Glavni meni

Novi brend , zajebah se i ja ...

Započeo Darko, 02 Maj, 2018, 16:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Svi pokupovasmo crvene motore . Ja mislim da sam i medju prvima saznao da je Dare pazario . Uzeo ga za ekstra lovu i stanje kao sto se i vidi tip top. Pa i da se provozamo malo zajedno u narednom periodu  [cheers]
  Ja oterao moj danas da sredjukem karbove  [rofl] :violina:

UFF

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2018, 19:57
Ufffeeeeee

Nema karbova vise , nema prekidaca za svetlo konacnooo

Hahahaha

konacno i darko stigao u 21 vek  [rofl]

nego bre jebeno je neverovatno kako taj motor lepo radi, kako se lako pali i kako opusteno vozi
npr moj cb pali duplo teze od nje
ktm je isto palio tesko
transalp opet neverovatno lako

nije mi jasno zbog cega

misa-pei

Èestitam! ®elim ti da se slatko nau¾iva¹ na njoj.
Država je najveći neprijatelj naroda

stilgar

Cestitke, da te lepo sluzi, vozi brzo i nosi regler sa sobom 😀

Bishke

Citat: UFF poslato 03 Maj, 2018, 01:23
Citat: Darko poslato 02 Maj, 2018, 19:57
Ufffeeeeee

Nema karbova vise , nema prekidaca za svetlo konacnooo

Hahahaha

konacno i darko stigao u 21 vek  [rofl]

nego bre jebeno je neverovatno kako taj motor lepo radi, kako se lako pali i kako opusteno vozi
npr moj cb pali duplo teze od nje
ktm je isto palio tesko
transalp opet neverovatno lako

nije mi jasno zbog cega

Taj tvoj i dalje lako pali...ima iridijumske svecice, dal si stavljao ti ili Mazzi jebem li ga...mozda je i fabrika :D

vozio ga par puta, odlicno radi, ogibljenje je mozda malo mekse, al to je F...
Moze i da se tovari na njega.

sve u svemu odlican izbor
You should do one thing every day that scares you

Lazic

Kle ako n'upali na pola kljuèa, odmah hvata panika... :)

milomir22

To kako pali (na dodir ili vergla nekoliko puta) mislim da pre ima veze sa smesom nego svecicama. Npr moj motor dok je hladnjikav pali kao mina (bez sauha), kad je potpuno hladan (uz sauh) isto upali odmah, kad je dobro zagrejan, upali za nijansu teze (zavergla 2-3 puta vise), smesa je malcice bogatija gorivom, sto je svakako bolje nego da je obrnuto.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

dusankobgd

Neka je sa srecom.  Puno lepih km.
Pozovi Josku da odma porucis jedan regler. :D

Bishke

Barem dva....posto nije dobio nijedan uz motor ;D
You should do one thing every day that scares you

Nika

Svaka èast na izboru. Da je polo¾aj sedenja malo drugaèiji - ne bih ga prodao nikada.

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2018, 17:19
hvala svima...
imam neka pitanja za ove koji su terali f4i ...
na kojoj temp pali ventilator po katalogu ?
jos nesto sam hteo da pitam ali mi pobeze misao ...seticu se

Kod mog je zavisilo od raspolo¾enja. Od 107 do 114. Ja sam mu ugradio prekidaè za leto-grad, pa sam ga èesto i sam palio, mada sam èuo da za tim nema potrebe. Psiholo¹ki mi je smetalo kad stanem na semaforu a vidim kako penje temperaturu maltene stepen na sekund-2... Bem li ga - to mi je bio prvi motor koji je imao digitalno oèitavanje temperature. Kod ostalih kazaljka malo mrdala gore, malo dole, pa nije toliko bolo oèi.
Pamtim da mi je neki majstor rekao - "sve dok ne stigne u nekih 120, nema ¹ta da brine¹...". Nego - meni se nije eksperimentisalo (da ne bude: "a jel ti on rekao? E pa sad teraj kod njega da ti nabud¾i...)

Aussweis


Jebale vas Honde!  :P

Ako brate, nek` ti je sa srecom  [thumb_up]

Znam ja jos par ljudi sa foruma sto su pazarili Honde u poslednje vreme i to crvene, pa neka se jave..

Jos jednom, jebale vas Honde!!!  :P :P :P
Sve ima cenu ili čast!

Lazic

Citat: Nika poslato 03 Maj, 2018, 10:16
Svaka èast na izboru. Da je polo¾aj sedenja malo drugaèiji - ne bih ga prodao nikada.

Citat: Darko poslato 02 Maj, 2018, 17:19
hvala svima...
imam neka pitanja za ove koji su terali f4i ...
na kojoj temp pali ventilator po katalogu ?
jos nesto sam hteo da pitam ali mi pobeze misao ...seticu se

Kod mog je zavisilo od raspolo¾enja. Od 107 do 114. Ja sam mu ugradio prekidaè za leto-grad, pa sam ga èesto i sam palio, mada sam èuo da za tim nema potrebe. Psiholo¹ki mi je smetalo kad stanem na semaforu a vidim kako penje temperaturu maltene stepen na sekund-2... Bem li ga - to mi je bio prvi motor koji je imao digitalno oèitavanje temperature. Kod ostalih kazaljka malo mrdala gore, malo dole, pa nije toliko bolo oèi.
Pamtim da mi je neki majstor rekao - "sve dok ne stigne u nekih 120, nema ¹ta da brine¹...". Nego - meni se nije eksperimentisalo (da ne bude: "a jel ti on rekao? E pa sad teraj kod njega da ti nabud¾i...)
Sve te temerature su ok dok ima¹ antifriz u sistemu... Ako je voda, preko 100 stepeni æe da nabija pritisak previ¹e, onda znaèi prekidaè za ventilator...

Dukags

Ne znam na koliko stepeni pali taèno ali mu zaista treba vremena i temperature, izmenja¹ antifriz a prethodno dobro isperi stari i ne brini. Za ovaj moj F4 ovi ¹to imaju cbr900 ka¾u da se lako vozi kao biciklo. Sem reglera koji bi valjalo imati unapred u rezervi da ne bi negde na putu plaæao dvostruko ili petostruko, ostalo vozi¹ i ne brine¹. Odavno imam Honda i nikad mi nije crkao regler ali kad ljudi ka¾u onda ti to stoji u glavi da valjda treba imati. Znam neke koji su u nekim vukojebinama u Crnoj gori regler sa sve rukama platili 500e samo da teraju dalje
I kakvi su tvoji prvi utisci?
Sreæno se navozao sa istim!

castor

It's the ride that matters, not the bike…

viper

E da samo da ti kazem, nemas pojma koliko si se zezno.






































P.S.

Moze jedan krug :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mkt

menjaj ovaj moj text na tvom avataru, ne baksuziraj  ;D

Lazic


CBRR1


Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gavrolini

Au za jedno tri godine kad ga bude prodavao ima da ga ceni bar 5000e :)