Glavni meni

Usvojen zakon za periodicne registracije motora?

Započeo Gavrolini, 28 Mart, 2018, 18:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 07:51
...
Sa druge strane, gejevi nikog ne povreðuju
....

Nisi u pravu. Sudeæi po gomili filmova sa zatvorskom tematikom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: slave74 poslato 28 Jun, 2018, 10:04
Naravno da je homoseksualizam bolest, tako se i tretirala sve dok  njihovi lobiji i skriveni homoseksualci ili roditelji homoseksualaca na politickim funkcijama nisu uspeli da to svrstaju u seksualnu orijentaciju.
Orijentacija podrazumeva izbor ka necemu, kao i promenu izbora. Svi oni koji ne mogu da promene svoju homoseksualnu  orijentaciju ,tj prestanu da vole osobe istoga pola ne potpadaju pod nikakve orijentacije vec zdravstvene poremecaje.

Homoseksualci se cesto prepoznaju po izgledu(ne oblacenju), po izgledu lica, kao i ostali psihicki bolesnici. Naravno i po ponasanju.


Meni smeta ¹to guraju prst u oko i ¾ele da na sve naèine nateraju veæinu naroda da maksimalno propagira njihove ciljeve.
Imaju manjinsku orijentaciju, a ¾ele veæinsku propagandu u deèijim ud¾benicima (?!?), nema filma i serije bez pedera, ispada da ima vi¹e pedera nego crnaca na ovoj planeti. Manje je crnaca u filmovima na celoj planeti, nego pedera.
Razumete ¹ta hoæu da ka¾em. Za¹to se to toliko forsira. Postoje i ljudi koji se pale na naduvane balone, pa niko to ne forsira u medijima.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

postoje likovi koji odnos mogu da imaju samo sa gumenim lutkama...jel i to seksualna orijentacija....a sta cemo sa onima koji vole kucice i kozice....i to mu dodje seksualna orijentacija....
jel video neko nekada u prirodi da je lav naguzio lava....dakle onaj sa grivom drugog sa grivom....
ceo problem potice od zena....ona s one koje prave negativnu selekciju....nekada je genetski potencijal bio jedino validan....pa je krenula da bude iz postene poreodice, pa je doslo da otha da bude iz bogate porodice (sto je nemoguce ako je postena) i na kraju je doslo do taga da trenutno ima mnogo para....a ide ka tome da je glavni frajer onaj ko ima vecu ksu belog....
dakle nije bitno sto je kreten, sto je siledzija i nevaspitan ako ima pare i kesu belog to je top izbor....
problem produbljuju novine koji od kriminalaca prave "kontraverzne bizmismene" a od kurvetine zvezde ....
na kraju ceo trend prihvataju muskarci....devojke se osecaju super u drustvu muskaraca koji ih nece spopadati ....a inace bi zelele da ih spopadaju da mogu da ih odkace i da glume da su ribetine....muskarci ne zele da budu odjebani i kad se to desi padaju u ocaj sto koriste homoseksualni predatori....i kad ga jednom primis u bulju ti si peder....nema vracanje jer ce on svima razglasiti da te jebao....postoji opcija da prihvatis to i da se druzis sa devojkama i pederima ili da se ubijes....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2018, 12:52
postoje likovi koji odnos mogu da imaju samo sa gumenim lutkama...jel i to seksualna orijentacija....

Ako nije sa drugim èo'ekom, onda kontam da nije ba¹ normalna socijalizacija u pitanju, u najmanju ruku.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2018, 12:52
a sta cemo sa onima koji vole kucice i kozice....i to mu dodje seksualna orijentacija....

Ej! Koze mi ne diraj!

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2018, 12:52
jel video neko nekada u prirodi da je lav naguzio lava....dakle onaj sa grivom drugog sa grivom....

Je l' video neko lava na motoru, ili da bar nosi gaæe kad ide po selu?

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Jun, 2018, 12:52
ceo problem potice od zena....ona s one koje prave negativnu selekciju....nekada je genetski potencijal bio jedino validan....pa je krenula da bude iz postene poreodice, pa je doslo da otha da bude iz bogate porodice (sto je nemoguce ako je postena) i na kraju je doslo do taga da trenutno ima mnogo para....a ide ka tome da je glavni frajer onaj ko ima vecu ksu belog....
dakle nije bitno sto je kreten, sto je siledzija i nevaspitan ako ima pare i kesu belog to je top izbor....
problem produbljuju novine koji od kriminalaca prave "kontraverzne bizmismene" a od kurvetine zvezde ....
na kraju ceo trend prihvataju muskarci....devojke se osecaju super u drustvu muskaraca koji ih nece spopadati ....a inace bi zelele da ih spopadaju da mogu da ih odkace i da glume da su ribetine....muskarci ne zele da budu odjebani i kad se to desi padaju u ocaj sto koriste homoseksualni predatori....i kad ga jednom primis u bulju ti si peder....nema vracanje jer ce on svima razglasiti da te jebao....postoji opcija da prihvatis to i da se druzis sa devojkama i pederima ili da se ubijes....

