Glavni meni

Cagiv ili Ducati

Započeo sasafilipovic, 06 Mart, 2011, 02:43

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sasafilipovic

Pre neko vreme i¹ao sam sa drugarom da gledamo neki  i naletimo na ovo...
Mutant, pi¹e Cagiva, V2 motor... Na bloku ugravirano cagiva... Ram aluminijumski ??? Maske od ducatija, tako ka¾e vlasnik. Jest od ducatija ali koji model, nalazio sam na netu ali samo sliène modele sa cevastom ¹asijom. Ajd sad ¹ta je ovo?

abarth

A ¹ta mu pi¹e ono na repu? V2... ?
Ovaj oklop je Ducati SS ali oni svi imaju vazdu¹no hlaðene motore, a ovaj mutant ovde ima neke boène hladnjake.
http://www.motorcyclespecs.co.za/model/ducati/ducati_750ss%2098.htm
A ni ova dekla od kvaèila mi ba¹ ne izgleda kao od ducatija...

??????????????

ЯЭВОЛУТИОН

Ovo nije ducatiev agregat vec Suzuki kao u SV, TL i Vstrom....dakle 1000 ccm...neka varijanta Raptora 1000 ili sl....vidi se zadnji cilindar da nije u L vec u V rasporedu...tako da vlasnik ne zna sta je vozio.Sada cu da ga nadjem na netu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasafilipovic

Na repu pi¹e V2. Zadnji amortizer szoji skroz vertikalno, boèni hladnjaci, zadnja guma 190 i blatobran iznad zanje gume kao saliven za tu dimenziju gume...
A najvi¹e me buni ram, ovakav nisam video ni na dukatiju ni na kaðivi...
A motor je prelep... Veliki skoro kao enduro... Najveæi R motor koji sam video.

©eki

  Ram je slièan Suzukijevom SV

ЯЭВОЛУТИОН

definitivno neki cagivin prelazni model...radjen mozda godinu ili dve, dakle oklopi Ducati 750ss, motor Suyuki sv>tl 1000.....neka preteca RAPTORA ali ne nalazim ga po internetu...predpostavljam 98-99 godiste
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sasafilipovic