Glavni meni

Novi brend , zajebah se i ja ...

Započeo Darko, 02 Maj, 2018, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot

fantome sta se uzbudjavas, uzeli ste motor kome je vrlo skoro neko pretresao celu struju i sredio sve sto je nasao i taj motor sa strujom nece imati problema dugo dugo, ako ikad vise. ja se ne bi brinuo nego terao to dok se boje ne razliju.

Glava Dole

Cestitam, puno srecnih kilometara zelim :D

P.S. kad zabadamo hondu u rizlu i dubok pesak da vidimo kako se ona bori s tim? ;D

FANTOM

     Mali polozio danas za celu "A" i odma je odjezdio da se vozi ceo dan uspeo sam da ga uslikam


Miki Mecava

Evo i ja da se oglasim malo red bi bio :D
Uzeo sam motor pre skoro 2 meseca i presao nekih 20km po kraju, jer nazalost nisam imao dozvolu. Juce sam zavrsio sve oko auto skole  i naravno krenuo odmah pun gas lagano :D Prvi utisci su odlicni, motor ide super lepo se vozi, nije mi tesko pao polozaj iako sam mislio da cu umreti na njemu posle XTa. Jedini minus je sto kad naletis na rupu ili lezeci moras da kocis umesto da samo dodas gas ;D
Zamenio sam ulje u kocnicama i imam jos neke sitnice da sredim na tenane zimus, sve u svemu jako sam zadovoljan kupovinom i iskoristicu priliku da se jos jednom zahvalim Darku za super motor :)

Miki Mecava

Citat: megaidiot poslato 27 Jul, 2019, 16:33
fantome sta se uzbudjavas, uzeli ste motor kome je vrlo skoro neko pretresao celu struju i sredio sve sto je nasao i taj motor sa strujom nece imati problema dugo dugo, ako ikad vise. ja se ne bi brinuo nego terao to dok se boje ne razliju.
Ne obaziri se na njega, Laki je malo nervozan ;D
Citat: Glava Dole poslato 27 Jul, 2019, 18:46
Cestitam, puno srecnih kilometara zelim :D

P.S. kad zabadamo hondu u rizlu i dubok pesak da vidimo kako se ona bori s tim? ;D
Hvala ! prvom prilikom ;D

Miki Mecava

Citat: Hurricane poslato 08 Maj, 2019, 11:42
ja bi probao pa makar se usrao
Skinuo ja, nisam mogao da ga gledam i boja ispod je ista na svu srecu :D

FANTOM