Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Hoæe Kosta d'ide, ja bi mu èak uleteo za deo èorbe ako me sutra klepi deo plate...


@Milo¹:
Gde vi¹e da poraste¹, jesi loood... :o ??? :D

viper

Ja ne dolazim, ova moja je uspela da mi pokvari auto.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

pokvarila se alfa sama, nije ti zena kriva  ;D

bigsheki

viper,pa uzmi onda neciju tudju koja ima isparavan auto :) snadji se cojek

mrle

more planirano za 23.07. a ne znam odakle, od kojih para...tako da mi i 50e mnogo znaci... jbga.

UFF

ali na MORe MORa da se ide

FANTOM

    Ja vala moram to mi je jedino gde putujem svake godine i ne pada mi na pamet da preskocim .  [zvizdi]

Glava Dole

Jbg, ko se jednom "zajebao" i otisao tesko posle uspeva da preskoci ;D Ja cu ove godine morati, visa sila :D Nadam se da cu sledece duplo nadoknaditi :D A manijacima zelim lep provod... i slikajte, pisite posle... ne stedite kamere i tastaturu, za nas koji smo silom prilike morali da propustimo :D

UFF

jebo more
ljudima je lepo kad su na odmoru jer ih ujutru ne budi alarm i ne ceka posao a jedina obaveza im je da trose novac i da se provode
to mozes bilo gde, talasi nisu obavezni, sve je u glavi, ja zelim da budem na "moru" svaki dan cele godine a ne samo kad imam slobodne dane i jos da uzimam kredit za to?
way to go, daleko ces da stignes tako

Kostić

ne idem ja, ona moja ne mo¾e a mrzi me sam. u¾ivajte

MIGE

Citat: UFF poslato 27 Jun, 2018, 00:33
jebo more
ljudima je lepo kad su na odmoru jer ih ujutru ne budi alarm i ne ceka posao a jedina obaveza im je da trose novac i da se provode
to mozes bilo gde, talasi nisu obavezni, sve je u glavi, ja zelim da budem na "moru" svaki dan cele godine a ne samo kad imam slobodne dane i jos da uzimam kredit za to?
way to go, daleko ces da stignes tako
svaki ludak ima svoj ringispil  ;)
neko voli ovo,neko voli ono  [thumb_up] ;)

bigsheki

more je provod,more su koke,more je izvor zivota je li tako moke :))) moje letovanje pocinje u kod gorana,morava,ma jace od seoskog turizma

juga

Malopre sam se èuo sa Goranom, on je za to da se odlo¾i dru¾enje za sledeæi vikend, ka¾e da tamo ki¹a ubija i da je kraj Morave hladno do jaja, a i ki¹a neæe prestajati do nedelje. Pa eto manijaci ajd sad.

mareskin

Kod mene je hladno i ki¹a.
Danas na posao sa duksericom i zimskom jaknom.
Ne bih voleo da propustim dru¾enje ove godine, a bila mi je ¾elja da doðem motorom. I ovako ga malo vozim zbog obaveza.

Pomeranje æe nekome da odgovara, a nekome neæe i tu nema pomoæi. Organizator mora da preseèe i donese odluku.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за борбу против туризма из Новог Сада, врши упис нових чланова. Друштво нема додира са филозофијом, религијом или езотеријом. Нешто као реални аикидо. Чиста борба против.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


goranvojska

JA SAM ODLUCIO DA POMERIMO ZA 7 DANA,
jvljaju lepo vreme od nedelje,ovo je ubi boze lose,
ja se u sredu kaznjavam sa jedno prase da vas docekam a za dalje standardno


mislim da je ovo moja ispravna odluka zbog trenutne vremenske situacije

UFF

da menjam naslov u 04-08.07.2018 ili kako ?

nego sta ce uragan danas tamo sam da radi? :D

Slaninar

Ne dajte da pobedi zdrav razum! "Pravi bajkeri ne gledaju u nebo!"   [rofl] [rofl] [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

Citat: UFF poslato 27 Jun, 2018, 11:56
da menjam naslov u 04-08.07.2018 ili kako ?

nego sta ce uragan danas tamo sam da radi? :D

Koliko sam ja upucen, eno ga danas na nbgu, jebe tebe