Glavni meni

02. MotoGP 2018 - Gran Premio Motul de la República Argentina

Započeo Hohštapler, 07 April, 2018, 08:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

Da zanemarimo ovu sprdju ... da li je realno da su MM i Honda toliko dominantni ove sezone?

clutch&brake

Ma da li ste ljudi realni? Neko me je minusirao zato sto su nam predstavili cirkus na dva tocka. Moto gp je aposlutno posao show time kao i nba liga. Kako to da mm nije nikoga oborio sa 20 mesta nego bas vr na 7om mestu. Kada ste toliko zadrti i slepi pored svojih ociju... nervirajte se
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Black Adder

Brate, tesko da je bas namerno na 200 na sat obarao Rosija zbog cirkusa? Mali je i¹ao na ¾ilet, hteo da ponovi trku iz moto 3 kada je krenuo sa zaèelja i dobio ¹ampionat. GP nije mesto za zezanje, a da vozi, vozi. Samo dokle? Bojkot je fina stvar, veæ se ¹u¹ka po mre¾ama, ipak Deda ima 2M fanova, zamisli bojkot i GP bez ¾utih tribina? A MM nije prvi put da udara na Dedu.

zozon

Cela trka je velika sprdnja, Markeza bih diskvalifikovao nakon prvog incidenta sa vozacem Aprilije, Zarka cim je izbacio Pedrosu a o nepravdi prema Mileru  koji je jedini ostao na startu vise od pola sata  ne treba ni pricati ... blamaza nevidjena! Zao mi je sto su "veliki" bacili senku na momke sa podijuma ... kol'ko god mi Zarko bio ok danas mu nije mesto na podijumu

Gavrolini

Citat: clutch&brake poslato 09 April, 2018, 00:41
Ma da li ste ljudi realni? Neko me je minusirao zato sto su nam predstavili cirkus na dva tocka. Moto gp je aposlutno posao show time kao i nba liga. Kako to da mm nije nikoga oborio sa 20 mesta nego bas vr na 7om mestu. Kada ste toliko zadrti i slepi pored svojih ociju... nervirajte se
Buraz ne znam ko je slep ako kazes da nikog pre rosija nije udario...jesi ti uopste gledao trku? Mm je imao citavu kompilaciju pokusaja ubistva danas. Pa tako ni Ianone nije radio u najboljim danima.

Lazic

Ja sam u¾ivao gledajuæi kako se batrgaju na mokrim delovima, presek'o sam se 20 puta da æe neko da omasti... Politièki cirkus je bio u drugom planu... Al' od sprdnje na startu se videlo ¹ta æe da bude posle... ©ta god ko mislio o dedi, mislim da nije ni blizu govno k'o mali, d¾aba mu umeæe i mladost... Ne znam ni jednog ni drugog, ali deda zraèi pozitivno ovaj negativno... Vidim da po fb drkaju na mm za sve pare... :o  [facepalm] ;D

Jagodinac

Po meni ili da MM ne vozi sledecu trku,ili da se dedi vrate 10 boda. Sto se tice Milera,on je najvise ostecen danas. Decko bi bio na podijumu sigurno. Sve u svemu jedan veliki cirkus.od samog starta. Da normalan covek izgubi svaku zelju da gleda ostatak sampionata . Cista kradja i namestanje po meni.

eclipse4

Citat: stilgar poslato 09 April, 2018, 00:02
Sto se tice agresivnosti setimo se pokojnog Simonchelija, njegove voznje na noz al on je bio italijan i dedin ortak pa je izbacivao pedrosu i lorenca.

po meni simonceli nije ni bio nekakav vozac.....tj...bio je vozac kao sto je danas bio ovaj slinavac......i nikad nisam razumeo stvaranje mita od nekog koji je sve znao samo nije znao kako da vozi taj motor sportski.....


inace motogp je ovakvim potezom postalo i zvanicno govno.....rosi izgubio titulu sto ga malo uprljao po kacigi a danas gledamo ovako nesto....rvanje....


mali_zmaj

Ja samo mislim,da je mali najbolji,i da mu guranje ne treba,da razjasnimo,ne navijam za njega,ne volim ga,al je trenutno najtalentovaniji,i mislim da mu stvarno rizik ne treba,da on Rossija moze obici kad hoce,posebno kad mu je los dan kao juce...,malo teze kad je raspolozen,sto juce ni blizu nije bio!!  Dedu volim vise,al on nema veze sa onim juce,bez obzira koga je izgurao,slucajno.ili namjerno..,nije mu to trebalo,ima on talenta za normalno obilazenja,samo mu fali strpljenja!!!
jin-jang

VR 46

Пре свега,свака част Крачлову,Зарку (иако је избацио ни кривог ни дужног Педросу) и Ринсу,који су се борили до последње кривине...

А што се тиче циркуса,немам речи,оно је било смешно гледати...Као да гледамо трку на којој Маркез вози и сам себе казни за срања која прави...Није ми јасно шта се дешава са оним казненим поенима?
Колико их је добио у овој трци?