Èovek objasnio.  :)

! No longer available
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

...homoseksualnim i pedofilnim predatorima je mesto u zatvoru, tamo su omiljeni, bar oni ¹to se odma preobraze u devojèice,

ostali, shvate ¹ta je pakao na zemlji jednostavno  ;D

Slaninar

Citat: Hurricane poslato 28 Jun, 2018, 13:16
...homoseksualnim i pedofilnim predatorima je mesto u zatvoru, tamo su omiljeni, bar oni ¹to se odma preobraze u devojèice,

ostali, shvate ¹ta je pakao na zemlji jednostavno  ;D

A heteroseksualni predatori?
Njima bude lepo?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

castor

It's the ride that matters, not the bike…

Glava Dole


castor

It's the ride that matters, not the bike…

Lazic

Bio sam i odjeban i oèajan vi¹e puta u ¾ivotu... Ne da mi nije palo na pamet da promenim tabor, nego i da je naleteo neki predator ne bi se dobro proveo...

eclipse4

#290
Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 07:51
Citat: eclipse4 poslato 28 Jun, 2018, 00:51
i jedni i drugi bolesnici.....isti su mi sem sto bi pedofilima smirglao kurac na stolarsku smirglu za pocetak a pedere bih nasadio na kaktus.....

Pederi ako su bolesni - onda su i bajkeri. Ljudi su kao i svi drugi, samo se ne pale na suprotan, nego na isti pol. Po svemu ostalom su praktièno isti - ima ih i dobrih i lo¹ih.
Ta orijentacija pri tome ne pravi nikome problem, jer tra¾e sebi sliène.

bajkeri.....bajkeri....cu ti to.....upoedjuje covek bajkere sa pederima.....pa bajkeri nisu bolesnici,bajkeri su ljudi koji voze motore,mada bi po nekom pravilu bajker vise zvucao kao biciklista....e sad i medju bajkerima ima pederi a i medju pederima ima bajkera.....sto opet dovodi do zakljucka da mesas babe i zabe.automobilista..traktorista.....haha cu ti to "bajker"

i molim te ne pokusavaj da mi usadis misljenje da je peder normalan covek,pa bas upravo ti bolesnici nasrcu vise nego pedofili na decu.....sta li je onda tek peder pedofil? ili peder pedofil bajker? ili peder pedofil bajker politicar? jer bi ti to tako recimo okarakterisao?........astronaut jeba ga,a?

peder je peder=bolest....najblizi put do gasne komore,svet bi bio zdraviji.
ako si peder sedi tamo i trpaj se u dupe sa ortakom a meni zdravoj osobi pravilno orijentisanom koji svoju decu uci porodici,zdravom razumu i tome da sutra dozivim i vidim svoje unuke......meni ili nama mani da nam u skoli uvaljujes pederske knjige! (ne mislim na tebe licno nemoj da te zbuni ovo)

pederski film je pederski film kao i pederski casopis i sajt.....ko zeli da ih gleda nek ih gleda ali alo rodjace pokusavaju decu u skoli da namecu te pederske knjige,da li ti razumes to? dete nema izbor,dete ne zna,dete se kroji....

i opet da se vratim nazad,ne mesaj pedere sa bajkerima nit sa normalnim ljudima to je bolst koja pogadja kako naucnika tako i narkomana kako mladog tako i starog....nadam se da se razumemo.


Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 07:51
Pedofili su ljudi sa poremeæajem, problemom. 99% njih zna da bi to ¹to oni vole povredilo dete za ceo ¾ivot. Dobrovoljno idu na terapije i muèe se sa tim ceo ¾ivot. Koliko znam, vrlo mali procenat da sebi za pravo da zlostavlja decu.

pedofili su isto bolesni ljudi kao sto su i pederi...i to nisu zdrave bolesti.....to su bolesne bolesti odnosno bolest nenormalnih ljudi....
kao sto pedofil povredjuje dete tako i peder povredjuje dete.....kad normalan covek opsti (moram tako da napisem) sa detetom on otkriva svoju bolest i dobije zvanje pedofila a kad peder opsti sa detetom on dobije zvanje pedera pedofila znaci duplo bolesne osobe,seme im se zatrlo i jednim i drugima.
pederi skoro i da ne idu na terapije,evo ti jedan pedere pedofil upravo se vuce po novinama...peder-pedofil-narkoman darko kostic.......ili ti vec navukao trostruku titulu PPN.Darko Kostic on je sad svevisnji medju pederima narkomanima i pedofilima...tri fakulteta.....eh da je jos i bajker ili automobilista?

Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 07:51
Glavna razlika i razlog iz kojeg ne verujem da æe pedofilija ikada biti dozvoljena je ¹to zadovoljenje tog nagona rezultuje silovanjem - i to deteta!
Sa druge strane, gejevi nikog ne povreðuju.

nije istina da svako siluje.....dete ni ne zna o cemu se radi vec ih nabedjuju da je to normalno i samim tim retko sta ispadne silovanje....bas bas retko.....vidis sta pise po novinama "mazio po grudima,genitalijama,pipkao devojcicu,skinuo se go...." dakle nema da se navodi kao silovanje....
i taj pedofil ne siri sidu po okolini ko sto sire pederi...to jest vecina njih,svesno ili nesvesno.

a s druge strane gejevi nesto i ne mogu da povredjuju jer dobiju batine i pre nego sto stignu da nekog povuku za kosu ili ogrebu po licu.

