Glavni meni

Operacija u radionici

Započeo Andjelo, 07 Jun, 2018, 19:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Posto se sve i svasta desava u radionici , doslo je do toga da se izvrsi i operacija na kucnom ljubimcu.Posto mi je drug doktor za veterinu resio da operaciju obavimo u radionici, posto je pas veliki da bi ga nosili kod njega u ordinaciju.Tako da se operisala zenka Kangala koja je imala tumor dojke od malena .....ali se pre par dana pocela da oseca i doktor resi da je operisemo

Andjelo

Jer jos se to tkivo ispod koze otvorilo i ziva rana je




bigbad86

Ne znam sto nije moglo u ordinciji, pa nije to konj?

juga.v

Dragan Jovanoviæ (Papa) odliæan veterinar ;)

eclipse4

znaci strasnooo sta vidim....da veterinar ne radi svoj posao u ordinaciji nego po garazama...

MIGE


Kanarinac

Cekajte bre, a gde se rade intervencije na kravama, konjima itd? Sta ste se svi zabezeknuli toliko

bucko

Pa u ovoj garazi su bolji uslovi od pola domacih bolnica

Boban_m

Sve je to OK. Ni mi kad nas osine stres ne idemo psihologu nego se skupimo u garazi i nalocemo ;D

eclipse4

#9
Citat: Kanarinac poslato 07 Jun, 2018, 21:03
Cekajte bre, a gde se rade intervencije na kravama, konjima itd? Sta ste se svi zabezeknuli toliko

intervencija na bolesnim konjima i kravama se vrsi u indusustriji za preradu mesa"matijevic" i idu u salami i virslama :)


milomir22

Realno, nece joj faliti nista, mislite da je u ordinacijama sve sterilno cisto, sto neko rece, kod nas u bolnicama se veoma lako zakaci bakterijska infekcija. Ja sam pre 4-5 godina sterilisao dva psa (zenke) u slicnim uslovima, mislite da im nesto fali, a to je komplikovanija i rizicnija operacija od ove. Dobiju antibiotik posle operacije i udri dalje.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Ma nista joj nece biti,¹ta kravama,konjima i svinjama rade po ¹talama,ovo nije ni¹ta...
jin-jang

Lazic

Citat: Boban_m poslato 07 Jun, 2018, 23:29
Sve je to OK. Ni mi kad nas osine stres ne idemo psihologu nego se skupimo u garazi i nalocemo ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [srce] [ljubav] Potpuno realno... ;D

VR 46

Види се да је све стерилно.
Twist of wrist!

Andjelo

Samo da kazem da se kuja oporavlja od operacije i da je dobro podnela operaciju

misa-pei

To je jedino va¾no. Prelepa je.
Država je najveći neprijatelj naroda