Glavni meni

Enter pantalone

Započeo stalker92, 20 April, 2018, 15:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

stalker92


juga

Ja kopi kom2, extra su, mislim da je veæ napravio i moto odeæu po uzoru na dainase, èini mi se..

Hohštapler

Ja imam trenutno 3kom, istih, crnih. Brat ima 2kom.
Najbolje pantalone. Ikad.
Dvoje koristim na poslu, svaki dan, svaki, ali svaki! Jedne perem druge nosim. A ja radim sa kamionima. Neunistive. Trece su mi samo za motor.
Kupi i uzivaj. Neces se pokajati.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Hoh¹tapler poslato 20 April, 2018, 22:34
Ja imam trenutno 3kom, istih, crnih. Brat ima 2kom.
Najbolje pantalone. Ikad.
Dvoje koristim na poslu, svaki dan, svaki, ali svaki! Jedne perem druge nosim. A ja radim sa kamionima. Neunistive. Trece su mi samo za motor.
Kupi i uzivaj. Neces se pokajati.


Hteo sam i ja da kupim par komada, ali sam predebeo za onaj kroj.
Interesovao sam se za model sa protektorima, svim ojaèanjima i lufterima za motor.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Koliko su para neke ciciban broj,mislim za mene!!!??   1,70 ,70 kg ¾ive vage nepelcovan!!
jin-jang

juga

ljud,i ko mo¾e ode tamo da mu uzmu meru, i za tri dana dobije po¹tom! A za pare pitajte proizvodjaèa, razlika je u modelu i materijalu.
https://www.facebook.com/ENTERgarderoba/

Kanarinac

Ja sam uzeo ove sa lufterima za motor. Otisao tamo, probao, izmerio i poslali u toku nedelje. Prvo me je kupio vlasnik koji me je sacekao posle radnog vremena i sve pokazao, a kvalitet im je top. Oni inace siju sve za DIG sve. Planiram jos jedne da uzmem da imam za rezervu :)
Da sto se tice velicine, mislim da mogu da naprave po tebi uz dogovor sa vlasnikom

jevta

Po¹to je taj model sa lufterima?

Kanarinac

Mislim da je oko 8000

Nika

Odlièno deluju, cena OK...

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

stalker92

Ja se upravo vratio iz Slankamena.  :D

Vlada (vlasnik valjda) je skroz kul lik, pogledao, probao, trebao 2XL da mi se skrati 2cm u nogavici, dok su prepravljali mi seli i isprièali se malo  :)

Uzeo sam Energy model (4400, obièniji - manje d¾epova, nema luftera i jo¹ nekih detalja), te su imali na lageru, a Moto (8600 din.) model sam pogledao kod njih i poruèio, pa æe mi za koji dan sa¹iti i poslati, po¹to nisu imali 2XL na lageru trenutno.

Odo sad na krug da ih atestiram  [gsxr]


Hvala svima koji su mi odgovorili na pitanje  [thumb_up]

Flojd

Da malo osve¾im temu...

Upravo sam se èuo sa vlasnikom, idem za vikend tamo da mi uzmu mere za pantalone. Cene su ostale iste i ima ih na sajtu u prvom postu. Jedino ¹to je popularnost porasla pa se trenutno èeka 20-ak dana na isporuku od dana kada ih poruèite. Za probu imaju po jedan primerak odeæe u svim velièinama ali ko ba¹ nije graðen po JUS-u, kao ja, najbolje da ðirne do tamo i da mu uzmu mere. To je jeftinije od slanja vamo-tamo za eventualne prepravke, a i eto finog razloga za uzjahati motor.

zlacjani

Ja ne zna¹  koje sam ja kupio njihove pantalone, crne za 6500rsd ako se dobro seæam.

Pantalone su ok, ni¹ta vi¹e preko toga...klasika, materijal ni¹ta specijalno, izbledele posle 3 pranja, sad upijaju vodu i propu¹taju vetar kao farke,  ja ne znam ¹ta ste vi do sada kupovali i nosili , kad vam je ovo toliki predmet odu¹evljenja???