Citat: Slaninar poslato 28 Jun, 2018, 07:51
Uz to, ja skidam kapu pedofilima koji se ceo ¾ivot bore sa tim, sa sobom. Oni ne biraju to - uglavnom su to neke traume iz detinjstva. Mislim da bih se ubio da poènu da me privlaèe deca.
Oni koji se ne kontroli¹u - do¾ivotno obavezno leèenje, u instituciji zatvorenog tipa ako se proceni da su opasni.

i ja skidam kapu pederima koji se ceo zivot bore sa time da zele da su normalni....skidam kapu i onim pederima koji se trpaju konjskim dildom u dupe a da niko neznam...kao i onima sto se jebu u stanu u sumi u jaslama......onima koji svoju bolest pokusavaju da lece u ustanovama ili cuvaju to duboko u sebi,koji ne izlaze po ulicama na paradama,koji se u parku NE drze za ruke i ljube pred mojom decom....

takodje skidam kapu i tim pedofilima sto si ti nabrajao... ali bih ih svakako i jedne i druge u ustanovu zatvorenog tipa uz terapiju 3x dnevno lopatom po ledja....dok ne nauce cemu kurac i dupe sluzi

fala na paznji!

Slaninar

Sva¹ta i dosta napisa. Ne mo¾e¹, ili ne ¾eli¹ da razume¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

....svako normalan razume....

......normalan covek za sebe ne trazi opravdanje.....

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 28 Jun, 2018, 19:16
....svako normalan razume....

......normalan covek za sebe ne trazi opravdanje.....

To i ja ka¾em.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4


petar357

#295

Homoseksualizam je bio na listi dusevnih poremecaja sve dok ga Americka psihijatrijska asocijacija svojom odlukom 1973.g. nije izbrisala sa te liste.
Pod agresivnim pritiskom amerikanaca, Svetsko lekarsko drustvo je takodje izbrisalo homoseksualizam sa liste dusevnih bolesti 1990. god.
Tako i u udzbenicima na nasim univerzitetima stampanim pre 1990. lepo stoji da je homoseksualizam mentalni premecaj.

Znaci, jednim administrativnim potezom je to postala normalna stvar. Samo je pitanje sta je sledece. Postoji jak pokret na Zapadu narocito u Nemackoj da sledece sto treba proglasiti normalnim bude seks sa zivotinjama. Gde je kraj?

Lazic

Seks sa botovkinjama ne mogu nikako da zamislim...

Hattrick

Citat: petar357 poslato 28 Jun, 2018, 20:44

Homoseksualizam je bio na listi dusevnih poremecaja sve dok ga Americka psihijatrijska asocijacija svojom odlukom 1973.g. nije izbrisala sa te liste.
Pod agresivnim pritiskom amerikanaca, Svetsko lekarsko drustvo je takodje izbrisalo homoseksualizam sa liste dusevnih bolesti 1990. god.

Znaci, jednim administrativnim potezom. Samo je pitanje sta je sledece. Postoji jak pokret na Zapadu narocito u Nemackoj da sledece sto treba proglasiti normalnim bude seks sa zivotinjama. Gde je kraj?


Uglavnom, mozes da tetoviras ocne duplje, da se skarifikujes, da ugradjujes sebi djavolske rogove i zmijski jezik, da silujes decu, mrtvake, zivotinje, da te heftaju 10 crnaca, pisaju ti u usta, da se snimi kamerama i da se pusta na televiziji kako bi ti roditelji bili ponosni, da se mlatis u koznom kostimu sa techno muzikom dok te master drzi na uzici, sve moze, osim dve stvari, ne platiti reket, pardon porez, i mesati se u politiku. To su neoprostivi gresi.

petar357


Slaninarovi pokusaji relativizacije pederskih a narocito pedofilskih postupaka mi lici na njegove nedavne pokusaje relativizacije bestijalnih ustaskih zlocina.

Ne treba zaboraviti da je tada zbog toga Farbach (iako hrvatskog porekla) zauvek napustio forum. Motoklasik mi je rekao da je bio na ivici da uradi isto. Povukao se, satro, i Slaninar pa se sada vratio u ulozi pedofilskog advokata... Cuj samo, pedofili po njemu nikada ili vrlo retko povredjuju decu. A onaj Malisa u Zvezdarskoj sumi kad je onoj mucenoj devojcici na smrt pokidao utrobu?

Takav "pomirljiv" stav prema pedofiliji je veca bolest od same pedofilije.



petar357

#299
Citat: Laziæ poslato 28 Jun, 2018, 20:46
Seks sa botovkinjama ne mogu nikako da zamislim...

A ja sam imao utisak da bi ti njih bas onako sa merakom, ne bi li ih prevaspitao... ;D
Da sam na tvom mestu, ja bih se, ako treba, zrtvovao zarad viseg cilja... :D