Glavni meni

Enter pantalone

Započeo stalker92, 20 April, 2018, 15:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Meni trebaju stiæi jedan par Enter pantalona,pa javljam utiske...
jin-jang

dzimika

Citat: zlacjani poslato 05 April, 2019, 10:41
Slike ¹ljakerskih pantalona za 20e


















Ajd ako budes opet isao na najlon ako mozes uzmi jedne XXL, ako treba saljem ti parice unapred

zlacjani



[/quote]

Ajd ako budes opet isao na najlon ako mozes uzmi jedne XXL, ako treba saljem ti parice unapred
[/quote]

Nije frka, samo reci da li ¾eli¹ varijantu sa d¾epovima za dodatni alat (imaju redovne d¾epove kao farke, plus na¹ivene preko, koji vise za neke eksere, ¹rafcigere, neam pojma ) ili onu sa kosim kasiènim d¾epovima...jedne su na petoj i ¹estoj a druge na poslednjoj slici.

Ako bude velièina uzimam, XL nije bilo sa tim dodatnim d¾epovima, pa sebi ne uzeh, ove druge su mi bile manje simpatiène.

dzimika

Moze te sa dzepovima, uvek dzepovi zatrebaju

Flojd

Bio sam u Enter-u pro¹li vikend. Moj utisak je da se radi o jako ozbiljnoj firmi. Ceo sprat kuæe adaptiran u radionicu za ¹ivenje. Imaju 7-8 ma¹ina. Iako je bila subota predveèe, èekao sam da dvojica ispred mene ugovore porud¾bine. Materijal od koga rade pantalone je osetno deblji i jaèi i deluje izdr¾ljivije od materijala za pantalone koje se prodaju za cca 25 evra u MMOC-u. Vlasnik Vlada mi ka¾e da sada veæ imaju velike isporuke za bezbednjake, razne pripadnike obezbeðenja, èak je pomenuo da su mu nedavno naruèili opremu i pripadnici Vuèiæevog obezbeðenja, dakle Kobre...

Meni se pantalone dopadaju, kako kvalitet tako i kroj i naèin izrade a posebno to ¹to pantalone nemaju dugmiæe nego sve ide na èièak i zip. Oko mnogih detalja, npr. oblik d¾epova, dubina pojasa, individualne mere i sl. se dogovarate na licu mesta. Ripstop materijal se uvozi iz Antverpena i vlasnik ka¾e da, ukoliko se peru na propisan naèin (do 30 stepeni ma¹inski ili ruèno), mo¾e da garantuje pola sata vodonepropusnosti kakav god pljusak da nas zadesi. Naruèio sam 2 para, coyote i olive iz serije Energy prema mojim merama pa æemo da vidimo.

VR 46

Колико су? И јел цена зависи од типа броја џепова и то или?
Twist of wrist!

El Jefe

Обуко сам Ентер панаталони и отишо у кафану Ресет.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: zlacjani poslato 05 April, 2019, 10:41
Slike ¹ljakerskih pantalona za 20e

najbolje sljakerske pantalone su one izdrkane dgra pantalone
osim ako nisi fancy sljaker

Silvana

Citat: mali_zmaj poslato 05 April, 2019, 16:27
Meni trebaju stiæi jedan par Enter pantalona,pa javljam utiske...

Aha, pa da :) Mi do¹le da poruèimo i pitamo ima li nade da budu gotove za ¹tafetu, kad ka¾e majstor da ne mo¾e, imaju mnogo narud¾bina iz BL za otvaranje sezone :D Pa otvoriste li, stigo¹e li pantale na vreme? Utisci?
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mali_zmaj

Evo èekam, grom ih spalio,valjda ovaj vikend dolaze do BG..,pa kad ih prebacimo do BL,i probamo ¹aljem utiske!!!
jin-jang

navajo

Profo, znaci mi ako odemo sad bice gotove tek za sledecu sezonu😂😂😂

Gavrolini

I treba da èekate.  To su vrhunske pantalone ,najbolje na svetu za samo 6k. Vredi ih èekati mesec,dva...pet

El Jefe

Толико их вреди чекати да не вреди да их чекаш.
Друштво за заштиту од животиња

navajo

Gavro, ma mi se jos od prosle godine dogovaramo da odemo do S.Kamena i narucimo lone, i nikako da se organizujemo.

Stvarno su dobre, a jos po meni, idealno!

Kanarinac

Bilo je 5-7 dana cekanja. Ako krenu da se proseravaju kao Dig sa cekanjem moracemo nove da nadjeml

El Jefe

Колико сам ја схватио Ентер је услужно шио или још шије за ДиГ. Па су решили да ДиГу преузму клијенте. Нека  ми опросте ако није истина.
Друштво за заштиту од животиња

Kanarinac

Mislim da vise ne siju za njih vec neko vreme ako sam dobro razumeo vlasnika.

Flojd

Citat: VR 46 poslato 10 April, 2019, 20:52
Колико су? И јел цена зависи од типа броја џепова и то или?

Ne, te sitne izmene ne menjaju cenu. Ove ¹to sam poruèio su 4.400. Ima¹ sve cene na sajtu.

mali_zmaj

Stigle,udobne su..,u vo¾nji ni¹ta ne ¾ulja,rajfe¹lusi ok...,ne uslikah se po danu,a ove malo tamnije...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Hurricane

..ko zmaj  ;D

pijemo pivo za vikend?