Glavni meni

Smrtni slucaj na Obrenovackom danas

Započeo TEEfqd, 25 April, 2018, 19:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Na Fbu u jednoj od grupa sam procitao ovo, ciritam post :
Izmedju makisa i ostr na moje oci kamion, konj pravio polukruzno sa onog parkinga,preko duple pune beli volvo hladnjaca.
Ocevidac kaze da ga je motor pretekao `kao metak`. Nista dalje ne znam, voleo bih da je neka greska u pitanju.

Hattrick

I naravno uvek je isao "kao metak". To je standardno opravdanje za nemar i nepostovanje osnovnih propisa koji dovode do udesa, kao sto je uskracivanje prava prvenstva, i polukruzna okretanja preko punih linija.

TEEfqd


TEEfqd

Neki drugi se sad javljaju kazu da je motociklista polomio ruku i da je ziv, daj boze da je tako. Izvinjavam se na gresci u otvaranju topica, kakve informacije sam imao tako sam preneo u tom trenutku

Lazic

Auu bre ljudi, pazite... :( Nije te¹ko predvideti idiota sa hladnjaèom, pusti¹ gas na par sekundi...

TEEfqd

http://www.republika.rs/hronika/hronika/58291/video-udes-obrenovackom-putu-povredjen-motociklista-prevezen-vma

- Nismo u moguænosti da govorimo o stepenu povreda, mo¾emo samo reæi da je kod povreðenog evidentirana politrauma, odnosno vi¹e ozleda - poruèili su iz VMA.

Ziv bogu hvala

Lazic

Ovo je izgledalo stra¹no... :( Mada ne deluje kao da je prevelika brzina bila, kao da je skoro stao motor kad je udario, koliko sam mogao da vidim ne deluje da se razleteo na sve strane...

TEEfqd

Pogotovu kad se kamioncina postavi kao zid, uopste nije izgledalo dobro. Daj boze da se covek oporavi

Lazic

Al' koliki olo¹ treba da bude¹ za onakav manevar...? Ok, i ja bi tu okrenuo kamion i pored pune, al' bi buljio na obe strane pola sata ako treba... Opet mogao je da se okrene i malo dalje na raskrsnici ka ®elezniku...

Hattrick

A sabanija sa strane odmah "isao kao metak". Kad to cujem, dodje mi da ga nabodem glavom.
Ne samo sto nije tacno, kao sto se vidi po samoj sceni udesa, vec sto u nedostatku drugih dokaza te izjave mogu biti uzete kao vrlo otezavajuca okolnost motociklisti. Ne kazu dzabe ljudi cutanje je zlato. Sva sreca pa je ziv.

Lazic

Nisam na¹ao nikakvih novih vesti...