Glavni meni

Yamaha YZF 1000 Thunderace

Započeo FANTOM, 28 Maj, 2018, 22:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Uragan je zadovoljan kako mu je sredio karburatore, Juga i Viktor ga cene, ali ba¹ zbog toga nije morao d'uzme 200e... Opet, ako je picajzla bar mo¾e èovek da bude miran da nije negde zaboravio neki ¹raf ili podlo¹ku, a ne k'o ja od majstora drugara krenem pa samo ¹to ne ostadoh bez dva toèka... :o ;D

Svakako jo¹ neam para a ni motor za takve majstore... :D

milomir22

Ja mislim da je, za ovaj obim posla i delova, ovo ok cena. Kome je skupo, uvek moze sam da radi, jbg, samo ulje i filter ulja i vazduha ti je 50 evra + dihtung + antifriz + kociono ulje + karburatori. Nakupi se tu mnogo gluposti. Ja sam menjam ulje i filtere, za ostalo kod majstora, jbg i meni je svaki majstor skup, ali je to vise do mene nego do njih.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

FANTOM

Alo ljudi mozda sam zaboravio da je stavljena i pumpa za gorivo druga , ako jesam prevideo sam . Realno delova je bilo oko 15000 ako ne i jace , a covek inace kad radi samo karburatore naplacuje 8000 din . Tako da sam ja zadovoljan sa cenom .

Hurricane

Cena je na mestu, stavise, dosta delova, bilo svasta da se radi da bude kako valja, to mora da kosta..


FANTOM

   Bio danas do Serb Duck-a da uzmem tank pad koji sam porucio



FANTOM

   I danas ubo 74000 km presao prvih hiljadu kilometara kod mene , bio na kontroli kod majstor Kanje sve je kako treba



FANTOM

    Jos malo ulepsavanja Yamahe


Simon69

Tek sad vidoh temu. Moja bivsa Tandzara!
Jos uvek je u fabrickom stanju i to je za pohvalu. Ja sam je uvezao iz Nemacke i vozio 4 godine, i sam i sa suprugom, presao 20.000 km bez da je stucnula.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

Hohštapler

...extra znaci sad ima 36.000km pravih ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Simon69

sa 38.000 sam je uvezao a prodao sa 58.000. verujem da je sadasnja kilometraza tacna.
Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

FANTOM

    Ja sam je uzeo od lika koji zivi na avalskom putu na pocetku Jajinaca .On je bio dugogodisnji vlasnik . Trenutno stanje bljucnula je nesto ulje masno je oko filtera za ulje i sliva se od nekud sa agregata . Cekam majstor Kanju sad od nedelje da se vrati sa mora . Pa da oteram da vidim sta je . Inace bio sam na moru sad sa nojm super me je posluzila .

Lazic

Mo¾da si je terao br¾e po vruæini...

Hurricane

da je terao br¾e to bi iza¹lo na auspuh...

:P

FANTOM

    Tero jesam brze , a izlazilo je i na auspuh u obliku sitnih crnih cestica [rofl]

FANTOM



    Guma kaput potrosena i uzduz i popreko a i pocela da ispusta na dva dana , pa padbe pritisak na 1,5 bara


    Iskocile i zice po sredini na jednom mestu , pravac kod Moto laboratorije da zamenim
   

    Tocak brzo skinut i stavljena polovna Pirelli Grand Turismo Angle GT 190-50-17


   

Lazic

Kad god proèitam moto laboratorija setim se mog kartera i po¾ara... A odavno nema veze... Slièno kao i kad èujem ¹izelu, odmah stanem mirno i oslu¹kujem gde æe da padne...

UFF

vala i ja kad cujem moto laboratorija pomislim zar oni nisu izgoreli a neko ostao u dugovima oce da ga roknu
a nit znam gde je bila nit gde je sad

e da i kad procitam thunder i nazivu motora odmah mi se sere, nit znam ista o njima nit ih vozio nit posedovao nit to zelim (pa se ogradjujem, nije da ih pljujem ili ne volim kao motore) ali ako dodas THUNDER ispred imena motora on NECE ICI BRZE samo ce ljudi da dobiju dijareju

bar u mom slucaju

Hurricane

150 konja je i u doba kad je izasao pa i sada, imperativ!

UFF

imao bi 150konja i bez grmljavine

i grmljavina moj kurac kad dolazi sa fabrickim auspuhom, da dolazi sa nekim nadrkaim iz fabrike pa i da razumem ime koje bi onda bilo opravdano

Lazic