Glavni meni

Vojska 04 - 08 Jul 2018

Započeo juga, 08 April, 2018, 08:33

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 24 Jun, 2018, 12:39
Citat: Laziæ poslato 24 Jun, 2018, 12:35
E da jeb'ote, uvek zaboravim na ono raèvanje posle pruge, mo¾e i levo da se ide, opet se izbija na most, ali ima podvo¾njak ispod autoputa koji mo¾e da bude pun vode, obavezno desno posle pruge... Mada se na licu mesta vidi po tragovima da svi idu desno... ;D

Ali tamo se pada  [rofl]
Tamo ako padne¹ posle mora¹ na dekontaminaciju... :o :D

jevta


Lazic

A nekad smo pravili ovde... :D

44°04'27.5"N 21°11'46.1"E

juga

A jel neko gledo vremensku prognozu?

castor

Koliko vidim tek u nedelju koliko toliko normalno vrijeme. Do tada ki¹a, pljuskovi, oblaèno.
It's the ride that matters, not the bike…

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

juga

Pa da, najep¹e se pravi ro¹tilj, gula¹ po ki¹i, a i kupanje u Moravi ! ... Lorde ne kaki!

Hurricane

...ja krecem u sredu, makar jeo kisne gliste i umivao se snegom

Kanarinac

Jebo ga pas, sve cutim da ne malerisem kisu ili neku obavezu za vikend. Kakav je plan ako stvarno bude ovakvo vreme kako prognoziraju? Ono cele nedelje kisa, blato mokro kapiram da nece biti bas prijatno za druzenje :) Jel postoji opcija odlaganja ili su datumi zacementirani?
Jbg nikad nisam mogao da dodjem zbog obaveza i sad kad resim kurton vreme

juga

jbg, neki manijaci su uzeli slobodne dane ili odmor za ovu priliku, sad ne mo¾e nazad. Ne volem ki¹u al ¹ta sad

Lazic

Priznajem da me malo blam da sad pomeram odmor, al' kud svi turci tu i mali Mujo... :D

©ta god nadle¾ni odluèili... :) Mo¾da eventualno krenem u èetvrtak...

Koliko sam video prognozu u subotu æe biti lepo...

clutch&brake

Ja koliko vidim,svuda najavljuju kisu od srede do subote. Iskreno ne vozi mi se po kisi pa da mokar stojim tamo i da opet kisnem. Nedelju vidim da najvljuju ok vreme,pa sko bude nekoga tamo dodjem i ja
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hurricane

...opusteno, kako hocete


Mene samo iznenadjuje toliki zent od kise svaki put kad je neka akcija u pitanju..

Znaci mora bude sunce 1/1, tipa verovatnoca kise 0% ako nesto planiramo

Tako cemo u buduce nema vise datum, nego kad bude suncano i toplo..

Znaci pomerajte, stagod  [cheers]

Lazic

Samo javljajte ¹to pre da pomerim odmor ako treba...

Kanarinac

Pa brate koje je zadovoljstvo da kisnes 150-200km u jednom pravcu, pa kada stignes opet da kisnes? Meni iskreno nije, ako u subotu bude ok vreme dolazim, ako bude kisa ne dolazim, a kapiram da vecina isto razmislja. Ako datum ne moze da se pomeri sta je tu je

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 25 Jun, 2018, 12:09
Pa brate koje je zadovoljstvo da kisnes 150-200km u jednom pravcu, pa kada stignes opet da kisnes? Meni iskreno nije, ako u subotu bude ok vreme dolazim, ako bude kisa ne dolazim, a kapiram da vecina isto razmislja. Ako datum ne moze da se pomeri sta je tu je

Problem je i da se pomeri datum nema garancije da neæe ki¹a. Usrano nam je vreme cele godine.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Mislim da æe kao i veæinu godina da bude vi¹e sunca...

Kostić

ja 2015te do¹o po najgorem pljusku, crkla sveæica, jedva se vratio i imo prikolicu od biv¹e d¾angrizave ¾ene. 140 kilometra kukanja... sve i da padnu sekire, ko oæe taj æe da doðe, ko neæe neæe. redovna kuknjava na prognozu i koliko zajeba, m? mnogo. pljusak ne ujeda, ki¹na oprema ima, ¹ta je sad, tolko proseravanja oko opreme i neko æe da pokisne? jel idete goli?

usput ja ovaj put propu¹tam, vi¹a sila. lepo se provedite

juga

Ka¾em, nije problem voziti po ki¹i, al ¹ta da radim 4 dana po ki¹i. Poenta je u lepom vremenu i dobrom provodu, kupanje u Moravi, odmoru, da pijem i jedem mogu bilo gde.

juga

 
usput ja ovaj put propu¹tam, vi¹a sila. lepo se provedite
[/quote] Kosta66 :o :o :o