Glavni meni

Fiat Grande Punto EVO 1.3 Mjet automatik

Započeo Kanarinac, 09 Jul, 2018, 02:25

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Da, da, sve bi se bunili da Srblje izdominira na Bliskom Istorku, pa da gorivo bude bagatela ;D

DraganPavlicevic

Da Fiat ima klasièan manuelni menjaè, na¹ao bih ti kupca odmah. Ovako...Inaèe, i ja trenutno imam grande-a sa motorom 1,4 benzin. Zadovoljan, ali tro¹i malo vi¹e nego ¹to je normalno za tu klasu.Da nema puno elektronike, bio bih zaista zadovoljan.

Hohštapler

Sta znaci malo vi¹e?

Inaèe, ta¹ta imala zastavu 10, kupila novu pa prodala i pre dve tri godine uzela opet novog grande punta...
"isti" motor... 1.2 benz.
10ka je bila startna, isla ok, punto ima drugaciji menjaè, mnogo kraæi prenos i ne ide... auto kao da je te¾i pola tone.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta


Hohštapler

Evo veruj mi da ne znam, nisam nikad proveravao, ako ti kazes da je tako ne sumnjam, al neverovatno kolko je 10ka bila bolja za vo¾nju. Grande je stvarno lepsi, prostraniji, lep¹i enterijer, ali za pre svega gradski auto - sve je to manje bitno... ne ide! Stalno imam utisak da je ruèna na tri zuba..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jevta

Idemo bulevarom i kod merkatora vièe levo desno samo ne na most. [rofl] [rofl]

Lazic


Kanarinac

Aj da malo dignem oglas. Ko da sam pogresan telefon okacio [rofl]

Lazic


Hurricane

turi mu plin ima da ode odma


evo bratac Laske æe se slo¾iti da mo¾e  :P

Kanarinac

Moze nije da ne moze, ali i ovako malo trosi, plin bi bio bas bezobrazluk :)

idanijel

Beze ljudi od tih robo menjaèa,pogotovo fiat,pug,reno...

Kanarinac

Ne znam sto, bas sam pricao sa likom koji samo italijane radi i kaze da su se ovi menjaci odlicno pokazali.
Imao sam robotizovani menjac na smartu forfour, crko je i niko nije znao da ga popravi, ali opet to crkava jedan u 1000

Kanarinac


Bojan


Kanarinac

Nije prodat jos, ovaj poslednji update stoji, nisam menjao

Slaninar

Srpsko cenkanje/ponuda:  "Dao bih ti 2.500, ali sad imam samo 1.500. Dobije¹ 500, a za ostalo me saèeka¹..."  :/
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kanarinac


Lazic


Kanarinac