Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kanarinac

Koliko vas je bilo na kraju?

Black Adder

Dovoljno da sma¾emo prase :)
A za laziæa/vuèiæa



viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Black Adder

Trojac frula za Laziæa :)
Ajd ¹to je uteko nego je i sluèajno poneo 16 rolni toalet papira, kao da je ¾urio da sere a ne da hebe :) da bog da da se usro' cele nedelje
Sreæom aktiviran je borbeni komplet za pre¾ivljavanje, nije bilo pisanja parola :)

mali_zmaj

Ubili ste Lane......,prase,prase!!!!   ;)
jin-jang

Lazic

Krivo mi je ¹to sam pièkopaæenik, ali al' ponoviæemo valjda... :D



Stvarno sam mnogo svilen, pola druge noæi nisam spavao u oèekivanju da ¹ator propusti ki¹u, a obo¾avam ki¹u da me uspava... Nije pustio osim juèe par litara kad je bio blago reèeno potop... :o :D Èim smo do¹li na¾drao sam se ¹ljiva sa drveta neopranih ruku, jo¹ imam sraæku, a nisam imao vla¾ne maramice... :o Oba jutra sam probudio ceo kamp u pola 5 bacanjem pegle posle sraæke, trezan... :o To mi se nikad nije desilo... Juèe mi stalo u grlu parèe re¹ ko¾ice od kraljeviæa ¾ivotinja, bacih peglu pre nego ¹to sam po¹ao nazad, fri¾iderd¾iji dokurèilo da me èeka, pa krenuo sam... :D Èim sam krenuo, izvrnuo se u blatu, naterao drugare da trèe punih stomaka, mada nije bilo razloga za ¾urbu, prasetu bilo lepo u blatu... :D Na sreæu, Uragana sam samo par puta spopao zbog hrkanja, bio sam ljubomoran na njega kako lepo spava i jebe mu se za sve... :D Posle sam se jo¹ jednom izvrnuo posle naplatne rampe, sklopila mi se æopava a na motoru 50 kila prtljaga... Dok sam sve skinuo, pa neuspe¹no poku¹avao da podignem motor (spasli me pubovi) toliko sam zapinjao da me boli cela leva strana mene, ne znam dodu¹e od zapinjanja ili od valjanja po blatu... :o :D Sinoæ kad sam se okupao imao sam oseæaj kao da sam bio na kampovanju dve nedelje a ne dva dana... :o


Dosta kukanja... :D

Èetvrtak, naravno kasnim, uzbuðenje neopisivo, prva slika sa predhodne strane, u hodniku ispred lifta u 2 ture iznosim alat, pumpu, "pauer benk"(acc od upsa 7.2ah), ¹ator, vreæu, du¹ek, punu tank torbu sa presvlakom i pe¹kirima (sve nepotrebno), ranac pun nièega potrebnog... Vreæu ostavio (mo¹a) jer sam mislio da i ovako neæu uspeti da sve spakujem na motor pa æu kolima, al' mi se ne ide kolimaaaa, pa aj da bar probam... Dve ture iz lifta, povadio sve pak tregera i udri... Gledam na sat veæ 9, a tad sastanak kod milion ru¾a... Spakovah se nekako, kreæem klasièno bulevarom ka Smederevu, pa onda desno preko Kumodra¾ sela, al' skapiram da æu ba¹ da okasnim i vratim se ka Medaku i autoputu... Na kraju nisam previ¹e zakasnio, 20ak minuta... :D Posle "dogovaranja" kreæemo ka Ljilji i Mi¹i... Naravno posle 200 metara muva u oko... :D Kod porodice Pei svi glume ludilo kako neæe da piju, samo ja udri po nekoj ¹ljivi... To se pokazalo kao dobar potez, jedini sam bio normalan... :D Jebi ga, mi¹iæna memorija, tamo i odatle umem da idem samo pijan... :D Malo... :D

Po¹to smo popili kafu i ostalo, izljubili se sa Ljiljom i Mi¹om, aj na dalek put... :D Do Topole... :o :D Okupili se kod pumpe na ulazu, glumili ludilo kako nismo èuli za Google maps i podseæali se puta kojim smo svi i¹li... :o :D Dogovor je bio, odmah levo posle Topole ka Markovcu... Obukli se, krenuli, pre¹li 500 metara, u raskrsnici ¹leper koji ide ka centru, Uragan i Glen od njega ne vide raskrsnicu i odo¹e pravo ka Kragujevcu... :o Juga i ja skreæemo, stajemo, skidamo se, dvostruki facepalm i aj zovi ih... :D Glen je brzo skapirao zajeb i vratio se, Mihajlo je bio te¾ak na gasu i opièio 20km dok nije stao da nas èeka da nas snimi u dolasku pa video 553 propu¹tena poziva... :D

Èekamo mi tako njega, odjednom staje crveni Jugo, dobar dan... :D zVuk krenu polako sa Kosmaja i pravo na nas... :D Ono, koga èekate ovde pored puta na suncu... :D
Doðe Uragan posle sat, krenuli dalje, Juga i¹ao prvi... Posle nekog vremena dolazimo do raskrsnice gde je levo ka Velikoj Plani, vidim Juga se razmi¹lja, ja mu mahnem da idemo pravo i povedem... Lep put, super krivine, al' sad ja nisam siguran da l' smo na pravom putu... :D Vozim 80ak i reko', neko æe me stiæi da ka¾e, al' niko ni¹ta... Skapirao sa se svima dopao put èak i ako je pogre¹an... :D Kad sam stigao zVuka pao mi kamen sa srca, onda samo gasss do Bagrdana... Stao na pumpu gde je lord sipao naftu u motor, napunim ga 6.8 litara na 150km... :o Do¹li kod Nastasoviæa, pita me Ivana koliko smo brzo i¹li, rekoh joj za potro¹nju, samo je bio facepalm i kometar, auuu... :D Mislim da nam je trebalo 4 sata... :o :D Al' bilo lepo, ko ga jebe... :D


Hvala Nastasoviæima za kraljevski doèek, to u stvari Bilji, Goran garant nije ni¹ta kuvao za doèek, al' kao da je do¹ao Putin u goste a ne 4 idiota... :D Ka¾em 4 jer je zVuk umesto na doèek oti¹ao pravo na Moravu da upali vatru... :D

Opet, hvala Nastasoviæima za sve posle toga, posebno hvala Bilji za æebe drugu noæ... :D Hvala Glenu ¹to je umesto mene po blatu i¹ao do sela, hvala Jugi za celokupno drugarsko i kulinarsko umeæe, hvala Mihajlu ¹to je spalio kobaje a nije spali krilca i nije previ¹e hrkao, hvala Milo¹u ¹to je stavio muda u procep i do¹ao, hvala Milomiru22 ¹to je èuvao Milo¹a od policije u povratku(Milomire, ploèica ti je i dalje tamo gde sam je ostavio, jbg kad ne doðe u petak), hvala zVuku ¹to je do¹ao i ako mu je pro¹le godine Uragan tukao dedinog Juga, hvala Dragom ¹to je organizovao sva¹ta i kralja ¾ivotinja i nije nas treæu godinu za redom pohapsio, hvala Viktoru za èesto kuvanje kafe na tempiranoj bombi, hvala fri¾iderd¾iji ¹to mi pomogao oko pakovanja ¹atora dok su me svi hejtovali ¹to idem, hvala bre svima do neba ¹to ste uèinili da me pojede savest ¹to pobegoh zbog seksa... :D
Hvala Landseru ¹to je do¹ao sa sve predivnom ludom ruskinjiom koja je prespavala potop u ¹atoru... :D




Gorane i Biljo, jedva èekam da opet doðemo, makar morao da nosim vla¾ne maramice... :o ;D ;D ;D


[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]




Da, onda danas saznam za zvrèku koju su krili manijaci od mene i odlepim od sreæe...
[srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce] [srce]





MIGE

tri puta sam kretao i vracao se..nije mi se dalo..mnogo sam zamrzeo jebenu kisu  [zena]

Kanarinac

Ja nijednom nisam krenuo, ali je mrzim odavno. Preterala

milomir22

Citat: Laziæ poslato 08 Jul, 2018, 20:41

hvala Milomiru22 ¹to je èuvao Milo¹a od policije u povratku(Milomire, ploèica ti je i dalje tamo gde sam je ostavio, jbg kad ne doðe u petak)



Ahahhaha ja na plocicu zaboravio skroz, gde se seti nje. Neka je, nabavicu drugu ili cu da je potrazim sledeci put, vise iz zajebancije nego sto mi treba. Razlog sto nisam dosao je najvise cinjenica da sam zajebao list desne noge kada sam posle 4-5 piva seo na motor i otklizao u blatu i refleksom nindze (Milos ce da posvedoci) uspeo da se spasim od pada ali ne i povrede misica. Dnevno prepesacim 3-5 km, jbg takav mi posao i zaista nisam imao snage da dodjem. Drugi razlog je jedna devojcica, mada, da nisam zajebao nogu, uspeo bih da ispratim i Vojsku neki dan vise.

Hvala domacinima, vec se radujem ponovnom susretu i mm okupljanju.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Da posvedocim:

Zaklinjem se da cu govoriti istinu, istinu i samo istinu :) Jeste, ja sam mislio gotovo, do kurca, pao je kakav valcer je odigrao u blatu i ladno je ostao na tockovima :)

juga

Svi ne¹to prièaju o ki¹i, ja je bre nisam primetio, dobra ekipa, dovoljno hrane i piæa, vatra i to je to. Hvala Goranu, Gagi  i svima koji su bili, biæe jo¹ bolje sledeæi put! [cheers]

Lazic

Gledao sam te kako sprema¹ gula¹, potpuno si se bio iskljuèio od svega... A na 20cm od tebe vodopad... :o ;D

Hurricane

...neæe izdaja da se zaboravi tako lako, d¾abe se ¹lihta¹

izdao i ostavio na milost i nemilost praseta, gula¹a, rakije i piva

¹ta bi bilo da su zapucali na nas?


ima dana za megdana jo¹, neka neka






Hurricane

HVALA Nastasoviæima, Gagi i ostalima na ljubaznosti, gostoprimstvu i svemu, svaki put nadma¹e oèekivanja


[klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]










Hurricane

... mesto gde sam shvatio da su èepiæi u u¹ima odneli ¹alu

izvinjavam se drugarima ¹to su morali da me èekaju


neka sam se navozao..  [rofl]


posle za kaznu sam i¹ao poslednji strpljivo i u¾ivao u ti¹ini i ogranièenjima...















Hurricane

dobrodo¹lica kakva dolikuje carevima


[klanjam_se]







Hurricane


Hurricane