Glavni meni

Kantasaki na klekovaci

Započeo Damnmoto, 20 April, 2018, 08:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto

Nakon du¾eg vremena, pozdrav ponovo svima.
Konaèno sam ponovo kupio motor, nisam  [zena] smeo da kupim R ili Sm tako da sam na¹ao ne¹to sa dva cilindra za ¹ta sam èuo da jedam Manijacki ludak nije uspeo da uni¹ti.
kle 500 1995 sive boje u osrednjem stanju.
Gume su za zamenu tra¾im ne¹to 80 80 21 i 130 80 17, lanac je takodje u banani skroz, koènice dobre,  vila leva malo piski, ostatak je generalno ok.
Kom¹ija serviser  mi je uzeo bajk i ne mogu da vozim dok to ne sredimo...

Zanimljiv deo prièe je sledeæi-
kada sam se preliminarno dogovorio za bajk, krenem ka drugaru da ga pregleda,  relativno blizu i mene i biv¹eg vlasnika stanuje...
Ja kolima on motorom iza mene i u samoj ulici kod tog drugara-servisera, istrèi ker pravo na motor i èovek ga omlati i padne. Sreæom samo je odrao kolena a bajk je klizao na koferu i rolbaru, vila se malo uvila u trouglu ali smo to lako re¹ili ostatak nije o¹teæen i ostao je da radi na zemlji... Istrcase ljudi jao ker zgazio si kera skoèili da me lincuju, vièe baba jedna trkali su se a ja joj ka¾em, pa naravno i moja korola je brza,  saèekali uvidjaj i hitnu i posle razlaz. Motor sam odvezao na servis,  skupljam ponovo opremu jer sam staru ispoklanjao misleæi da mi vi¹e neæe ¾ena davati da vozim hahah.
Svako dobro i lepo vozite mManijaci




Hurricane

Bravo  [clapp]

Sa srecom   [cheers]

Ogromne pare Lazicu Kawasaki dodje za reklamu, pravda za Lasketa!!

mkt


UFF

e pa drago mi je, nadam se da se vidimo uskoro na manijacenju, pozuri sa popravkama da stignes za titel

El Jefe

Само си требао да викнеш баби, бежи баба саћу те јебати, да уклониш сведока.
Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Ako si ti drugar od MKT sa njim sam se cuo rekao mi da drugar njegov gleda motor.  I na kraju mi reko da je kupljen KLE . Moj motor je za ovo spejs satl nista ne curi nije padao na strane itd. Al dobro ako nisi hteo R-a okey  [cheers] . Da ga brzo popravis i kilometrazu prelazis na tockovima a ne na stranicama ....

mkt

Ima zajebatu zenu mnogo  [zena]

stilgar

ma sta zajebatu zenu, skine oklope sa gsxr-a i nalepi enduro, dakar, nalepnice na plastike ispod sedista :) i malo ga preuredi :)



FANTOM

    Ma nije morao nista da skida samo isto bupne na stranu i odma je preuredi  [rofl]

MIGE

auuuu brate,pa ti si vaskrso  :o :o :o

castor

Citat: El Jefe poslato 20 April, 2018, 10:50
Само си требао да викнеш баби, бежи баба саћу те јебати, да уклониш сведока.
Si ti loooooood? U tom sluèaju baba skaèe na tebe, odmah laktom u èelo, vuèe kuæi i ve¾e za radijator sa dvoje lisice. Dala bi pola ¾ivota da je neko opali u tim godinama... [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] :o :o :o [panic] [panic] [panic]
It's the ride that matters, not the bike…

Damnmoto

Hvala ljudi,  nije stvar u offu veæ u malo laksem stilu u odnosu na R,  mora glava da se malo opusti a to ne ide kad visis nad prednjim tockom i zavrces u 12000rpm...
Svako dobro lepo se vozite u uzvajte, vidjacemo se ponovo èe¹æe.

Damnmoto

DaKLE nakon prve vo¾nje na Kosmajj mogu da napi¹em da æu zadzati klepetalo bar ove sezone.
Napravio sam popis defekata i lagano poèeo sa sredjivanjem.
Odradjen servis masinei reparacija vile.
Sledeæi na spisku je zadnji tocak koji ima preko 80gr olova i nije u balansu,  a srafovi lancanika grebu o zadnju vilu. I gume su kriminalne prednja trese na 60 volan levo desno a na 120 je jezivo!
Trebaæe mi nove samaraljke na kormanu i mo¾da vislji prihvati za korman.

Lazic


Damnmoto

Moram se pohvaliti da je kle visak, presao sam na rd07 , afrika je u losem stanju ali radi i udobnija je od klea ...

Taraba

Jel ti to sad kupujes leseve, sredjujes i prodajes za iste pare kao Gavra?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini


Damnmoto

Pa ustvari ne, ja samo kupijem krseve , ne prodajem hahaha. Salu na stranu ali jbg uvek kupim bajk koji je medju povoljnijima u ponudi i nadam se da cu moci da ga sredim i uzivam. Kle sam sredio ali mi je nesto sitan i tera me da ga vozim u iber kao Supermoto a on to nije . Afriku se nadam da cu voziti kulturnije...

Hurricane

nemoguæe, daj slike trafike koja je u lo¹em stanju, za anale

Lazic