Glavni meni

Yamaha T-Max - Prvi model

Započeo Gašpar, 28 Jun, 2018, 20:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Forumd¾ije, da li je neko imao iskustva sa prvim modelom (2001-2003) Yamahe T-Max? Lièno iskustvo bi mi dobro do¹lo, ali hajde da èujem i "rekla-kazala" prièe.

Razmi¹ljam da rasprodam sve ¹to vozim svakodnevno i da doæeram jednu.

MIGE


Boban_m

Burgman 600 executive. Skoro pa da ti auto ne treba.

Gašpar

Bez ljutnje, ali T Max 500  ;D

Burgmana vozio, nije to to.
Aprilija i Gillera van trenutnog bud¾eta.

Boban_m


Kanarinac

Niko nista konkretno :) Ja se isto nesto lomim da predjem na skuter malo i T Max i je glavni favorit ali bih jurio mladji. Imate neke sugestije ili jok

Srkut87

Ne znam za prvi model, posedujem i u¾ivam dve godine na tmax-u 500 2010 god...
Kada sam odluèio da preðem na skuter u izboru mi je pored tmax-a bio i bmw c600-650 sport ali je odluka ipak pala na Japanca.

Iskreno ja sam prezadovoljan u svemu sto nudi, i nemam neke mane i zamerke.
Za grad mi ne treba ni¹ta niti jaèe, niti veæe..  polo¾aj sedenja mi odgovara koèi odlièno, potro¹nju ne merim ali sa rezervoarom se prelazi preko 200 km, registracija oko 100€ (Model posle 530 skoro 200€).
Dosta drugara koji ranije nisu imali dodirnih taèaka su bili u fazonu da je precenjen i da ne vredi koliko se prodaju, sad drugaèije misle posle nekoliko vo¾nji i upoznavanja sa tmax-om. :)
Pre tmax-a sam vozio sve motore preko 100 konja ali se nekako lep¹e vozim trenutno na njemu :)
Ja se lomim da preðem na sledeæi model pa ako neko ima ¹ta da ka¾e u poreðenju izmeðu 500 i 530 tmax-a u voznim karakteristikama i razlikama
Moja najiskrenija preporuka za “skuter” :)

Kanarinac

Ja isto gledam Tmax tu izmedju 2008 i 2010, a za oko mi je zapapo i bmw 600,650 (mislio sam da su dosta skuplji) pakao jos prelamam da li ili ne. Na motor nisam seo 2,3 nedelje, ne stizem da ga upalim, a  pocinje da me nervira navlacenje opreme za voznju,a 90% vozim po gradu i ovo mi deluje kao idealno resenje

UFF


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)