Gledam na najlonu u nedelju crne pantalone sa d¾epovima 3M cordura, 2400rsd nove, kod onih likova ¹to prodaju radne uniforme iz Njemaèke....èini mi se da su u istom rangu, ako ne i bolje.

Mo¾da sam ja kupio neki model u poèetnoj fazi proizvodnje, uglavnom sam koliko vidim jedini koji nije  sa WOW komentarom.

FANTOM

    Kad budes mogao slikaj te na najlon pijaci , ako su slicne sto da ne bolje 2500 , nego 6500 .

Kanarinac

Citat: zlacjani poslato 04 April, 2019, 10:49
Ja ne zna¹  koje sam ja kupio njihove pantalone, crne za 6500rsd ako se dobro seæam.

Pantalone su ok, ni¹ta vi¹e preko toga...klasika, materijal ni¹ta specijalno, izbledele posle 3 pranja, sad upijaju vodu i propu¹taju vetar kao farke,  ja ne znam ¹ta ste vi do sada kupovali i nosili , kad vam je ovo toliki predmet odu¹evljenja???

Gledam na najlonu u nedelju crne pantalone sa d¾epovima 3M cordura, 2400rsd nove, kod onih likova ¹to prodaju radne uniforme iz Njemaèke....èini mi se da su u istom rangu, ako ne i bolje.

Mo¾da sam ja kupio neki model u poèetnoj fazi proizvodnje, uglavnom sam koliko vidim jedini koji nije  sa WOW komentarom.

Ja ih nosim vec drugu godinu, motor, planinarenje, prane vise puta i dalje su crne nisu izbledele. Bile i na kisi, drze se neko vreme, jbg nisu ni deklarisane kao vodonepropusne. Za ove pare meni su skroz dobre

Gavrolini

Iskreno nikad mi nije bilo jasno zasto neko iskesira 6500din za ove pantalone. Realno su u klasi pantalona do 2000-2500 dinara.  Za 50e biras ozbiljne pantalone tipa surplus i slièno sa ripstop itd. To su stvari koje traju po 10+ godina. Opet kazem nije taj enter toliko lo¹. Kupio bi ih i ja da su 2000din.

Flojd

Citat: zlacjani poslato 04 April, 2019, 10:49
Ja ne zna¹  koje sam ja kupio njihove pantalone, crne za 6500rsd ako se dobro seæam.

Pantalone su ok, ni¹ta vi¹e preko toga...klasika, materijal ni¹ta specijalno, izbledele posle 3 pranja, sad upijaju vodu i propu¹taju vetar kao farke,  ja ne znam ¹ta ste vi do sada kupovali i nosili , kad vam je ovo toliki predmet odu¹evljenja???

Gledam na najlonu u nedelju crne pantalone sa d¾epovima 3M cordura, 2400rsd nove, kod onih likova ¹to prodaju radne uniforme iz Njemaèke....èini mi se da su u istom rangu, ako ne i bolje.

Mo¾da sam ja kupio neki model u poèetnoj fazi proizvodnje, uglavnom sam koliko vidim jedini koji nije  sa WOW komentarom.

Idem da ih vidim prvi put, do sada sam samo slu¹ao komentare onih koji su ih kupili i evo do sad nisam èuo ni¹ta lo¹e. Ove koje ja nameravam da kupim su 4.400 i moj utisak je da je cena mogla da bude i dosta ni¾a jer taj isti materijal - Ripstop 260gr/m2 50% pamuk - 50% poliester se koristi i za izradu pantalona koje u MMOC-u u Borèi idu za 25e a jako dobro su se pokazale. Na ove mislim: https://www.mmoc.rs/shop/odeca/pantalone-bdu-rip-stop-crne/ 

zlacjani

Slike ¹ljakerskih pantalona za 20e

















Hurricane

pa onako, ali opet ni enter sigurno nisu 4 puta bolje, mo¾da ni cela 2 puta