Glavni meni

Yamaha TTR 600 Supermoto

Započeo Error, 09 April, 2018, 01:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Error

Zainteresovan sam za ovaj motor https://www.polovniautomobili.com/motori/11775320/yamaha-ttr-600
Pa ako neko ima nesto da doda, zna motor...
Success is how high you bounce when you hit bottom.

Gavrolini

Znam motor povrsno ali ne bih komentarisao. Ali opis je kriminalan....zamena za nesto mirnije i onda napise hornet koji ima duplo vise konja :)

panthocrator

Drugar je imao ovaj motor (ne konkretan sa slike, isti model) oko 2 god. Sto se tice odrzavanja nije bio zahtevan. Na tom sto je on imao je menjao jedan ventil. Znam da ga je kurbla zezala i to nije mogao da resi (neki deo nije mogao da se nabavi).
Sto se tice snage ovaj podatak od 58 mi je malo sumnjiv. Taj motor ima fabricki 40-45 ks (ako se dobro secam). 58ks je ozbiljno povecanje a ne vidim da pise da je ista radjeno na motoru (nadam se da ne podrazumeva da je promenom auspuha i mozda filtera za vazduh dobio 13-15ks).
Ne vidim na motoru taj amortizer volana (bitan detalj da se ne uslika), mada mozda i gresim.

Sto se tice klasifikacije (za momcine) on je negde izmedju Yamaha XTX i nekog SM od 450 ( ne full trkackog), mozda mu je najpriblizniji Suzuki DRZ400 SM.

Sve sto sam napisao su moje licne impresije.

El Jefe

Човек је 43Кс прогласио за киловате и добио 58 Кс погрешном математиком.
Друштво за заштиту од животиња