Glavni meni

Manijakalni pozdrav

Započeo Heldon, 29 Mart, 2018, 21:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Heldon

Pozdrav prijatelji po tockovima,

Zovem se Marko, iz Beograda, 37 junackih godina u guzici, ponosan vlasnik Crossrunnera 2017.




Gesendet von iPad mit Tapatalk

Boban_m


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Biker-Boy

Dobro nam dosao kolega Hondista  [welcome]
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

jin-jang

UFF

dobro dosao

zasto ne crosstourer ?

viper

Gde bre ovde da doðe¹ sve manijak do manijaka 😉

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4


Heldon

Citat: UFF poslato 29 Mart, 2018, 22:13
dobro dosao

zasto ne crosstourer ?

Vidi, pitanje ti je skroz na mestu 😊
Mislim da kod crosstourera tek treba da izadje restyling jer sada izgleda kao stariji crossrunner. Cinio mi se u nekom momentu da mi je ipak mozda malo preglomazan za manevrisanje po gradu jer i ovaj moj ima skoro 250kg.


Gesendet von iPad mit Tapatalk

Lazic

Aj za Deprc sutra na dru¾enje... :D

Hurricane

...dobronamdo¹ao 700ti Marko na MM


Lone Wolf

Не може рај на земљи.

megaidiot

Zdravo zdravo
Citat: Heldon poslato 30 Mart, 2018, 09:34
Vidi, pitanje ti je skroz na mestu 😊
Mislim da kod crosstourera tek treba da izadje restyling jer sada izgleda kao stariji crossrunner. Cinio mi se u nekom momentu da mi je ipak mozda malo preglomazan za manevrisanje po gradu jer i ovaj moj ima skoro 250kg.
Kakvi su utisci generalno? Sta je uopste razlika izmedju kros turera i kros ranera? Meni iskreno izgledaju isto, Varadero koji bi da bude Mutlitstrada, ali verujem da su i pored izgleda super za voznju, al nesam probao.

UFF

Ovaj njegov je u stvari vfr 800 u enduro ramu tj udobnijem polozaju za voznju (jebali ih heblovi)
Nije mi se svidelo ogibljenje kad sam vozio ostalo je ok mada jeste pretezak za moj ukus
Tourer nisam vozio ali mi se svidja ideja vise je orjentisan za putovanja i nije ogranicen samo na asfalt
Takodje bih rekao da je dosta ozbiljniji motor

mkt


Heldon

Iskreno, u opciji su mi u pocetku bili Tracer i Crossrunner ali me najvise bio strah od mojih gabarita 192/100 da ne izgledam kao na decijem biciklu. Onda sam dosta citao o Traceru i uvek sam nailazio na neke negativne komentare, sto za Crossrunnera nije bio slucaj. V4 agregat su svi na testovima isticali kao vrhunsku stvar.
Crosstourer je po mom misljenju ozbiljna putna masina i jednostavno nisam zeleo da idem u taj segment. Crossrunner je taman toliko gabaritniji od Tracera da mi super lezi.
Sto se tice ogibljenja, citam da je to mana mogim novijim motorima (da li je stvarno mana ili je samo stvar ukusa) ali se uz pomoc kitova namenjenim za to sve da resiti.
Mana je svakako sediste i to sam odmah resio, a jos uvek sam u dilemi sta sa izduvom jer u nekim rezimima radi kao da je na struju. Cuo sam da akrapovic sada isporucuje izduve sa zavarenim db kilerom (ako se skine, nema vise nazad), a citam da policija po HR moze, ako im se ucini da je motor preglasan, komotno da te stavi sa strane. Treba mi taman nesto toliko glasno da samo budem malo uocljiviji u saobracaju jer ovako tih u dzungli zvanoj Beograd mogu ozbiljno da najebem...


Gesendet von iPad mit Tapatalk

UFF

auuu manijace pa ma koliko ja voleo hondu nikad ne bi pre kupio krosranera u odnosu na trejsera, ono je kompletan motor i za grad i za put i za stazu, za sta god hoces
da me ne shvatis pogresno ne pljujem ja po tvom izboru samo sam se razocarao kad sam vozio krosranera, tad sam dosao sa cbr600f koji je doduse imao jedan zubac napred manje ali sam imao osecaj i da je jaci i startniji i laksi od krosranera pa sam se zato i razocarao dok kad sam provozao trejsera odusevio sam se sa motorom bukvalno, ali opet sve je to stvar ukusa