Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bullet88

PKT Temerin ip: 178.63.2.6:27047
server je zakljucan
za dobijanje sifre posaljite pp
ocekujem vas
ps zamolio bih jedinog zenskog admina da ova tema ostane lepljiva  8)

Novi serv, tek se razvija.  :)

ip servera: 194.106.167.94:27080
sifra servera: Posaljite privatnu poruku nekim od clanova - hpg, Kengur, Gaspar, Plazma keks, dzimika, velja, ...
Ministar za uvoz

bullet88

I da napomenem svako koriscenje cita je zabranjeno i kaznjavace se tajnim banom sa servera
Ministar za uvoz

bullet88

hvala adminima sto su stavili  da tema bude lepljiva 8)
Ministar za uvoz

Gašpar

Molim i drugi put. Sad budite pametni i nemojte da se svadjate, ti si dobio titulu CS Admina  ;)

mohikanac

Vidimo se preko nisana :) .

bullet88

Citat: Gaspar poslato 06 Mart, 2011, 20:46
Molim i drugi put. Sad budite pametni i nemojte da se svadjate, ti si dobio titulu CS Admina  ;)
Hvala,hvala,sada nema potrebe za svadjom jer ce se igrati regularno,a mogao bi i ti da svratis :)
Ministar za uvoz

Gašpar

Citat: bullet88 poslato 06 Mart, 2011, 20:58
Citat: Gaspar poslato 06 Mart, 2011, 20:46
Molim i drugi put. Sad budite pametni i nemojte da se svadjate, ti si dobio titulu CS Admina  ;)
Hvala,hvala,sada nema potrebe za svadjom jer ce se igrati regularno,a mogao bi i ti da svratis :)

Verovao ti meni ili ne, jednom u zivotu sam usao u CS, bio 3 minuta i izasao  ;D

UFF

#7
A da se to temerin primeni u motomanijaci? ako je vec zakljucano i samo za nas

bullet88

koljes na kvarno dok ne igram,ne znam da li to moze da se promeni to morate videti sa arpadom,mada po meni to i nije vazno kad se sifra dobija ovde na forumu preko pp
Ministar za uvoz

dzimika

uff voli to malo da hakerise :P

UFF

Citat: bullet88 poslato 06 Mart, 2011, 23:23
koljes na kvarno dok ne igram

Pa kako da igras kad si zaklan? :)

bullet88

aahahahhaha isto kaoo i sto sam ja tebe :P :P
Ministar za uvoz

Fantazmo

Eo me , registrovo , skidam counter i ulazim ratatatata :P

Kengur

jaooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj ovo ga jos jedan BOTT!!!!

NE ne definitivno necu da skidam opet CS... Kad sam izdrzao ovoliko meseci vala necu ni sada...

Fantazmo


dzimika

Citat: Kengur poslato 07 Mart, 2011, 17:55
NE ne definitivno necu da skidam opet CS... Kad sam izdrzao ovoliko meseci vala necu ni sada...

ja sam se trudio da izdrzim i sinoc kad mi bullet poslao pp samo sam molio boga da nemam cs na flash-u ali vredelo je, malo sam uff-a odrao :D

Kengur

Ne nee, necu.... Jos sam sada zaribao totalno, a ova botina fantazmo trenira cele zime... :)

bullet88

ajde botino sta se foliras nego ulazi veceras da te vidim na serveru u 8 o' clock i ostale da dodju,neki su se vec najavili 8)
Ministar za uvoz

Kengur

eeeeeeeeee samo ako stignem sa posla... pa dok skinem pech... I da se molim da mi sljaka net kako treba zbog pinga... :D

cika zuba

[/