Glavni meni

Protest na visoke cene goriva

Započeo Srkut87, 04 Jun, 2018, 20:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: kosta66 poslato 05 Jun, 2018, 15:35
бајдвеј сви ти који иду на посао аутом имају пара и заболе их курац за претње пичкоустог и за усрану сиротињу у усмрделом аутобусу.

[rofl] po kosti svako ko ima redovan posao stedi i zeli da nadje jos vise i zaradi jos vise pa umesto da se drka busom on odvoji dobar deo ustedjevine za svoje vozilo da zivi ko covek a ne ko klosar taj ima para i zabole ga kurac za predesdnika i sirotinju?   [rofl]

pa taj da ima pare zaboleo bi ga kurac i da ide na posao a da STVARNO ima pare ne bi imao ni auto jer bi ga boleo kurac da vozi, ukljuci mozak sledeci put pre nego sto napises tako nesto

drager95

Nece se nista desiti, srace se samo po fejsbuku kao i uvek do sad, baci ce nam vlast po koju kosku da se izlozimo malo,da se tripujemo kako smo izborili nesto, a u stvari je okupator uvek u kontroli ;)

milomir22

Ne bih se slozio, ovi polako ali sigurno gube kontrolu, brzo ce da ustupe vlast nekom drugom, nakrali su se, a narodu su dojadili, mogli bi da izazovu neki linc. Protest zbog tehnickog, pa malinari, pa za gorivo, ozbiljna komesanja u mesec-2, vec su svima preko glave.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Slaninar

Citat: milomir22 poslato 06 Jun, 2018, 07:30
Ne bih se slozio, ovi polako ali sigurno gube kontrolu, brzo ce da ustupe vlast nekom drugom, nakrali su se, a narodu su dojadili, mogli bi da izazovu neki linc. Protest zbog tehnickog, pa malinari, pa za gorivo, ozbiljna komesanja u mesec-2, vec su svima preko glave.

Ne jedim se previ¹e - uveren sam da æe kad ovi odu, novi biti za nijansu gori. Ka¾u da je ludost raditi vi¹e puta istu stvar i oèekivati drugaèiji ishod. Na¹ narod veæ 30 godina bira ¹ljam i trpi da ga mu otimaju sve i jebu ga u zdrav mozak. To se neæe samo od sebe promeniti na bolje, naprotiv - velik procenat onih koji na to ne pristaju je oti¹ao i odlazi napolje. Posle 30 godina "negativne selekcije", nema ovde pomaka - ne pravi se pita od govana.

Dovoljno mi je pogledati po kom¹iluku. Primer iz svakodnevice, a ima toga dosta: na prilazu kompleksu gara¾a, sa obe strane "pametni" parkiraju kola - ¹to èini skretanje i ulaz veoma te¹kim - em bude preo¹tra krivina, em ostane premalo prostora, èak i za dobre vozaèe. Ljudi stalno kukaju, niko ni¹ta ne preduzima. Ja sam stalno bajsom i u principu me boli kurac, ali to jeste bahato. Ni¹ta, jedan dan podignem svima brisaèe. Ni¹ta. Drugi dan. Opet ni¹ta. Kad su prvi naredni put poèeli da kukaju na "te ¹to tako parkiraju", ja rek'o: hoæete da zovemo pauka? Dvaput sam dizao brisaèe, boli ih kurac. "Pa neeemoj, neka..."  Rek'o, meni da smeta, da idem kolima, zvao bih pauka. Ovako mi je glupo - ako vi koji terate kola ne zovete. Bilo mi je jasno da bih morao sam da se svaðam i nastavljam sa 10ak bahatih idiota, dok bi se ostali sakrili u mi¹iju rupu i tapkali me po ramenu kad smo u èetiri oka. Pa pu¹ite kurac - i treba da vam blokiraju prolaz!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Splinter

. . .  " и онда је Мрмот завио чоколаду у фолију"! Можда . . .  "не липши Магарче до зелене траве"!


. . .  "а онда је раја почела да се пали и жари"!


Не заборавите кад је ФУКАРА изашла на даске које живот значе! Представа још није готова, а ценим неће скоро.
Небитни пролазник

slave74

Na vlasti ce uvek biti olos, ali ne vladaju oni. Vladaju demokratske drzave ,nasi zapadni prijatelji.

Ovi nasi samo slusaju instrukcije, pa zatim to provlace kroz zakone ili donose odluke.

Dokle god slusaju nece biti smenjeni, zato je i ova vlast najvise izdajnicka ,jer najvise slusa.

Ukoliko zapad odluci da smeni nasu vladu, narod ce je smeniti na izborima.

To ce se desiti mozda ukoliko nasi ne budu hteli da zavrse ovo sa Kosovom po njihovoj zelji, ali ovi nasi ce pristati na to.

Naravno da ce biti najveci izdajnici, ali dobiuce satisfakciju u vladavini kao Milo dokle hoce i u lovi...

Posto posle ove vlasti dolazi ista ili gora, jedini nacin da narodu krene je da se prihvati svih vrsta legalnih nacina za ostvarivanje boljeg zivota, i natera ovu ili bilo koju drugu vladu da radi u interesu svoje drzave i svog naroda. Ali ne da je smenjuje.

Protesti, strajkovi, bojkot, demonstracije..

Ili smena vlasti ,a ove u zatvore, pa da vide sledeci dal ce da se mardise. Ali kakav narod ,takva je i vlast.

U pravu je Slaninar da je vecina gradjana jajare. Samo se zale, a nista ne preduzimaju. Cak ni zbog sopstvene dece ne dizu glas...

OKi

Citat: Slaninar poslato 06 Jun, 2018, 08:44
Ne jedim se previ¹e - uveren sam da æe kad ovi odu, novi biti za nijansu gori. Ka¾u da je ludost raditi vi¹e puta istu stvar i oèekivati drugaèiji ishod...
[clapp] [clapp] [thumb_up]

mrle

malinari se dogovorili sa pomoænikom zamenika pomoænika...

El Jefe

Сваки излазак на било какве изборе у условима овакве меке окупације, даје легитимитет окупаторским намесницима.
Друштво за заштиту од животиња

ts.marko

U Zenevi je litar 1.7 chf ili oko 170 nasih kobajagi para.
Ali taj Svajcarac moze za platu da kupi 4000 litara!!!!

Eto, gde smo mi sa sve pederima na vrhu

mrle

Citat: El Jefe poslato 06 Jun, 2018, 11:11
Сваки излазак на било какве изборе у условима овакве меке окупације, даје легитимитет окупаторским намесницима.
+++++++++++++++++++++++++++


mkt

Momci benzin ili dizel?
Nista nista, samo gledamo

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 05 Jun, 2018, 22:20
Citat: El Jefe poslato 05 Jun, 2018, 22:11
Теорија ти пада уводу. Највише несрећа изазивају трезни.
Taj rad :)


Taènije, trezni izazovu 91.8% udesa... Po statistikama od pre 4 godine... Od tada su pomahnitali sa alkotestovima, sad je verovatno jo¹ manji procenat...

Splinter

Небитни пролазник

castor

Citat: El Jefe poslato 05 Jun, 2018, 22:11
Теорија ти пада уводу. Највише несрећа изазивају трезни.

Ja rekao:
Citat: castor poslato 05 Jun, 2018, 22:05
©ta misli¹ koliko bi manje saobraæajnih nezgoda sa smrtnim ishodom bilo da drastièno skoèi cijena alkohola?
It's the ride that matters, not the bike…

El Jefe

Било би их мање ако се уведе обавезан тест интелигенције пре полагања, бро.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


eclipse4

ocemo li isterati i pickoustog?

eclipse4

Citat: ts.marko poslato 06 Jun, 2018, 11:13
U Zenevi je litar 1.7 chf ili oko 170 nasih kobajagi para.
Ali taj Svajcarac moze za platu da kupi 4000 litara!!!!

Eto, gde smo mi sa sve pederima na vrhu