Glavni meni

Kradja automobila .....na kulturan nacin

Započeo Andjelo, 01 Jun, 2018, 09:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Evo pre 2 nedelje kada sam bio u Nemackoj , cujem pricu kako su poceli da se kradu automobili sa auto placeva.Ovaj plac drzi prijatelj prica se desava u Lubbecke  grad u blizini Bilefelda  a plac Westfalengaragge .Jedno jutro dosli dvojica da kupe auto i uz dogovor da li mogu da probaju auto ostavili pasos Poljski i uzeli auto na probu i nisu se vratili u pitanju je bila golf 7 .Medjutim posle par dana auto pronadju u Ceskoj i morao je da plati 800 evra da ga donesu slep sluzbom i auto je imao ostecenja.Posle 2-3 nedelje dodju opet ljudi iz Danske za Bmw M5 2015  isto fazon kupice al da probaju auto , ovaj nije bio tu nego njegov prodavac okaci tablice da auto  i odose.....

sremac

sto se tice probanja, lovu na sto, pa idi probaj do mile volje... mislim da je to najbolji i bezbedan recept, e sad nzm kako rade ljudi kojima je to posao...

p.s. ne bi bilo lose da sibnes link placa sa mobile.de ili sajt ako je nas covek , ja imam neku rodbinu u Essenu, a nekom narednom periodu planu je da odem do dole po vozilo pa cisto da se ima

p.s.s mislim da ne bi bilo lose cak i temu otvoriti gde se na placevima preko govori naski ako ima ljudi da znaju
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Hattrick

Kakve pare na sto za M5 2015, pa toliko para u keshu zapadnjak nije video u 3 zivota. Na vreme su to Jevreji dresirali. Pare u njihovim bankama, a oni njima kartice sa limitiranim podizanjem kesha nedeljno u dzep.  Tamo se auto proba, pa se pregovara, pa tek posle bankovni virman sa racuna na racun za 24/48h. A to za kradju, sve je to na placevima osigurano 1/1. Ukraden auto - prodat auto. Samo sto umesto kupca plati osiguranje.

bigbad86

A ne bi me ni cudilo da prodavc zna da mu kradu auto, jos verovatno i dobije procenat od delova kada ga rasture.