Ali...
Znam motore koje sam probao, vozio, video i za koje znam da ih nikad ne bih kupio.
Ma kolko para imao. Mogu èitav spisak da napi¹em.
(recimo, gsxf je jaaaako visoko rangiran na tom spisku ;) a xj600 nije daleko)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Splinter

Citat: Boban_m poslato 09 Jul, 2018, 20:07
Citat: Splinter poslato 09 Jul, 2018, 20:03
Мислим на онај унутрашњи осећај који изазива гађење или оно кад видиш девојку којој "не би узео онај из руке" .
😉
Onaj ili oraj(h)? [rofl]

R

[rofl] [rofl] [rofl]
Небитни пролазник