Glavni meni

Od leta tehnicki dva puta godisnje za starije od 15 godina? Misljenja?

Započeo bigbad86, 11 Maj, 2018, 22:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Hoh¹tapler poslato 12 Maj, 2018, 13:00
...mo¾da neæe biti firma, al æe biti "agencija"...
kako mi volimo agencije pa to je èudo jedno...
Paja otvori firmu i drzava mu da prava ko da je drzavni organ...

Notari i privatni izvr¹itelji...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac


mkt


DraganPavlicevic

Mene ne pogaða, ja i tako veæ decenijama za sve svoje automobile plaæam teh.pregled svakih pola godine.

Pustolov

Uz takvu odluku, koja poostrava tehnicki za starija vozila, neophodni je PROREDITI tehnicki za nova vozila! Zar nije logicno? Postoji praksa, uporednopravno, da se nova kola prvi put salju na tehnicki posle 3, a drugi put posle naredne 2 godine. Dakle, za 5 godina - 2 tehnicka. To je logicno, normalno, a savrseno bezbedno. Medjutim vlast se doseti samo onog aspekta problema koji uvodi novi ili podize stari namet.
Saobracajna statistika je u¾asna jer je jedino sredstvo za poboljsanje bezbednosti uvodjenje novih i vi¹ih kazni. Dometi takve politike su veoma, veoma ogranièeni. ©ta je sa ka¾njavanjem putarskih preduzeæa, da ne govorim o propustima drzavnih organa èije greske ostaju nekaznjene bez obzira na zrtve?!?


Sent from my iPhone using Tapatalk

El Jefe

Да ли ће се на техничком прегледу када мере издувне гасове рачунати то што нам је гориво најгорег квалитета у Европи?
Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Нека будалетина из АМСС дао изјаву за дневник, као у Француској су "тако нестали спачеки и они ренои ".
Јебем  ти земљу!
Не може рај на земљи.

Hohštapler

Nemamo najgore gorivo i NISovo gorivo ispunjava euro5 standarde...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.



viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Citat: Hoh¹tapler poslato 13 Maj, 2018, 11:44
Nemamo najgore gorivo i NISovo gorivo ispunjava euro5 standarde...
Мож да бидне, не мора да значи.
И у резервоар од 12,5 литара на НИСУ зна да стане 14.
Друштво за заштиту од животиња



mali_zmaj

Evo neki kreten jutros,u jutarnjem programu  iz AMSRS a kaze treba prepisati zakone iz Srbije..,nabijem ga na tuki!! 
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

a da donesu zakon da svi koji niemaju godinu dana rada u privatnoj firmi moraju dva puta godisnje da polazu vozacki ispit......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DedaSale

Potpisao sam i ja, iako ne verujem da ima vajde dokle god se ozbiljnije oko toga ne zagovna.

Mislim, razumem ja ideju, ne odobravam je, ali kad spoji¹ poveæanje cene tehnièkog pregleda jedno 3 puta, pa jo¹ dva puta godi¹nje... ispada luksuz ¹to vozim baba Hondu od 33 godine!

Kada bi ovaj drugi pregled bio na nivou "pojavi se, sve radi, daj crvenu i ajd zdravo" jo¹ bih to nekako progutao. Kako su krenuli, menjaæemo i nalepnice na 6 meseci, a mo¾da uz to i tablice i jedan dan humanitarnog rada....
Nema veze ¹to ste ostarili, i dalje mo¾ete da pravite gluposti, samo veæe! ;)

gox



castor

It's the ride that matters, not the bike…