Glavni meni

Lesina, krsina, kanta...

Započeo UFF, 06 Mart, 2011, 09:35

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Kad cujete ili koristite neke od tih izraza za motor na sta vas asocira i kako motor koji tom opisu odgovara treba da izgleda?
Moze i fotka  ;D

Dzigi Boy

Mi kazemo grob, ili teska grobina...........

MIGE

takvi motori se obicnoprodaju u oglasima pod nazivom :"U EKSTRA STANJU,MALO PRESAO "  :D :D


Lazic

Jel ovo kod mc Koyota pod zemljom...?

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

YOman

Jbt, stvarno nekretnina...!!!  [dobarpost]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Milo¹*

''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar

@Lazic: Gedeon Alpha, Vrsac ;)

ЯЭВОЛУТИОН

dresch (btw stvarno je postojao nekada motor pod tim imenom)
vencanica
hepatitis


secam se recenice sa usca od pre sto godina

-kupio sam boldora
-kakav je
-nov
-pa gde ti je
-agregat je kod Spaleta radi generalnu a plastike na farbanju


tako da izraz NOV ima mnogo zr(n)acenja
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mohikanac

Krs,dres,bakagija,vuruna,skangala,go...no............ a dodje mu ovako nesto  ;D

http://img214.imageshack.us/img214/2184/11153131.jpg

Silvana

Uh, pa ovo kao novo. Samo malo da se poradi ;D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

YOman

Al' se kamufli'roo u ovaj kamen, drvo i zemlju...  :o

Ja ne bih ni primetio motor da mi niste obratili paznju!
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

Kengur

Lesina je kad na slici izgleda do 00 a onda kad odes da ga pogledas shvatis da mu svuda svasta fali.... ;D

Primer od pre neki dan, doduse za auto...

Doterao momak kod drugara u servis da pogledaju nekog pasata B5 rest.... Onako prljav izdaleka izgledao ODLICNO!!! Crn, zatamnjen, lepe 16ce itd...
Onda smo ga podigli na dizalicu i malo pregledali... On skinut sa taxija, na vratima ispod ostecenja vidi se zuta boja... Farban ceo, tapaciri vise, motor suv, ali zato sto je otvaran na pola, vidi se nov dihtung glave, fali milion nekih plastikica oko motora, neke zice spajali izolirom,  na krovu fleka od taxi table matirala itd itd... ;D

E to je rodjaci lesina... ;D

Kanarinac

Pre nego sto sam kupio ovu moju R6cu, odem da pogledam jednu sivu na Petlovom brdu. Kaze decko dobio za dug motor, nije imao lik da mu isplati sve regularno, dobar motor. Frka za pare pa je jeftin. Bio 1000e ispod cene. Reko aj blizu mi je, da odem da pogledam, a i odgovaraju mi svakojake zamene. Dodjemo, onako sa dva metra siva r6ca, lepa. Pridjem motoru, kad ono auspuh carbon po sredini krpljen ceo ceo krug. Aj dalje, gume do ivica pojedene, kao da je motor teran na stazi, ili van nje, ali ozbiljno teran. Kaze on meni to je takva guma, ne brini nista nova je! Krenem dalje, ceo motor u sitnim ogrebotinama, far ima naprslinu, fali milion zabica, donja plastika, plastika ispod volana. Pitam za cenu, kad ovaj kaze ako si ozbiljan evo za 3500e da ga teras. Motor 2004. Ja reko ajde 1500 ispod cene, moze sve ovo estetski da se sredi za te pare, mozda i kusur ostane. Ajde da ga provozam, da vidimo. Kljuc u bravu dam kontakt, zaverglam i verglam, i on posle 6 sec upali. Kaze ovaj, ma to ti je aku slab pa zato. Ubacim u prvu, ovaj se ritne ko raga. Krenem, a motor krene da poskakuje :D Odem napravim krug, a motor svaki put kad ubacis u brzinu i pustis kvacilu krene da stekce. Nista vratim se ja, reko cucemo se i cao. Steta samo sto ga nisam bio slikao. Onog i za 2500 da je davao razmisljao bih se opasno

MILJAN

Citat: mikica-MIGE poslato 06 Mart, 2011, 09:40
takvi motori se obicnoprodaju u oglasima pod nazivom :"U EKSTRA STANJU,MALO PRESAO "  :D :D
...vozila baba,.,,,,,  :D
Cave ab homine unius libri

UFF

Mogao sam da se kladim da ce prva slika u ovoj temi biti od afrike :)

Branko

Ova u kakvom je losem stanju ima da predje jos sto hiljada bez zamene ulja !!!

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.