Glavni meni

Moto skup MC Srem Sremska Mitrovica?

Započeo gixxer, 04 Maj, 2018, 18:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gixxer

Ima li kakvih informacija o ovom dogadjaju,obzirom da je sutra,nigde nista nisam nasao,a mozda bi isao ako ne bude kise

Gavrolini

Koliko vidim od ove godine je na hipodromu. Nekad je to bio vrhunski dogadjaj...zadnjih godina klasican koncert i vasar.

gixxer


Boban_m

#3
Me sjecam se da je ikad bio fri

VR 46

Минимум 300дин а врло могуће 500дин.
Twist of wrist!

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ninja66

Citat: Gavrolini poslato 04 Maj, 2018, 20:09
Koliko vidim od ove godine je na hipodromu. Nekad je to bio vrhunski dogadjaj...zadnjih godina klasican koncert i vasar.
Za razliku od drugih skupova ili onih gde cepa juzna pruga ?   :)
Sta znam , mi se lepo zajebavali ceo dan. Ali mi smo provincijalci, rednekovi, nama lako ugoditi. Pivo, motor i da pickaza ne pocne kasno. :)

ninja66

#7













Gavrolini

Citat: ninja66 poslato 04 Maj, 2018, 22:52
Citat: Gavrolini poslato 04 Maj, 2018, 20:09
Koliko vidim od ove godine je na hipodromu. Nekad je to bio vrhunski dogadjaj...zadnjih godina klasican koncert i vasar.
Za razliku od drugih skupova ili onih gde cepa juzna pruga ?   :)
Sta znam , mi se lepo zajebavali ceo dan. Ali mi smo provincijalci, rednekovi, nama lako ugoditi. Pivo, motor i da pickaza ne pocne kasno. :)

Bobane znas ti na sta ja mislim. Znas i sam da od kad je bina od 200m2 i osvetljenje od 100.000e a pasulj nije sa mlevenim meaom da to nije to. Bar ne meni. Meni su skupovi bili dok je svirka bila sa kamionske prikolice(ne mora bukvalno) kad si motor mogao da uteras do bine ili gde ti volja. Kad su ljudi dolazili zbog motora a ne koncerta. Kad se skup pravio za motoriste a ne pesake...znas vec.

Gavrolini

I ne za razliku...jer razlike odavno nema. Odavno je vasar na svim vecim skupovima. A vazda je petak u zadnje vreme i bio bolji dan.

viper

Info da je cena ulaza za motore na skup u Sr Mitrovici 500din
Trebalo bi to proveriti.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ProjectLord

Citat: Gavrolini poslato 05 Maj, 2018, 00:53
Citat: ninja66 poslato 04 Maj, 2018, 22:52
Citat: Gavrolini poslato 04 Maj, 2018, 20:09
Koliko vidim od ove godine je na hipodromu. Nekad je to bio vrhunski dogadjaj...zadnjih godina klasican koncert i vasar.
Za razliku od drugih skupova ili onih gde cepa juzna pruga ?   :)
Sta znam , mi se lepo zajebavali ceo dan. Ali mi smo provincijalci, rednekovi, nama lako ugoditi. Pivo, motor i da pickaza ne pocne kasno. :)

Bobane znas ti na sta ja mislim. Znas i sam da od kad je bina od 200m2 i osvetljenje od 100.000e a pasulj nije sa mlevenim meaom da to nije to. Bar ne meni. Meni su skupovi bili dok je svirka bila sa kamionske prikolice(ne mora bukvalno) kad si motor mogao da uteras do bine ili gde ti volja. Kad su ljudi dolazili zbog motora a ne koncerta. Kad se skup pravio za motoriste a ne pesake...znas vec.

"kad si motor mogao da uteras do bine ili gde ti volja" - zbog takvih kompleksasa sto se parkiraju ispred bine me mrzi da idem na skupove.... nemo's vise postenu sutku napraviti....
U svakom slucaju dolazim u SM, Cveleta slusam kad god mi se ukaze prilika.
Vidjamo se

milomir22

Bio sam na par skupova prosle godine od kojih je najveci bio u Zajecaru. Realno, svako MM okupljanje je bolje od svih skupova zajedno na kojima sam bio, makar imas nesto pametno da cujes i porazgovaras s ljudima o necemu sto volis i sto ti je zajednicko s njima. Na skupovima se uglavnom sve svede na drekenjanje nekih trecerazrednih bendova i dranje motorista za ulaz, klopu i pice manje-vise (500 din motor, pesak cesto ne plati nista).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

sasa ns 1

jel pada ki¹a, u novom sadu pljusak