Glavni meni

Lesina, krsina, kanta...

Započeo UFF, 06 Mart, 2011, 09:35

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

isterivac

Evo jednog idejnog resenja zvanog "sporet na tockovima"  [rofl] [rofl] [rofl]
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

GhostMile

Moja kangrba mozda jeste leshina, kanta ili taraba, ali me je ipak prevezla 50K km uz 0% amortizacije.

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-XROT6YIK.jpg

Gašpar

Ovo nije ni blizu lesine, ova tvoja je kao nova jbt  [klanjam_se] [klanjam_se]

GhostMile

Sve zavisi iz kojeg se ugla slika. Ova je od par sati ranije... :D

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-YPXE3PSK.jpg

UFF

 [rofl]


ovu sliku treba staviti u recnik pod rec "lesina"   [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: GhostMile poslato 14 Mart, 2011, 17:36
Sve zavisi iz kojeg se ugla slika. Ova je od par sati ranije... :D

http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-YPXE3PSK.jpg
A gde ti je ona STREETFIGHT sa dignutim repicem
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

GhostMile


UFF

Sta ti bi da je ofarbas u ovu zelenu?
Da budes vidljiv?

GhostMile

To je potpuno drugi oklop (zimski) i da.
Vidljiviji mozda malo vise, ali igra i zbunjivanje neprijatelja.
Nesto poput leganja na kocnicu kad se vidi policajac sa radarom, iako se kreces debelo ispod ogranicenja. Znaci prvo kocnica, pa onda gledas koliko ustvari ides. ;)
Tako i ja sa ovim sharama koristim te sekunde "besprekorne kulture" dok se ne utvrdi stanje (a do tad sam vec prosao).


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: GhostMile poslato 14 Mart, 2011, 19:02
To je potpuno drugi oklop (zimski) i da.
Vidljiviji mozda malo vise, ali igra i zbunjivanje neprijatelja.
Nesto poput leganja na kocnicu kad se vidi policajac sa radarom, iako se kreces debelo ispod ogranicenja. Znaci prvo kocnica, pa onda gledas koliko ustvari ides. ;)
Tako i ja sa ovim sharama koristim te sekunde "besprekorne kulture" dok se ne utvrdi stanje (a do tad sam vec prosao).


Lako je tamo, ovde kad vide pandura svi stiskaju gas....ionako nisu ispravni zbog neceg....recimo nema snega i plus 20 a ne voze zimske gume, ili nemaju novu prvu pomoc, ili nesto...niko ovde nije sto posto ispravan. A ogranicenja se ipak smatraju za preporuke....zabrane se izdaju samo maloletnim licima od strane roditelja...a i maloletnici ih slabo postuju...genetika. Pojas se vezuje kada se vide panduri...nikako pre toga...jedino kacige se nose relativno redovno...krenule neke bubetine pa pravo u oci :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Evo ja juce slikao jednu kantu  ;D

[attachment deleted by admin]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Dzigi Boy

Jel to mozda trafika kod Tanjuga????? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

SSZGO

meni to lici na fabricko stanje ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

ЯЭВОЛУТИОН

opet offujete, pricamo o motorciklima ne o paprikama....ovo da se izbrise kao totalni off.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

isterivac

#55
Kako me nervira kad gledam oglase za motore i vidim motore koji ni na slici ne lice na motor a gazde napisu kako su u vrhunskom stanju, njegov limitirani lemur sa nalepnicom akrapovic stampanoj u istocnom delu Bugarske na auspuhu od neke gradjevinske masine... Veze ga uspomena za motor, prvo trazi neku nebulozu od cene a jedina uspomena koja ga za njega veze je da su se zajedno drljali jedno 249metara po ulici, pa su stoga blisko vezani i odmah posle toga im je prijatelj okrecio isti taj motor valjkom za krec... I opet ove gsxr-ove, koji qrac svi farbaju u onu plavo-rizlu boju ili kako se vec zove... Ruzna je ko ker! Jos kad napisu za te farbane rizle kako je jedini u zemlji i niko nema isti aaaaaaaaaa!!!

SVE BI IH POSTROJIO I GADJAO BIH IH ISTIM TIM NJIHOVIM LIMITIRANIM KANTAMA, LESINAMA, SPORETIMA, AUSPUSIMA OD 20+ KG I TAKO DALJE....!!! [ljutko] [doh] [glavazid]

Jebi ga drugari, dobro mi je samo sam morao malo da se ispraznim... :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Dzigi Boy


isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mkt

Lesina, krsina, kanta... skuter