Glavni meni

Uopsteno o Counter Strike serverima

Započeo bullet88, 06 Mart, 2011, 20:15

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

UFF


Major


kawa ninja

Da li bih mogao da dobijem admina na serveru posto samo ja igram? :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: kawa ninja poslato 03 Mart, 2013, 14:21
Da li bih mogao da dobijem admina na serveru posto samo ja igram? :)

Pa da banujes samog sebe kad ti dosadi? ;D

Laki-zr


UFF


Joker

Ja sam skinuo sinoc Counter Strike Global Offensive... Odlican...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Plazma Keks

hm, nisam ga igrao, nekako mi je smetala ona nabudzena grafika... kakve su promene u odnosu na 1.6?

Joker

U principu samo grafika i detalji... Motorika je ista kao i u 1.6 so je odlicno... Sinoc sam igrao par sati, nisam se jos uvek navikao na mape. Iste ali mnogo detalja, mnogo vise mesta da se ustekas... Prva je bila Inferno, kada sam usao jedno 15 min ne znam gde sam... Bukvalo.. Trckarao sam izgubljeno i pucao u sve... I u moje i u njihove, ma kao da sam igrao na heroinu... Daaaleeeko je bolji ovaj nego stari.. Jbg sto je i normalno... 11 evra kosta preko Steam-a, vredi svaki dinar... 4.1 GB zauzima...
I da, sto je odlicno, custom weapons, stavljas kako tebi odgovara, ubacujes razna sranja i zanimljivosti..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Ivicat

U cemu je fora da na nekim (gg) serverima se razlikuje igranje. Negde pogodak u glavu ne remeti igru koliko na nekim drugim. Al' sam objasnio...

Plazma Keks

Citat: Joker poslato 05 Septembar, 2014, 15:18
U principu samo grafika i detalji... Motorika je ista kao i u 1.6 so je odlicno... Sinoc sam igrao par sati, nisam se jos uvek navikao na mape. Iste ali mnogo detalja, mnogo vise mesta da se ustekas... Prva je bila Inferno, kada sam usao jedno 15 min ne znam gde sam... Bukvalo.. Trckarao sam izgubljeno i pucao u sve... I u moje i u njihove, ma kao da sam igrao na heroinu... Daaaleeeko je bolji ovaj nego stari.. Jbg sto je i normalno... 11 evra kosta preko Steam-a, vredi svaki dinar... 4.1 GB zauzima...
I da, sto je odlicno, custom weapons, stavljas kako tebi odgovara, ubacujes razna sranja i zanimljivosti..
budzis oruzje? do jaja, to nisam ocekivao od CS-a, ali mogao bih da probam kad se vratim sa mora

con3

Citat: Joker poslato 05 Septembar, 2014, 14:10
Ja sam skinuo sinoc Counter Strike Global Offensive... Odlican...
AJde stavi link da skinemo i mi

Plazma Keks


Joker

Citat: Plazma Keks poslato 05 Septembar, 2014, 15:21
Citat: Joker poslato 05 Septembar, 2014, 15:18
U principu samo grafika i detalji... Motorika je ista kao i u 1.6 so je odlicno... Sinoc sam igrao par sati, nisam se jos uvek navikao na mape. Iste ali mnogo detalja, mnogo vise mesta da se ustekas... Prva je bila Inferno, kada sam usao jedno 15 min ne znam gde sam... Bukvalo.. Trckarao sam izgubljeno i pucao u sve... I u moje i u njihove, ma kao da sam igrao na heroinu... Daaaleeeko je bolji ovaj nego stari.. Jbg sto je i normalno... 11 evra kosta preko Steam-a, vredi svaki dinar... 4.1 GB zauzima...
I da, sto je odlicno, custom weapons, stavljas kako tebi odgovara, ubacujes razna sranja i zanimljivosti..
budzis oruzje? do jaja, to nisam ocekivao od CS-a, ali mogao bih da probam kad se vratim sa mora


Pazi, koliko sam provalio do sada, budzih oruzje vise vizuelno.. Ima nekih sitnih modifikacija u smislu prigusivaca i sanzera.. Nisam siguran za ostalo..

@con3 Skines Steam, placa se CS kao sto je Plazma rekao.. Nije skupo a zajebancija..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

dzimika

Ajde da pokrenemo server ponovo, dobro bi doslo da se malo ubije vreme u dobar korone

Kengur


FANTOM


DebeliZmaj

novi COD .. uvek ima neko
malo malo nova mapa ...
samo sto su im update malo malo...al ok ;)
warzone dodatak je skroz cool ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell