Glavni meni

Povratak Tomos Automatika na ulice

Započeo Gašpar, 18 Maj, 2018, 22:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Nije sve novo. Tacnije, nemoguce je naci sve novo. Ali je sve trazeno da bude u vrhunskom stanju!

Ali nismo bezali ni od ovoga 😊



Andreja

Na ¾alost, takvih stvarèica æe biti sve manje...
©teta ¹to ne zadr¾ava¹ fabrièki izgled.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gašpar


CBRR1

Ajd necu da mracim.. ali cemu ovolika galama oko ove spodobe (mislim generalno na sve tomose, ne na ovaj u temi), to ni u svoje vreme nije bilo aktuelno niti k.. valjalo.. osim ako nije doslo do zasicenja pa ajd sad ovo..?

Boban_m


bobangsxr

Citat: CBRR1 poslato 21 Maj, 2018, 21:13
Ajd necu da mracim.. ali cemu ovolika galama oko ove spodobe (mislim generalno na sve tomose, ne na ovaj u temi), to ni u svoje vreme nije bilo aktuelno niti k.. valjalo.. osim ako nije doslo do zasicenja pa ajd sad ovo..?

Ajd necu da mracim, I sve ga popljuva [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Gavrolini

Pa realno covek i kaze. Ajde da se tu igra sa nekom masinom od elektronika i slicno sto iole ide. Ovako sta god stavis na njega je dzaba kad to ne ide.

UFF

pa galama je gasin dobar maketing
da je tomos kanta je cinjenica ali da gasa zna nesto da organizuje je cinjenica takodje
nisu me interesovali dogadjaji nit sam isao ali svaka cast za ulozeno vreme i trud, nadam se da ce da se isplati

Gašpar

Svaka budala ima svoje veselje. U tome je stvar  [rofl]

Gavrolini

Pa znam gaso ali munji tu rs125, sta gubis i vreme i pare na gluposti. Sem ako i taj tomos nece sluziti za kup

Gašpar

Pa glavna uloga ce mu biti da reklamira kup gde god se pojavi. Zato se i radi

Lazic


Bishke

Gavra i Busolovac, koji ste bre vi trolovi :D

UFF je upravu, od prosle godine, pa do sad, Gasa je napravio odlicnu pricu kome se malo ko nadao. Posebno na prvoj trci.

Poenta je bilo zezanje, sad je vec ozbiljnije.
Matik ne ide, al kad ti bajo moj sednes na stazi sa jos 30 motora, pa krene nadjebavanje, uletanje, preticanje itd, tek tad vidis koja je zabava :P
You should do one thing every day that scares you

Gavrolini

Buraz ja apsolutno podrzavam celu pricu oko kupa. Do jaja mi sto neki momci koji sanjaju da izadju na stazu nikad ne bi imali sansu da ovog kupa nije. Drugo do jaja je sto se svaki put to dize na visi nivo.  E sad ja sam konkretno pricao o ovoj temi. Ako je to vracanje frcomatika na ulice u fazonu tako kako naslov kaze onda je po meni projekat uzaludan. Ali Gasa nam je objasnio da je to zarad marketinga sto je apsolutno opravdano. Dakle samo je naslov teme pogresan.

Gašpar

Napisah negde ranije. Cela prica oko aitomatika na ulici je proistekla od toga da sam video ljude koji su odusevljeni automatikom i slikaju me po ulicama. Tu sam shvatio da je skroz logicno napraviti automatika za ulicu koji ce biti reklama.

viper

Nemoj mu samo tu plastikariju stavljati nije to za automatik.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic