Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

juga

E pa dragi moji Manijaci, do¹lo je vreme da poènemo sa pripremama za Vojsku i ove godine.
U dogovoru sa Goranom otvorio sam temu, pa da vidimo.  4. dodje sreda .
Kamp æe da bude na Moravi kao i pro¹le godine, gula¹, pasulj ili ¹ta veæ.
Manijaci koji nisu imali prilike da u¾ivaju u dru¾enju kod Morave neka dodju ovaj put... ili ne, oni koji budu do¹li svakako æe u¾ivati.
Eto, pa ajd sad!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
edit by UFF

pomeren datum zbog vremena, ostalo sve ostaje isto

sreda je za RANORANIOCE i nezaposlene koji ce da ostanu do nedelje

SUBOTA 07.07.2018 je glavni dan za slucaj da ne mozete ili ne zelite da tamo provedete vise

eto sad je valjda jasnije, pogotovo za one koji nemaju vremena ili volje da citaju celu temu a zele da se druze  [cheers]

MIGE


goranvojska

pa od srede pocinjemo.posto volimo da se druzimo ovo ce druzenje da potraje 4-5 dana kako vec ko moze da dodje.ranijih godina su ljudi odustajali jer taj dan nisu mogli a vec sutra su mogli ili dan posle.e sad mozete kad ocete.neko ce vec da bude tamo i imace nesto da se mezne.svi manijaci su dobrodosli bez obzira dal su stari ili novi clanovi.ranijih godina pitaju kao mi smo novi na forumu pa kao dal bi mogli.Moze ne pitajte nista.
standardno ponesite dobru volju i leppo raspolozenje ostalo je sve nase.

goranvojska

i kupace gace.morava je na 2 metra od nas.
imacemo i veliki camac da se vozikamo poo moravi.15 osoba staje pa ne brinite.imace za sve mesta.
da ne davim vise.sipajte gorivo i pun gas onako manijacki.

Lazic

Da ja na vreme tra¾im slobodne dane... ;D  [srce] :-* [ljubav] [yahoo]

Jefta

Hmm donosim i sator da prespavam samo da mi Mazzi vrati sator :)

Lazic

Mazzi mo¾e da spava u kolima... :D

mali_zmaj

Pratim..,jooj,ako uspijem,mada tesko..!! U PM!!
jin-jang

Lazic

Prestani da pu¹i¹ 2 meseca... :P :-*

Hurricane


mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 08 April, 2018, 21:16
Prestani da pu¹i¹ 2 meseca... :P :-*

HAHHAHAHHAA  dobra,dobra!!
jin-jang

Lazic


feelgod

Standardno sam tu za vikend :)
Vidimo se.

mkt

voleo bih da dodjem, nikad nisam bio
kapiram da cu se organizovati posto nesto sam poceo i da dolazim na druzenja

juga

Mislim da bi zaista trebao da dodje¹, tj svi koji nikad nisu bili, ima da bude ludo, obeæavamo!

milomir22

Iako ima jos 2 i po meseca, videcu da dodjem, mesto gde smo bili prosle godine je prelepo, sumarak na samoj obali, milina.

Prosle godine smo Milos96 i ja banuli u petak popodne, kasno uvece smo zbrisali, mirisalo na kisu, ove godine nadoknadjujem propusteno.

Goran i Gaga domacini za postovanje!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

juga

Svake godine je sve bolje, treba se samo opustiti i u¾ivati u lepom okru¾enju!

Lazic


rboban

Ja nisam nikada bio, ispravicu ove godine...
Ride It Like You Stole It

Lazic

Auuu, dopa¹æe ti se... Jedino mesto za blejanje leti gde mora¹ da tra¾i¹ sunce, ceo plac je u hladu... :o :D