Glavni meni

Yamaha YZF 1000 Thunderace

Započeo FANTOM, 28 Maj, 2018, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Postujem ja to tvoje realno  [cheers] . Nisam ja alav . A i ovi motori koje si naveo su bas bas fine cifre  [thumb_up]

feelgod

Svi znamo kako Gavra trguje i da je svako ko je sa njime saradjivao lepo prosao :)

Gavrolini

Pa buraz ja kad hocu nesto da prodam ja idem na cenu za koju ce me neko pozvati. Kad necu ja onda stavim neku sto vi zovete realnu. Evo sad sam stavio "realnu" cenu za xtz...niko me niti pozvao niti poslao poruku. Ali jbg imam ja cesto nekog lufta jer nikad motore ne kupuj i ne placam po "realnim" cenama.

Gavrolini

To svakako ne znaci da sam ja pametan. Neko je strpljiv i ceka. Kao na primer sto je vlasnik xt sacekao tebe i tvog burazera :)

Biker-Boy

Ako ce cena da bude manje vise u okviru ove sto je Gavra predlozio, ja bih bio zainteresovan, bas sam razmisljao da opet stavim CBR u oglase posto je sezona pri kraju, pa ako ode.... :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Bishke

Jedno su cene u oglasima i slike u oglasima, a drugo stanje i cena motora kad dodjes kod coveka.

primer : Brka ima 636 za 2300e , ali ima isti takav, ofarban u zeleno za 3200e :)

Naveo sam kao primer jer ja prodajem isti model, pa moc zapazanja
You should do one thing every day that scares you

FANTOM

    Gavra moze da predlaze ... Tako i on zimus uzeo Klx ispod 1600 , pa ga posle mesec dana prodavao za 2000 , ja se za njegovu cenu nisam bunio pitao nije mi odgovaralo i to je to . Uzeli smo XT za 1500e spucali jos 500 registracija sredjivanje i eno vozi se burazer cele godine ne silazi sa njega . Svako ceni kolko misli da vredi , ako mu se ne zuri ko zna ne razumeju se svi vrhunski u motore i u cene . Drugar moj prodao FZR 600 1996. Prepravljen u nejkeda za 1300e , a platio ga 600 e i uradio samo servis na njemu . Drugi drugar dao 2300e za Suzuki GSXR 600 K3 razvaljen farban bucen viljuska sa drugog modela , motor katastrofa , al decko se nije razumeo kad je kupovao i preplatio motor.  Tako da ima svega .

®or¾ GTI

cinjenica jeste da su kod nas neki motori zakucali sa cenama pogotovu ovi oko 3 soma , ja 2013 prodam f4i 2003 za 2800 a danas je ista cena cak i veca a cbr 600rr 2005 prodao 2014 za 3700 a motor bio kao casa od prvog vlasnika i vidim danas taj motor i njemu slicne za 4000eur na oglasima za 20k km vise i + 4 godine stariji.
nindzu 636 2005-6 si tad mogao da biras za 3000-3500 a danas ista cena ako ne i veca a motor isto matoriji za 4 god.

®or¾ GTI


ЯЭВОЛУТИОН

tada nova yamaha litra kostala 10 000 a sada 16 000 gde je tu logika
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

FANTOM

    Danas pokusao da upalim Yamahu , nisam je dirao od novembra i nece. Moram da napunim akumulator. E sad imam zajeb iz nekog razloga nece ceo kljuc da mi udje u bravicu od sedista na repu i nisam mogao danas da skinem akumulator da napunim jer ne mogu da odkljucam sediste  [samoubistvo]

Lazic

Ako si uz motor dobio jedan kljuè, postoji ¹ansa da je u toj bravi deo drugog... Ako do sada nisi skidao akumulator...

FANTOM

    Do sad sam mali broj puta otvarao i dizao sediste jer mi krpa stoji ispod sedista i sve je radilo ok . Sad izn nekog razloga nece ceo kuljuc da udje u bravu sto ne znam ?

Lazic

Onda je nekako odozdo/iznutra pokupila ¹troku...

K0le

Zvuèi glupo, al probaj wd40 da na¹prica¹ u bravu, sam kljuè nama¾i nekim uljem i probaj par puta lagano da ubaci¹. Ume da korodira iznutra pa da zeza , treba joj malo ubeðivanja.

FANTOM

    Sipao WD 40 curelo iz brave doduse nesto rdjavo kao al kljuc i dalje nije hteo uci pokusavao sam sat vremena .

milomir22

Verovatno znas ovo sto cu napisati, ali mozda ce ti na neki nacin pomoci.



Svaka brava se otkljucava tako sto kljuc onim svojim prorezima gura pinove na dole. Svaki pin ima oprugu koja ga vraca na gore i kada kljuc, svojom kombinacijom nareza pogura pinove, brava se otkljuca. Tebi je iz nekog razloga (korozija, neki lom delova, nesto je upalo u bravu, nesto je ispalo iz brave) blokirao ovaj poslednji pin koji sam oznacio na slici. Da ne bi rizikovao da slomis kljuc, uzmi neku dovoljno dugacku, dovoljno jaku, dovoljno tanku/debelu iglu i probaj kroz kljucaonicu na silu da poguras taj pin. pre toga jos malo naprskaj wd 40.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

K0le

WD je samo da pripomogne jer on ispari, tj isu¹uje - ulje je bitno..   I brave, katance, kad stoje dugo napolju pa poènu da zezaju samo nalije¹ uljem koliko god mo¾e¹, ostavi¹ malo i lagano razradi¹. Ako je do sad radila, ubediæe¹ je

Gavrolini

Provozaj se do ©apca. 80% nase populacije ce ti to otvoriti za minut i to bez tvog kljuca :) (upali na gurku)

bogdan

igla za heklanje je najbolja  dovoljno jaka i ima kukicu na kraju