Glavni meni

Neko iz Mirijeva

Započeo ¾arko1983, 04 Jul, 2018, 08:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Pozdrav, dosao bih do burazera s'vremena na vreme koji ¾ivi u Mirijevu medjutim nema gara¾u, pa ako neko ¾ivi u blizini a ima bezbedno mesto i uslova za moj motor bilo bi lepo...hvala

Lazic

Parkira¹ na parking policije... :)

Bishke

I odnesu ti motor dok si se okrenuo.

supicku materinu sa tim pandurskim mestima...svako mesto nagleda neka babasera
You should do one thing every day that scares you

zagadjenje

Znam da su tu ljudi ranije parkirali auta u dogovoru sa njima. Za motor ne znam. No ni auta vi¹e ne parkiraju jer im je prepun parking. Ja moj motor dr¾im ispred zgrade i nije jedini. Ili kad je ki¹a kod mojih pod nadsre¹nicom, ¹to je isto na otvorenom. I ni tu nije jedini motor. Ne znam gde ti burazer ¾ivi i koliko bi dugo zadr¾avao motor tu, ali ono... Uvek ima¹ varijantu èengela i prekrivke
Tjuning bud¾ing

stilgar

koristi malo GSP da vidis kako je :) i nemas problem sa parkingom :)

zagadjenje

Kakvi ¹okovi.... Stilgare crni èoveèe :D
Jo¹ ja gledam, GPS je ne pi¹e tako i onda skontah.....
Tjuning bud¾ing

stilgar

Citat: zagadjenje poslato 04 Jul, 2018, 14:18
Kakvi ¹okovi.... Stilgare crni èoveèe :D
Jo¹ ja gledam, GPS je ne pi¹e tako i onda skontah.....
pa zezam malo, al sta ce da mu fali, nece kofer i lancinu u njega da ne kvari izgled 636ce (racer style) i onda treba garaza u svakom delu grada :) kod brata, kod cure, kod drugara... GSP je zakon :) i nemas brige :)

Lazic

Citat: Bishke poslato 04 Jul, 2018, 09:32
I odnesu ti motor dok si se okrenuo.

supicku materinu sa tim pandurskim mestima...svako mesto nagleda neka babasera
Ne bre na mesto za kola, pored ali blizu... Inaèe, parking servis nema moguænosti za odno¹enje motora bez da ga obore na bok... Samim tim ne smeju da pipaju motore... Tako mi rekli u parking servisu...

dzimika

I pritom je dozvoljeno da parkiras motor na parking mesto posto na trotoar svakako ne smes :)

Lazic

Sme¹ na trotoar jer se motori nigde ne pominju èlanu 67 zobs-a... Kao da ne postoje... ;D

dzimika

ne smes, komunalci hoce da zajebavaju, bar su nekada, nijedno motorno vozilo ne sme da se parkira na trotoaru koliko se ja secam

pittatore


Kostić

Citat: Laziæ poslato 04 Jul, 2018, 18:32
Sme¹ na trotoar jer se motori nigde ne pominju èlanu 67 zobs-a... Kao da ne postoje... ;D


sme¹ ako ima¹ dve crvene u roku od osam dana.... inaèe ne sme po uredbi o manjku para u kasi, tu¾no ali istina znam ja. i ne va¾i vi¹e ono metaripo blabla  ;D

Lazic

Sulude li zemlje... Zakon ka¾e jedno, uredbe drugo, sprovoðenje kako kome dune...