Glavni meni

Yamaha YZF 1000 Thunderace

Započeo FANTOM, 28 Maj, 2018, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stilgar

takve slicne racvice imaju ovi sto prodaju ribice i akvarijume, opremu...

Glava Dole

Citat: castor poslato 15 April, 2020, 22:22
CCA = Cold Cranking Amperes
Meni je bilo zanimljivo to ¹to su napisali tako da je ispalo oko 100, ali se ne zna èega (iz na¹e perspektive znaèenja CCA).

Vredi znati i upamtiti :D

@Fantom



Filter iskljucivo ide izmedju pumpe i rezervoara a ne izmedju pumpe i karbova(da ne bi gamad iz rezervoara dospela do nje). Prepravi to ;)

@stiglar, tacno ali nije taj precnik... ne radi mu posao.

dzimika

Da, te za akvarijume su manje, par mm, ovo mi deluje oko 8mm

FANTOM

    Dobrio sam broj od onog iz Iriga sto nabavlja delove pa cu ga zvati da vidim jel ima tu racvu ...

UFF

Citat: FANTOM poslato 14 April, 2020, 21:07
     Uvek zelim da prihvatim i savet i kritiku , hvala Revoluciji na info . A evo i slika za Uffa  ;)




a gde ti je pecat?

ovaj izolacija

srbac


FANTOM

    Ne treba izolacija zimi ne radimo  [rofl]

UFF


FANTOM


UFF

brate sta je podloga u garazi?

zemlja?  :wtf:

FANTOM

    U garazi je podloga mrvljeni asvalt ,u planu je beton . Al garaza nije moja ne pitam se ja tu drzim samo motor.
   Nego da vidimo sta je radjeno :
   Promenjena prednja guma stavljen Dunlop .


   Montiran tocak u medjuvremenu promenjene plocice prednje , stare nisu bile bas gotove al kad vec imam nove  montiraj . TRW plocice stavljene .



   Sve to u fullu podmazano smontirano tip top, podesena viljuska bila je podesena na najmekse sad namesteno bas kako treba.
   Montiran ksenon na kratkom svetlu ijao al sija  [yahoo]



   Sve na kraju spakovali upalili posto sam sipao nov antifriz ima sta da vidim procureo antifriz na termostatu , a nalazi se ispod karburatora ijaooo kapa kapa. Ajmo rasklapaj opet skidaj termostat ispustaj antifriz , predihtuj termostat opet novi antifriz . Upalili sve kako treba radi za sada .
   I na kraju jedna od veceras to je taj osmeh koji samo motor moze da nabaci na lice   :D




Hohštapler

Rezervoar kod Njanje na plastifikaciju I re¹io si probleme u karburatorima za vjek vjekova.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

FANTOM

    Nema potrebe odlican je rezervoar  [flashing]

FANTOM

 Ulje promenjeno , svecice , antifriz , nov akumulator , stavljen ksenon , nove plocice napred , promenjena prednja guma sve to na 77 184km


Darko


UFF

apsolutno relan, time se bavim ovih dana jbt
to sto ti ne vidis pored ociju je druga stvar, ja ne mogu da ne vidim i da ne zelim  [ludak]
da je bila neka klavijatura u cosku verovatno bi i ti napisao nesto slicno :)

FANTOM

    Update sa zakasnjenjem :D pocetkom oktobra 2020. zamenjene gume i prednja i zadnja stavljene Bridgestone Battlmax bt 023r
    Kilometraza na satu bila 79 279 km .










milomir22

Zahvalan je ThunderAce, uglavnom redovno odr¾avanje, pu pu da ne ureknem.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

Prava muska motorcina, moze rmpalija od 190cm i stotinak kila lepo da se smesti na njemu, steta sto ih ne prave vise takve, ovo danas je sve za kepece od metar i po i 50kg...
I feel the need..... the need for speed !!!

FANTOM

    Motor je na prodaju tj bice oglasen iduce nedelje pa ako nekog interesuje od vas pravih muskarcina  [zvizdi] [bejzbolka] [watching]