Glavni meni

02. MotoGP 2018 - Gran Premio Motul de la República Argentina

Započeo Hohštapler, 07 April, 2018, 08:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milomir22

Nije bas tako, kad je sjebao onog prvog mucenika (41 A. Espargaro) podigao je ruku u znak izvinjenja, ako si baja i imas muda i ne smatras da si igde pogresio, sta se izvinjavas kao neka sisica. Posle se izvinjavao redom, a kod dede je dosao u boks, u duhu prave spanske sapunice. To sto imas kasu umesto mozga i brzi motor, ne daje ti za pravo da ljudima ispred sebe uleces u putanje i krsis ih, kao onaj fejk klip gde se majmun docepa kalasa, svi se sklanjaju, znaju da je to majmun, tako i ovde.

! No longer available


Sto je vec neko pomenuo svercera cigareta trefa, covek ispade ekstra vozac na foru.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

a da ogledate trku jos jednom? Rosi je isao siroko ostavio prostora dovoljno, pa se predomislio i krenuo na unutrasnju stranu krivine i gle cuda tamo nekog ima, nije video ni cuo...ima na yutubu snimaka koliko hocete, ko hoce celu trku u 1080i imam ja, a mozete da odgledate trku na netu celu sa ovog linka
http://brontes.feralhosting.com/tafb/MotoGP/









Hurricane

Ma da, svi su krivi samo Markic Balavcic je vozio kako treba i po pravilima..

Kako smo glupi, naivni i pristrasni

Ajde bre

Gašpar

Citat: stilgar poslato 11 April, 2018, 12:01
a da ogledate trku jos jednom? Rosi je isao siroko ostavio prostora dovoljno, pa se predomislio i krenuo na unutrasnju stranu krivine i gle cuda tamo nekog ima, nije video ni cuo...ima na yutubu snimaka koliko hocete, ko hoce celu trku u 1080i imam ja, a mozete da odgledate trku na netu celu sa ovog linka
http://brontes.feralhosting.com/tafb/MotoGP/










Ako proèita¹ jedan od mojih prethodnih postova u ovoj temi, do ovoga nije smelo da doðe. Po zavr¹etku prvog kruga je Marquezu morala biti istaknuta crna zastava.

Lone Wolf

U ovoj situaciji MM je br¾i i jedini prostor ima sa Rosijeve desne strane. Logièno da æe tuda da krene. A Rosi je  iz neke leve putanje krenuo u desnu i tu su se sreli. Mo¾da je to Rosijeva tzv idealna putanja ali je i Markezova za njega idealna.
Не може рај на земљи.

Lone Wolf

Nije Markez kriv ¹to mu nije istaknuta crna zastava.
A po¹to nije onda je vozio najbolje ¹to je mogao.

(a mislim da bi to bilo prestrogo, svi su stajali i trka nije ni poèela, nije bilo nikakve realne opasnosti za najte¾u kaznu, posle je ka¾njen i to je to)
Не може рај на земљи.

andrijadragan

BRAVO,coveka  u  Dornu  odmah  ,,  ko kaze  da  Srbija  nema  obucenih  i  obrazovanih  kadrova...
Ma  kad  bolje  pogledam  i  poslusam  coveka  njega   je  izgleda  Deda  ustvari  udario,nije  mogao  da  izgura  krivinu  lego  na  slinavkov  motor  i  srusio  se  kad  se   ovaj  izmakao.... [doh] [doh] [doh] [doh] [doh] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Lone Wolf

Kad si sporiji malo i popu¹i¹, uvek bilo... Jedino ako sad zbog Dede ne uvedu neka nova pravila.
Не може рај на земљи.

andrijadragan

Da je  bio  sporiji  Deda  ovaj  bi  prosao  u  tome  i  jeste  stvar  da ga  nije  udario  ovaj  bi  ga  zatvorio  i  prosao,,e to  slinavko  nije  mogao  da  prezali  pa  ga  je   opalio,, a  kenjanje  o  klizanju  motora  i  ostalome  moze  svome   bati  idijotu  da  prosipa  posto  je  klovn  kao  i  on.....
A  zapamtite  sta  sam  sada  rekao  za  ovo  ce  ga  matori  tako  navozati  negde  da  ga  nece  sakupiti  ni  u  kovertu....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan




  Evo  trenutka  kada  je  poceo  da  ga zatvara  i  tada  je  govno   naslo  resenje  samo  u  udaranju....
kao  i  uvek  u  toj  situaciji  uvek pokusava  na  silu  ,,e  sad   neke  pickice  se  i  sklone  a  negde  nemoze  da  prodje..
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

stilgar

Citat: Hurricane poslato 11 April, 2018, 12:11
Ma da, svi su krivi samo Markic Balavcic je vozio kako treba i po pravilima..

