Glavni meni

Beogradska Unija Motoklubova...Powered by SNS

Započeo Peki, 04 April, 2018, 12:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Peki

©ta reæi a ne zaplakati. Pitam se hoæe li doæi i Toma grobar sa prslukom Noænih vukova  [govance] [govance]




Hurricane


El Jefe

Да простите, ко их јебе.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Jbg. unija a ni jednog moto skupa u Beogradu...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

unija sluzi da natera klubove da rade ono sto predsednici dva najkriminalnija kluba zele...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

nikad mi nije bilo jasno koji ces kurac uopste u nekom klubu?

isti Q kao sa navijacima? slab sam sam ali se kurcim ako imam ledja?

ne kapiram, nek mi neko objasni sta mogu da radim kad sam u klubu sto ne bi mogao kad nisam?

sasa ns 1

gde je kaciga onom sns-ovcu.To zna¾i da sns propagira nepo¹tovanje zakona i ugro¾avanje ¾ivota

Hurricane

Citat: UFF poslato 05 April, 2018, 01:50
nikad mi nije bilo jasno koji ces kurac uopste u nekom klubu?

isti Q kao sa navijacima? slab sam sam ali se kurcim ako imam ledja?

ne kapiram, nek mi neko objasni sta mogu da radim kad sam u klubu sto ne bi mogao kad nisam?

Sta ti nije jasno?

I jedni i drugi imaju potrebu da osete osecaj pripadnosti nekoj grupi.

Jedina razlika medju njima je sto jedni piju rakiju i jedu pasulj a drugi se drogiraju za dzabe..  ;D

niki64

Citat: UFF poslato 05 April, 2018, 01:50
nikad mi nije bilo jasno koji ces kurac uopste u nekom klubu?

isti Q kao sa navijacima? slab sam sam ali se kurcim ako imam ledja?

ne kapiram, nek mi neko objasni sta mogu da radim kad sam u klubu sto ne bi mogao kad nisam?
Ajde pokusacu, iz mog ugla
Nikada nebi otisao na visednevno putovanje po Srbiji i sire jer nebi mogao da se organizujem ni sa vremenom ni sa drustvom a tu mislim na MASov moto reli i klubke odlaske na moto skupove i voznje.
Nikada nebi upoznao clanove MM foruma da nisam u klubu, tj nebi pratio moto forume, kao sto nisam pratio do neke godine.
Jednostavno je ili hoces u klub ili neces. Jednostavan banalan primer nikad nebi gajio neke gmizavce po kuci ali namam nista protiv da to neko radi.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Citat: Peki poslato 04 April, 2018, 12:52
©ta reæi a ne zaplakati. Pitam se hoæe li doæi i Toma grobar sa prslukom Noænih vukova  [govance] [govance]




[samoubistvo] [facepalm]

Znaèi, nikad me neæe videti ni jedan klub koji ima veza sa ovima...

lord_oblivion

Ja sam posle X godina ponovo u moto klubu. Taènije enduro klubu, ako se to raèuna  :)
Vidim da drugaru ta prièa znaèi, ja nemam nikakvu ¹tetu od toga pa onda ¹to da ne.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hattrick


Lazic

Jok, ovaj forum je skup naboljih i najlep¹ih i najluðih ludaka ¹to sam ikad video... :D ©ta vi¹e, gomila divnih idiota na jednom mestu... ;D Èak i onog Petra EF(ko ovo provali, alal vera) mogu da zamislim na nekom dru¾enju, vezanog za drvo i zapu¹enih usta kao Tamburiksu... :o [rofl]

Hattrick


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 05 April, 2018, 16:47
Jok, ovaj forum je skup naboljih i najlep¹ih i najluðih ludaka ¹to sam ikad video... :D ©ta vi¹e, gomila divnih idiota na jednom mestu... ;D Èak i onog Petra EF(ko ovo provali, alal vera) mogu da zamislim na nekom dru¾enju, vezanog za drvo i zapu¹enih usta kao Tamburiksu... :o [rofl]

petar ef...petar extasy friday...on ti je na ekserima svaki dan....looooood
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


feelgod

Citat: UFF poslato 05 April, 2018, 01:50
nikad mi nije bilo jasno koji ces kurac uopste u nekom klubu?

isti Q kao sa navijacima? slab sam sam ali se kurcim ako imam ledja?

ne kapiram, nek mi neko objasni sta mogu da radim kad sam u klubu sto ne bi mogao kad nisam?

Mozes ti da pricas sta hoces ali MM je klub samo nije ozvaniceno, tako da dodje na isto.

niki64

Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

banevuk

Citat: UFF poslato 05 April, 2018, 01:50
nikad mi nije bilo jasno koji ces kurac uopste u nekom klubu?

isti Q kao sa navijacima? slab sam sam ali se kurcim ako imam ledja?

ne kapiram, nek mi neko objasni sta mogu da radim kad sam u klubu sto ne bi mogao kad nisam?
Pa i MM mo¾e na neki naèin da se gleda kao neka vrsta kluba¹enja. Okupljanje,vo¾nje, potreba za obele¾avanje pripadnosti i generalno to je to samo malo liberalnije jer i ovde ima koliko toliko neki kodex pona¹anja dodu¹e maksimalno liberalan ali opet èim postoji banovanje znaèi da ima neka cenzura. I generalno to je to. Ako je prièa dobra mo¾e da bude èak i simpatièno, naravno u veèini sluèaja mo¾e da krene i u neki ekstrem.  [cheers] [cheers] [cheers]