Glavni meni

Vakumetri za sinhronizaciju karburatora

Započeo Glava Dole, 08 Maj, 2018, 00:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Dakle hteo bih da kupim vakumetre a ne mogu da nadjem jedne jedine po oglasima. Ako neko ima ili zna nekog ko prodaje cenio bih to [cheers]



Glava Dole

Srbija me interesuje tipa danas dogovor sutra slanje :D Ali hvala u svakom slucaju [cheers]

jevta


misa-pei

Bilo je u Guevari, ali mislim da je cifra bila... pa, da skine¹ nekome glavu :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Glava Dole

@jevta ono su samo sami manometri bez regulacionih ventila i osalih zajebancija.

Citat: misa-pei poslato 08 Maj, 2018, 01:28
pa, da skine¹ nekome glavu :D :D :D

S motora il ramena? :)

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda


Havarisan


Hattrick


bogdan

ako kupujes jevtinije  proveri ih , povezes ih medjusobno i napravis neki vakum  trebaju svi da pokazju istu vrednost

Glava Dole

#12
Citat: feelgod poslato 08 Maj, 2018, 02:43
Ako je od pomoci, sada naleteo na FB

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1818940604811271&set=pcb.1781709928518406&type=3

Pise da nije dostupno

Citat: Havarisan poslato 08 Maj, 2018, 04:10
Koliko bi dao za carbtune pro?

Recimo nekih 80, max 100e. Ne treba da budu pro, necu ih drndati svaki drugi dan nego kad kad :) Razmisljam, da se drndam s flasama i tim zajebancijama ovako mlad a trebace mi kroz ceo zivot... kupim jednom i imam kad god zatreba :D

Citat: bogdan poslato 08 Maj, 2018, 09:03
ako kupujes jevtinije  proveri ih , povezes ih medjusobno i napravis neki vakum  trebaju svi da pokazju istu vrednost

Razumem, odlicna ideja za proveru... nisam o tome ni razmisljao [clapp] [thumb_up]


EDIT na havarijin post: sad sam video sta je to u stvari, mislio da mislis na neke profi manometre [rofl] Deluje dobro, moze i tako nesto... ni novi vidim nisu skupi, ulaze u cifru koju sam mislio da dam za one sa skazaljkama... kolko trazis za polovne?

feelgod

Citat: Glava Dole poslato 08 Maj, 2018, 10:14
Citat: feelgod poslato 08 Maj, 2018, 02:43
Ako je od pomoci, sada naleteo na FB

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1818940604811271&set=pcb.1781709928518406&type=3

Pise da nije dostupno


Meni sve OK, evo SS




Shvatio sam da nisam od pomoci ovo je skuplje nego sto bi ti dao, ali sam te se setio barem :)

Glava Dole

Nego sta nego da si od pomoci, hvala puno :D :-*

Elem, oglas vise nije aktuelan... pao dogovor sa havarijom za onu igracku carbtune pro :D Trebalo bi da je jos bolja, preciznija, trajnija i laksa stvar za koriscenje od analognih vakumetra al videcemo :D Utisci u onoj temi cim stigne [yahoo]

bigsheki

ako nekom treba neka javi do petka da mu uzmem u luisu te vakumatore za karb

Andreja

:D

Kako vam se èine Rothenwald i Meyer alati koji se prodaju u Luisu? Setovi alata, kilo kljuèevi, udarni odvijaèi itd?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D