Kako smo glupi, naivni i pristrasni

Ajde bre
ne nego hocu da kazem da nije bilo namernog rusenja, kako vozi janone, doviciozo, zarko... cim ima malo prostora provlace se. Klasican trkacki incident, zajebano je bilo sto je staza bila mokra na pojedinim delovima sto je dodatno otezalo situaciju. Uveren sam da su se zakacili Lorenco i Ianone niko ne bi reko ni rec, al posto su u pitanju slinavko i bog onda su komentari takvi kakvi su. Nema opravdanja za paljenje motora na startu, ignosrisanje ovlascenog lica. Al i rosi je stari lisac mozda je on hteo da slinavko padne pa naiso na tvrdo ko zna osim  njega samog. sad je dobio priliku da vodi mediski rat protiv MM mozda je to i bio cilj, eno najbolji drug mu potpaljuje sve medije u italiji, a rosijevi navijaci sirom planete traze linch. Kad ga ne mozes pobediti na stazi mozes mu nauditi na sve druge nacine, a Rosi je institucija.

Hurricane


zagadjenje

Za¹to brate, Stilgar je sve u pravu. A njegova pretpostavka je samo pretpostavka, za to ne znaèi da je u pravu. Mislim na ovo da se Rosi "podmetnuo".

Citat: serbduck poslato 09 April, 2018, 12:54
 
... i ozbiljnu marketinsku firmu ( VR/46 ) ...



Zato Rosi i jeste kralj, a Markez slinavko, marketing. Marketing mu je i dao taj tzv kredibilitet. Marketingom i jeste GP popularan.

Iskreno, nisam neki ljubitelj Rosija. Za veliko je po¹tovanje sve ¹to je uradio i legenda je bez premca i pogovora! Vrhunski vozaè, bio je pravo osve¾enje za GP. Ali ja ga lièno ne gotivim ba¹ zbog tog marketinga. Na svakom va¹aru mo¾e¹ kupiti ne¹to sa brojem 46. Ima¹ privezak za kljuèeve ili nalepnicu VR46 i odmah si brat. Postao je kao klovn, kao maskota GPa. Meni su ti njegovi osmesi i ta "harizma" prilièno la¾ni. To je moje mi¹ljanje i zapa¾anje. A za njegov karakter mislim da je arogantni ljakse, dok veæina misli da je prilièno kul. To je opet moje zapa¾anje i mi¹ljenje odavde iz BG iz fotelje preko TVa, istog mesta odakle i ostali misle da je kul. Nisam ga lièno upoznao i mo¾da gre¹im, ali za sad je takvo.
On je imao status "nedodirljivog" i pre nego ¹to je Markez do¹ao u GP. A onda je on do¹ao i vozi pa rastura. I zasigurno æe po moto uspesima biti bolji od Rosija. Po moto uspesima! Po marketingu nikad!!!

E a da li sam Markezovac?! Po¹to ovde se odmah ljudi boje, eto i Njanja postade narand¾asti samo zato ¹to je rekao koju koja nije u korist Rosija, nije ga pljuvao. Jednostavno se sprdao i "èaèkao meèku". Pa nisam, nisam Markezovac i ne navijam za njega. Ali navijam protiv sistema, a Rosi mi je deo sistema (mislim na cirkus). Navijam za dobru trku, za uzbuðenje, za nova lica koja æe odr¾ati GP na trkaèkom nivou. Markez vozi vrhunski, ali u pro¹loj trci vozio kao te¹ki ludak. ©to neko reèe, trebalo ga je odmah izbaciti i aj æao. Pa neka se trkaju ostali. Mislim da je ispizdeo i izgubio svaki kompas na poèetku trke, jo¹ u kombinaciji sa kvalifikacijama, izgoreo je kao licna!! Ali tebra, naði dobrog psihologa, a ne da pravi¹ sranja po stazi.
Incident sa Rosijem je samo jedan od 4 velika koja su se desila na toj trci, a samo o njemu se prièa (95%). E to je cirkus i zbog toga ja ne gotivim Rosija.

A ¹ta je upravo taj medijski rat koji sam imamo i to ne izla¾enje pred njega u boksu makara da mu ka¾e pu¹i ga govno slinavo nego ¹alje ..... ono... svog zasputnika... I to je slinav¹tina i to gora od Markeza. Cirkus
Samo nek nam je Rosi ok, ostali nema veze.


Izneo sam mi¹ljanje, za minuse spreman, Ave Rosi!

Tjuning bud¾ing

Gašpar

Citat: Lone Wolf poslato 11 April, 2018, 12:19
Nije Markez kriv ¹to mu nije istaknuta crna zastava.
A po¹to nije onda je vozio najbolje ¹to je mogao.

(a mislim da bi to bilo prestrogo, svi su stajali i trka nije ni poèela, nije bilo nikakve realne opasnosti za najte¾u kaznu, posle je ka¾njen i to je to)

Pravila su jasna. Nikada se niko stazom ne kreæe u kontra smeru. Pa na Adi Huji se nikad niko ne kreæe kontra, a kamoli na MotoGP trci u Argentini. Pa nije to ro¹tilj kup, pa da tumaèimo pravila kako hoæemo.

clutch&brake

#94
Nije Njanja cackao mecku. Sedeo sam pored Mazija kada sam sve pisao u temi i plakali sm od smeha.Ja nemam nista protiv Rosija,sto cak se divim da neko moze imati toliku armiju navijaca iza sebe. Sve sto MM sada radi,radio je i VR kada je bio njegovih godina. Od pokazivanja srednjeg prsta do dirkektnog ulaska u druge vozace. MM poteze ne odobravam. Ne samo njegove,vec bilo cije. Svrha sporta jeste da ima zara borbe i da bude “moto remplovanje” ali da se drugi vozaci izbacuju sa staze nije sportski(o covecijim kvalitetima necu da pricam). Uvek cu navijati za slabije,jer me jaki jako nerviraju i to je problem mog karaktera. Sve sto sam pisao o MM na predhodnim stranama nisam pisao srcem vec da samo vidim dokle moze da se cirkus sa tv prenese i na nas. I na kraju je isalo da moze. Da su mi ljudi koji me poznaju lupali minuse zato sto “volim” jednog a ne drugog vozaca. I na kraju smo dosli do toga da se ne prica vise o bilo kojoj gresci na trci vec o duelu mm i vr.

P.s evo posto je Gaspar aktivan po temi,neka vam sam kaze koliko je puta citaniji njegov sajt posle Argentine
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zagadjenje

Pod "èaèkao meèku" sam i mislio na ovaj drugi deo tvog posta o preno¹enju cirkusa. A i zamislio sam te kako se smeje¹ svemu, i bih u pravu. Mo¾da sam u pravu i za Rosija hahaha

Generalno se sla¾em sa svim ¹to si napisao gore
Tjuning bud¾ing

Gašpar

Citat: clutch&brake poslato 11 April, 2018, 13:16
Nije Njanja cackao mecku. Sedeo sam pored Mazija kada sam sve pisao u temi i plakali sm od smeha.Ja nemam nista protiv Rosija,sto cak se divim da neko moze imati toliku armiju navijaca iza sebe. Sve sto MM sada radi,radio je i VR kada je bio njegovih godina. Od pokazivanja srednjeg prsta do dirkektnog ulaska u druge vozace. MM poteze ne odobravam. Ne samo njegove,vec bilo cije. Svrha sporta jeste da ima zara borbe i da bude “moto remplovanje” ali da se drugi vozaci izbacuju sa staze nije sportski(o covecijim kvalitetima necu da pricam). Uvek cu navijati za slabije,jer me jaki jako nerviraju i to je problem mog karaktera. Sve sto sam pisao o MM na predhodnim stranama nisam pisao srcem vec da samo vidim dokle moze da se cirkus sa tv prenese i na nas. I na kraju je isalo da moze. Da su mi ljudi koji me poznaju lupali minuse zato sto “volim” jednog a ne drugog vozaca. I na kraju smo dosli do toga da se ne prica vise o bilo kojoj gresci na trci vec o duelu mm i vr.

P.s evo posto je Gaspar aktivan po temi,neka vam sam kaze koliko je puta citaniji njegov sajt posle Argentine

Nema la¾i, nema prevare



Lazic

Prost/Senna


edit:
da ne bude nesporazuma, Prost je bio i ostao proliv od èoveka, Rosi i pored svega mislim da je skroz kul lik, za razliku od malog koji mi je bio simpatièan kad je do¹ao u motogp...

castor

Svi smo mi pomalo MM... Ko razumije shvatiæe. Aj' sad da vidimo ko je ¹ta razumio.
It's the ride that matters, not the bike…

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D