Glavni meni

Yamaha YZF 1000 Thunderace

Započeo FANTOM, 28 Maj, 2018, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM


FANTOM

#101
   Pada kisa napolju kaplje mi pod prozoru , a ja sam sam kod kuce ne znam sta cu od sebe  [yahoo]






ЯЭВОЛУТИОН

kakav si crvena jabuke ljakse.....mogao si to isto da porucis i ovim
https://www.youtube.com/watch?v=ro8ys2Px_8g#
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Ja sam vise za narodnjake a ovu pesmu iskreno ne znam sto si okacio  [rofl]

Hurricane

Citat: FANTOM poslato 08 Novembar, 2019, 10:00
   Pada kisa napolju kaplje mi pod prozoru , a ja sam sam kod kuce ne znam sta cu od sebe  [yahoo]





samo tako nastavi sa odr¾avanjem tand¾are, hoæu sve da bude tip top kad je preuzmem..

FANTOM

    Plasim se 145 ks ce da ti bude puno ti samo vozis gas do panja  [zvizdi]

FANTOM

    Zna li neko gde mogu da kupim dihtung poklopca ventila za moju Yamahu ? [watching]

dzimika


Biker-Boy

Video sam na Facebook-u ima neki lik "D¾oni zaptivaèi" izraðuje sve i sva¹ta od zaptivaèa, lepo izgledaju, valjda nije skup
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Citat: FANTOM poslato 26 Februar, 2020, 12:33
   Zna li neko gde mogu da kupim dihtung poklopca ventila za moju Yamahu ? [watching]

Ja kupio na ebayu ditung, al obavezno kupi i gumene podloske koje idu ispod srafova ako ih ima tvoj a kapiram da ima. One su kostale kolko i dihtung ali vredi(jer kad se stare sabiju dzabe ti je novi dihtung). nisam siguran da je isti princip, pusti koju sliku, slike leba ne traze :D

FANTOM



    Imam samo ovu gde je proslinio  [neampojma]

Kanarinac

Sto ne probas u Barelu recimo? Ne verujem da je 100 dukata

Kostić

ово је црни силикон неко је већ мазо скини па намажи опет држаће неко време

Glava Dole

#113
To je to, isti princip...


Samo obavezno uzmi ove gumene podloskice ispod srafova jer ti one cvrsto drze dihtung... ja sam uz dodatne sajbne dugo vozio a pisao jeu mlazu, dihtovalo je to posle al sumnjam da ces ti tako da budzis, tako da uzimaj odmah sve :D





Ja sam inace sve na ebayu, uz postarinu od 8-10e je stizalo za nedelju do 10 dana. Dihtung i podloskice su izasli sa postarinama nekih 50-55e(zamenski ali rade posao za sad), a barel se vise plasim i da okrenem... mada pitaj, ko zna :D Trazili mi npr. za plocice ventila po komadu 1400din i to da cekam 15 dana...

Kanarinac

Jeftiniji su od Platnera svakako, a nisu im delovi skuplji nego preko kod ovlascenih dilera recimo.
Porucivao sam sad neke delove preko njih. Pokusao preko 3t racinga, ali se niko danima ne javlja

FANTOM

    Svratio do Biker Hausa mogu kod njih da porucim dihtung kosta 40e al nisam znao da treba i te gumice  [neampojma]
    Nije problem lova ocu to da uradim kako treba da valja , da neko pre mene je mazao diht pastu . Necu da stedim ba tome ocu da bude sve tip top.

dzimika

Ne znam koliko tih gumenih podloski ide ali evo ti ovako da vidis cene




FANTOM


FANTOM

    Kupio Bardal kod Viktora za servis i filter .


    Da se ne pravite pametni za dva motora je ulje i za Hondu koja je stigla kao prinova  [yahoo]




    I porucio danas u Yamahi dihtung poklopca ventila 5300 din . Ako sve bude kako treba stize za 15-20 dana  [facepalm]

dzimika

Brate mogao si poruciti sa wemoto, stiglo bi ti za nedelju dana najvise