И Њањо не разумем откад си ти толики Маркезовац? Колико знам ти и Даре сте били Лоренцови симпатизери? И шта ти је деда крив па га пљујеш а није крив ни за шта.

Таленат ММ не спорим,вози он одлично,али је тотални идиот у свим осталим сегментима.

А и немогуће да Хонда онако иде а остали као да стоје. Нешто ту не штима.

Twist of wrist!

Hurricane

...motor ne mo¾e da padne, viðeno veæ mnogo puta

te prièe kao on je maèka ovo ono  [povracanje]

zVuk

nego sto rosi kuka na markeza je stvarno zalosno....jer kad je bjadji isto govorio o rosiju, rosi se smeskao,  a sad mu nije smesno...

....spansko govno dolazi da se izvini, a zabarska slina salje decka, umesto da mu u lice kaze sve sto misli da treba da mu kaze.....sve u svemu zalosno...

...a i trka je bila neregularna od samog starta, gde je miler prakticno kaznjen zato sto je bio pametan i imao najvise muda od svih....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

andrijadragan

Sine  ni  do  Vucica  nemozes  da  mu  kazes  licno  sta  hoces......DA SE  ZNA  KO  VOZI  TRAKTOR  A  KO  OTVARA  KAPIJU... :drka: :drka: :drka: :drka:
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

serbduck

 
  Ja bi slinavku man`o crnom zastavom na startu i aj zdravo. Ko si ti da odgurnes organizatora trke i da ga ne poslusas. U cosak i da cutis!
  ...Al mene niko ne pita.
Dosta godina imam i dugo pratim Moto GP.
Sto bi rekli nasi seljaci - "Ovo nije bilo od kad je krmaca rep uvrnula."
Nema neke potrebe za komentarima.
Rosi je kao mladji vozio na zilet, ali nikada ovako.
Samo pogledajte poslednjih nekoliko trka i slinavkove pokusaje da obidje Dovija u poslednjoj krivini. Svaki put je bukvalno zakucavanje u Dovija, ali nije Dovi papak.
Stisne kocnicu da magare slinavo prodje, pa ga odere na snagu Dukatija.

E sad ...da li ce i dokle ce organizatori da zmure....da li ce i dokle vozaci da cute... videcemo za koji dan.

Da...i meni se cini da Cal i Dani ne teraju iste Honde ko slinavko...nesto tu ne stima.

Uzgred - Rosi je jedini od vozaca koji ima kredibilitet ( nazovite to kako vam volja ) da kaze nesto protiv Dorne/Honde/Markeza - ostali iz raznih razloga moraju da cute.

Rosi pored svega ima  ozbiljan tim u moto3 i moto2 i ozbiljnu marketinsku firmu ( VR/46 ) sa kojom vecina vozaca ima ugovor. Ima svoje vozace u drugim timovima. Ima malo manje od Dorne u samoj Dorni. Verujem da moze da se usere u  zivot slinavku - u smislu slinavkovog daljeg takmicenja u Moto GP-ju.

Zato je slinavku faca usrano uplasena.

       Mislim da vecina nas ne bi prihvatila izvinjenje - sta god pricali i pisali ovde. Bas je preterao.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Lazic

Osim ako nije ¹to ka¾e Njanja sve re¾irano zbog publiciteta...

serbduck

 Na konferenciji za stampu posle trke se pojavilo malo novinara. Cal je pitao sta se dogadja, a znao je ....
Senzacija je negde drugde. Tamo gde su Rosi i Markez.
Moze biti da je Njanja u pravu.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

ЯЭВОЛУТИОН

honda marquezova je sigurno prljava....kao i sve predhodne koje je vozilo hobbit....
svojevremeno je postojao jedan prosecan vozac u nacionalnoj klasi....vlada tref....koji je svaku trku na uscu zavrsavao visoko plasiran...recept je bio da se na krivini kod ck zabodes u automobil isped tebe na kocenju i namotas levo....em te on usporio om fica nesretnika ispred ostao zaglavljen u drugoj....trefovanje....bahatost a ne umetnost voznje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Mene samo zanima koliko se puta u procentima vise prica o motogp posle jucerasnje trke. Instagram,facebook su prepuni jucerasnje trke i samo pljuste komentari. Niko nije pomenuo koliko je Miler ostecen. Niko nije pomenuo sto je Mm otresao Espargara. O Cal-ovoj pobedi necu ni da pricam. Volite cirkus-izvolite cirkus na 2 tocka
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

milomir22

Pre par godina sam gledao neko takmicenje u streljastvu - Top Shot (u sustini je emisija vremenom prerasla u jebeni rijaliti sa namestenim i lose odglumljenim svadjama), odmah sam batalio da gledam, isto je i sa OCC (gde se onaj pol stariji stalno nesto fajta sa sinovima), isto i sa deadliest catch (oni ribari na krabe), sjebali su tako dobar koncept sa nekim glupostima koje samo retardirani ameri hoce da gledaju. Nazalost, verovatno cu i motogp bataliti, ali ce ameri da se nauzivaju gledajuci.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr