Glavni meni

Avala 4.4. '18

Započeo mrle, 04 April, 2018, 18:39

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

poginuo neko na Avali, crno beli motor, podleteo pod kamion.
Pre nesto vise od sat vremena.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mrle

na drugom forumu vidim da je u pitanj KTM.

Hurricane

#3
Direkt u kamion, jeziva scena, kazu iskusan vozac, sad na tv bilo

Ns tablice, neki Aleksandar 53 godine, ktm 950 crni ili tako neki model

RIP

UFF

obukao se za peglanje po krvinama na avali, seo na odlican motor za tako nesto i za svaki slucaj obukao daineze kozni kombezon, sidi cizme i ako dobro vidim arai kacigu, za svaki slucaj ako padne sta.. uostalom moze da mu se desi od malo klizanja...

jebi ga i sam sam polazio na slicne voznje ktm-om u slicnoj kvalitetnoj opremi ali se nikad nisam plasio klizanja vec upravo nadolazeceg saobracaja i bandera/bankina tj neceg sto ce naglo da me zaustavi posle pada :(

banevuk

#5
Ljudi pamet u glavu   :'( :'( :'(

mkt


Glava Dole


Hohštapler

Ljudi, ali èemu ove slike??
To mo¾e doæi do èlana porodice, prijatelja... zasto to da vide?

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle

Citat: Ho¹tapler poslato 04 April, 2018, 23:39
Ljudi, ali èemu ove slike??
To mo¾e doæi do èlana porodice, prijatelja... zasto to da vide?


Da vidimo mi, neustra¹ivi, zajebani.

freepartyman

 Voznja na stazi I cao. Zajebano je u saobracaju ruski rulet ,ja doziveo budalu da mi udje u traku iz cista mira.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 05 April, 2018, 00:11
Voznja na stazi I cao. Zajebano je u saobracaju ruski rulet ,ja doziveo budalu da mi udje u traku iz cista mira.

Ima nas koje ne privlaci konfiguracija od 5 levih 7 desne krivine pa u krug.
Jeste da ima budala, pogotovu mi koji zivimo u Beogradu smo se svega nagledali.
Ovo je rezultat voznje preko svojih sposobnosti, zao mi je sto je platio covek glavom svoju gresku.

freepartyman

 Jbg kazem ti nema to veze da li znas da vozis ili ne ,meni je lik usao u krivinu skroz.Direkt na mene. A imao sam takvih situacija mali milion.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4

Citat: Ho¹tapler poslato 04 April, 2018, 23:39
Ljudi, ali èemu ove slike??
To mo¾e doæi do èlana porodice, prijatelja... zasto to da vide?



zato sto su verovatno vec videli ako su otisli na licu mesta ili u bolnici
drugo... objavice stampa,fb,instagram i ostala sranja
trece.... potrebno je ponekad opametiti se uz ovakve fotke


neka mu je laka crna zemlja :(

Lazic

Motor deluje prilièno èitavo, ovo je bilo klizanje mnogo velikom brzinom... :(

freepartyman

Imam par drugara koji dolaze kolima na usce,dok smo svi motorima. To su momci koji voze stazu i to odlicno. Uvek sam se cudio zasto se ne voze po ulici,sto sam stariji jasnije mi se :)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

TEEfqd

Citat: freepartyman poslato 05 April, 2018, 01:07
Imam par drugara koji dolaze kolima na usce,dok smo svi motorima. To su momci koji voze stazu i to odlicno. Uvek sam se cudio zasto se ne voze po ulici,sto sam stariji jasnije mi se :)
To sto voze stazu odlicno ne znaci da predvidjaju saobracaj odlicno takodje brzina nije bitna na ulici, niti ti uglovi obaranja, potpuno drugacija stvar.
Kao da poredis nekog ko trenira streljastvo i specijalca, obojica koriste isti alat (oruzje) i odatle im se putevi potpuno razdvajaju. Kod prvog je posao u kontrolisanim uslovima kod drugog suprotno itd itd...

UFF

freepartyman samo si se poplasio zbog povrede

meni je motor jedno od osnovnih sredstava za prevoz a ne uredjaj za izdrkavanje vikendom
nit sam trkac, nit zelim to da budem, pa sta ima da trazim na stazi?


taj ko se plasi da zivi prosecan normalan zivot taj ce i u kolima u saobracaju da pogine, ili kao pesak dok prelazi ulicu i to na pesackom prelazu, naravno da rizici postoje ali to nije razlog da se odreknes zivota, ti si cenu vec platio, sad bi trebao da ne silazis sa motora 24/7 jer su ti male sanse da ti se desi ponovo statisticki gledano

ono sto je jos vece sranje je sto je preminuli izgleda pozajmio motor da se provoza od prijatelja koji ga je tek kupio, verovatno nije ni poseodvao i vozio neko vreme ili poseduje totalno drugaciji tip motora pa je to verovatno jedan od razloga zasto se ovo i desilo

Grof

Ba¹ tako, i ba¹ zato ne volim da svakom pozajmljujem motor.... dosta ljudi ima naviku da pozajmljen motor vozi kao da su ga ukrali, i onda je mala gre¹ka u proceni veeeliki problem.
Ne ¾elim da se dovedem u situaciju da moram da se nate¾em sa neèijom prodicom ne daj bo¾e oko para za totalno uni¹ten motor, a sa druge strane znam koliko sam se i èega sve odricao da bih ga kupio i te¹ko bih podneo da sada mogu samo da ga bacim u staro gvo¾ðe.... a vala nebih se ni oseæao komotno da sedim na motoru i zam da je neko na njemu poginuo.... nekako mi je to lo¹ mod¾o  [neampojma]

zagadjenje

Neka mu je laka crna zemlja!

Citat: redshadow poslato 05 April, 2018, 01:25

To sto voze stazu odlicno ne znaci da predvidjaju saobracaj odlicno

Predpostavka je majka svih zajeba!!!

Nikad mi nije bilo jasno to divljanje po ulici, bilo autom, bilo motorom, pod izgovorom ma poznajem ja taj put kao svoj d¾ep. Poznaje¹ ti moj kurac!! Poznaje¹ gde æe koji kamen da se otkotrlja, gde æe koji auto da se naðe u sekundi, gde i da li æe neki pe¹ak pretrèavati ulicu, gde se koja nova rupa pojavila itd...

Veèita prièa posle zime, nisu se navikli na motoriste u saobraæaju. Ali ima i druga strana, nisu se ni motoristi navikli na saobraæaj, a jo¹ bitnije, na sebe na motoru posle zime. Jednostavno, mozak drugaèije percipira situacije, motoriku, na drugom je nivou budnosti ako mesecima nisi seo na motor i upravljao njime.
A da im treba da se naviknu, to je istina. Rekli su neki pa neka voze isto cele godine. A va¾i! Kome da se sklanjaju u stranu da bi se provukao izmeðu auta u januaru, zvuke kojih motora to slu¹aju u decembru, gde ih to parkirane viðaju u februaru pa da im bude u podsvesti (bar malo i bar nekima) e ima motora i prilagode malo svoju vo¾nju. I to posle zime i snega gde su misli bile na zimskim gumama, nera¹èi¹æenim ulicama, klizanju i slièno.
Govorim za generalno manje uèe¹æe motora u saobraæaju u zimskom periodu, da se sad ne javljaju pojedinci ma ja vozim cele sezone, za mene ne prestaje i sl. Ne prestaje ni za mene, i ja sam se vozio i dec i jan i feb....
Prekjuèe sam sa devojkom bio do Kosmaja, hteo da idemo motorom ali ona nije, pla¹i se. I¹li autom ka tamo autoputem, nazad Raljom. I bilo mi je drago ¹to nismo i¹li motorom. I Ralja je propala, kao i svi putevi, posle zime. Treba opet uèiti ulegnuæa i rupe.
Tjuning bud¾ing