Glavni meni

Ninja 650 2018....

Započeo Charuga, 08 Maj, 2018, 00:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Dobili smo prinovu u kuci,,,sin kupio novu ninju...prva u Srbiji pa eto malo da je pokazemo...za sada je prezadovoljan....








mrle

soranje po sirotinji.

Odlicno

nego nesto mi mali deluje.

milomir22

Ako je pocetnik, a voli izgled R-a, nema boljeg motora za njega. Ako nije pocetnik i vozio je ranije r-ove, ne znam koliko ce ga dugo "grejati" 2 cilindra i ne bas potentan agregat (u smislu snage, za sve ostalo je ok). Meni se dopao versys 650 s tim agregatom, ali mi se kao i strom 650, ucinio preslab...

U svakom slucaju, u zdravlju i dugo godina se zajedno vozili [cheers] [cheers] [cheers].
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Charuga

#3
Nije pocetnik imao je dosta motora pre ovoga...jaci su bili Z 750 i ninja 6RR....
Trazio je polovan motor ali je nalazio gomile zamerki i na kraju odlucio da kupi NOV....
Dobra stvar je da se on nelozi nesto preterano na divljanje vise voli da uziva tako da je zadovoljan....

stilgar

ER6F je postao ninja 650 :)

Hohštapler

Za normalno vozanje, uzivanje, putovanje tamo amo - top!
Uzo novo, miran je 10 godina.
To je kad se razmislja glavom... e sad, to ¹to veæina ne razmi¹lja istom (ukljuèujuæi i mene!) to je drugo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...lep motor nema ¹ta  [thumb_up]

nije estetski nepromi¹ljen i nedovr¹en ko Yamahe Honde i Suzakiji


sa sreæom i u zdravlje  [cheers]

castor

Uh, poznat osjeæaj... Nek' vam je sasreæom, jer znam da æe¹ i ti da zajedne¹ koji put. ;)
It's the ride that matters, not the bike…

mali_zmaj

Ljepota,svaka cast!! Nema sta!!
jin-jang

Glava Dole

Novo je novo :D Cestitam :D

MIGE

cestitam..puno bezbednih kilometara  [thumb_up] [cheers] [cheers]

viper

Ni¹ta to ne valja 😉 ma ¹alim se naravno, sa sreæom i da u¾iva u vo¾nji.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

koliko godina ima sin?
cime se bavi?
sigurno vredan decko, neka je zaradio i kupio nov

mali_zmaj

...nek on nama prenese rijec dve o motoru,kako se vozi,vuce li...  ja mu zavidim pozitivno,posto nova stvar,je nova stvar.. barem par godina znas da ne bi trebao da imas nekih problema.. ako mu ne dosadi,deset godina miran!!  ja sam se siljio na istu masinu al u Versysu,al me visina pokolebala,i onda sam se okrenuo za 180 stepeni,i kupio Hondu!!
jin-jang

Charuga

Citat: UFF poslato 09 Maj, 2018, 02:20
koliko godina ima sin?
cime se bavi?
sigurno vredan decko, neka je zaradio i kupio nov
Sada ce 30 u Avgustu i veruj mi da je vredan i da je zaluzio....secas li se davno da si mu pomogao na Topciderskoj Zvezdi kada ga je zezao motor...tada je bio deckic...sada hvala bogu covek....


VR 46

Лепа Кава,колико видим то је породична традиција да се купује Кавасаки...Нек је са срећом и да се навоза!  [cheers]
Twist of wrist!

Hurricane

...kako ide, koji su utisci, jesi li ti probao?

Charuga

Nisam jos....ne silazi sa njega a iskreno navozio sam se svega i svacega tako da vec znam u sustini sta me ceka...a pogotovo kada sednem na njega posle 1400 ccm3...
Biitno mi je da je on zadovoljan a kad malo izgustira menjacemo se povremeno kao i uvek.... kada ga budem malo istestirao a prodje razradu....pisem utiske